1.krog 13.08.2023 
ob 17.30
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  ŽNK Krim 0 : 1 Gažon
2.krog 20.08.2023 
ob 18.30
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje Gaia Naturelle 3 : 0 Krim RollJet
4.krog 03.09.2023 
ob 16.30
Igrišče Bratonci  ŽNK Mura Nona 19 : 1 Krim RollJet
5.krog 08.09.2023 
ob 16.30
Športni park Šiška Ljubljana  ŽNK Olimpija Ljubljana 7 : 0 Krim RollJet
6.krog 17.09.2023 
ob 20.00
Športni park Kodeljevo  Krim 1 : 1 ŽNK Cerklje
7.krog 01.10.2023 
ob 19.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  ŽNK Radomlje Medex 3 : 0 Krim RollJet
8.krog 12.11.2023 
ob 19.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Krim 3 : 0 NK Drava Dakinda Ptuj
9.krog 15.10.2023 
ob 17.30
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  ŽNK Ljubljana 7 : 0 Krim RollJet
10.krog 22.10.2023 
ob 16.00
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  ŽNK Gažon 0 : 0 Krim RollJet
11.krog 05.11.2023 
ob 14.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Krim 1 : 3 Primorje
13.krog 26.11.2023 
ob 14.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Krim 0 : 8 Mura
14.krog 02.03.2024 
ob 11.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Krim 0 : 2 ŽNK Olimpija Ljubljana
15.krog 10.03.2024 
ob 11.00
Nogometni center Velesovo  ŽNK Cerklje 2 : 0 Krim RollJet
16.krog 07.04.2024 
ob 15.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Krim 1 : 1 ŽNK Radomlje Medex
17.krog 24.03.2024 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  WFC Drava Ptuj 1 : 0 Krim RollJet
18.krog 11.04.2024 
ob 19.15
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Krim 0 : 3 ŽNK Ljubljana
19.krog 14.04.2024 
ob 17.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  WFC Drava Ptuj 3 : 4 Krim
21.krog 28.04.2024 
ob 17.30
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Krim 3 : 0 ŽNK Gažon
22.krog 05.05.2024 
ob 17.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje Gaia Naturelle 6 : 1 Krim
23.krog 12.05.2024 
ob 17.30
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Krim 3 : 1 ŽNK Cerklje
KRIM
Pot k ribniku 6
1000 Ljubljana
tel:
fax:
email: nkkrim@siol.net
www: www.nk-krim.si

STRELCI
1. Neža Trost 9
2. Ana Makovec 3
3. Ema Erman 2
4. Nikki Kobal 1
Natalia Blagojević 1
Patricija Kenda 1
Rubi Krmelj 1

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 22 61
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 22 53
3 ŽNK Ljubljana 22 41
4 ŽNK Radomlje Medex 22 28
5 Primorje Gaia Naturelle 20 34
6 ŽNK Cerklje 20 24
7 Krim 20 15
8 WFC Drava Ptuj 20 13
9 ŽNK Gažon 20 4




DELI NA