Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
ŽNK Mura Nona 2 : 0 ŽNK Ljubljana
Sobota, 12.avgust 2023 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
ŽNK Cerklje 0 : 0 ŽNK Radomlje Medex
Nedelja, 13.avgust 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Olimpija Ljubljana 10 : 0 WFC Drava Ptuj
Nedelja, 13.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Krim 0 : 1 ŽNK Gažon
Nedelja, 13.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
2. krog
ŽNK Ljubljana 0 : 5 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sobota, 19.avgust 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
ŽNK Gažon 0 : 12 ŽNK Mura Nona
Nedelja, 20.avgust 2023 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
WFC Drava Ptuj 1 : 5 ŽNK Cerklje
Nedelja, 20.avgust 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Primorje Gaia Naturelle 3 : 0 Krim
Nedelja, 20.avgust 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
3. krog
ŽNK Cerklje 0 : 3 ŽNK Ljubljana
Nedelja, 27.avgust 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Radomlje Medex 0 : 0 WFC Drava Ptuj
Nedelja, 27.avgust 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Mura Nona 10 : 0 Primorje Gaia Naturelle
Nedelja, 27.avgust 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Olimpija Ljubljana 10 : 0 ŽNK Gažon
Nedelja, 27.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
4. krog
ŽNK Mura Nona 19 : 1 Krim
Nedelja, 3.september 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Ljubljana 3 : 1 ŽNK Radomlje Medex
Nedelja, 3.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Primorje Gaia Naturelle 0 : 12 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 3.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Gažon 0 : 3 ŽNK Cerklje
Nedelja, 3.september 2023 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
5. krog
ŽNK Olimpija Ljubljana 7 : 0 Krim
Petek, 8.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
WFC Drava Ptuj 0 : 9 ŽNK Ljubljana
Nedelja, 10.september 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK Cerklje 1 : 1 Primorje Gaia Naturelle
Nedelja, 10.september 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Radomlje Medex 10 : 0 ŽNK Gažon
Nedelja, 10.september 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
6. krog
ŽNK Mura Nona 1 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sobota, 16.september 2023 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
Primorje Gaia Naturelle 0 : 4 ŽNK Radomlje Medex
Nedelja, 17.september 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
ŽNK Gažon 0 : 1 WFC Drava Ptuj
Nedelja, 17.september 2023 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Krim 1 : 1 ŽNK Cerklje
Nedelja, 17.september 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
7. krog
ŽNK Cerklje 1 : 10 ŽNK Mura Nona
Nedelja, 1.oktober 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
WFC Drava Ptuj 2 : 5 Primorje Gaia Naturelle
Nedelja, 1.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK Ljubljana 6 : 0 ŽNK Gažon
Nedelja, 1.oktober 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
ŽNK Radomlje Medex 3 : 0 Krim
Nedelja, 1.oktober 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
8. krog
ŽNK Olimpija Ljubljana 6 : 0 ŽNK Cerklje
Nedelja, 8.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Primorje Gaia Naturelle 0 : 2 ŽNK Ljubljana
Nedelja, 8.oktober 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Mura Nona 3 : 0 ŽNK Radomlje Medex
Četrtek, 2.november 2023 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
Krim 3 : 0 WFC Drava Ptuj
Nedelja, 12.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
9. krog
WFC Drava Ptuj 0 : 7 ŽNK Mura Nona
Nedelja, 15.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
ŽNK Gažon 0 : 7 Primorje Gaia Naturelle
Nedelja, 15.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
ŽNK Ljubljana 7 : 0 Krim
Nedelja, 15.oktober 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
ŽNK Radomlje Medex 0 : 5 ŽNK Olimpija Ljubljana
Četrtek, 23.november 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
10. krog
WFC Drava Ptuj 0 : 14 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 22.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK Gažon 0 : 0 Krim
Nedelja, 22.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
ŽNK Ljubljana 0 : 3 ŽNK Mura Nona
Nedelja, 22.oktober 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
ŽNK Radomlje Medex 2 : 0 ŽNK Cerklje
Nedelja, 22.oktober 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
11. krog
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 1 ŽNK Ljubljana
Sobota, 4.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
ŽNK Mura Nona 19 : 0 ŽNK Gažon
Nedelja, 5.november 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Cerklje 3 : 1 WFC Drava Ptuj
Nedelja, 5.november 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
Krim 1 : 3 Primorje Gaia Naturelle
Nedelja, 5.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
12. krog
Primorje Gaia Naturelle 1 : 9 ŽNK Mura Nona
Nedelja, 19.november 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Ljubljana 7 : 0 ŽNK Cerklje
Nedelja, 19.november 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
WFC Drava Ptuj 0 : 1 ŽNK Radomlje Medex
Nedelja, 19.november 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
ŽNK Gažon 0 : 10 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 19.november 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
13. krog
ŽNK Cerklje 2 : 1 ŽNK Gažon
Nedelja, 26.november 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Olimpija Ljubljana 7 : 2 Primorje Gaia Naturelle
Nedelja, 26.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Krim 0 : 8 ŽNK Mura Nona
Nedelja, 26.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
ŽNK Radomlje Medex 1 : 0 ŽNK Ljubljana
Nedelja, 26.november 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
14. krog
ŽNK Gažon 0 : 3 ŽNK Radomlje Medex
Petek, 1.marec 2024 | Koper, Igrišče Gažon
Krim 0 : 2 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sobota, 2.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Primorje Gaia Naturelle 4 : 1 ŽNK Cerklje
Nedelja, 3.marec 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
ŽNK Ljubljana 6 : 0 WFC Drava Ptuj
Nedelja, 3.marec 2024 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
15. krog
WFC Drava Ptuj 3 : 1 ŽNK Gažon
Nedelja, 10.marec 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK Cerklje 2 : 0 Krim
Nedelja, 10.marec 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Olimpija Ljubljana 1 : 1 ŽNK Mura Nona
Nedelja, 10.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
ŽNK Radomlje Medex 2 : 1 Primorje Gaia Naturelle
Nedelja, 10.marec 2024 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
16. krog
Primorje Gaia Naturelle 5 : 0 WFC Drava Ptuj
Nedelja, 17.marec 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
ŽNK Gažon 0 : 9 ŽNK Ljubljana
Nedelja, 17.marec 2024 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
ŽNK Mura Nona 10 : 0 ŽNK Cerklje
Nedelja, 17.marec 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
Krim 1 : 1 ŽNK Radomlje Medex
Nedelja, 7.april 2024 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
17. krog
ŽNK Cerklje 0 : 3 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 24.marec 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Ljubljana 2 : 1 Primorje Gaia Naturelle
Nedelja, 24.marec 2024 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
WFC Drava Ptuj 1 : 0 Krim
Nedelja, 24.marec 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK Radomlje Medex 0 : 1 ŽNK Mura Nona
Nedelja, 24.marec 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
18. krog
ŽNK Olimpija Ljubljana 4 : 1 ŽNK Radomlje Medex
Petek, 29.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
ŽNK Mura Nona 10 : 0 WFC Drava Ptuj
Sobota, 30.marec 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
Primorje Gaia Naturelle 7 : 0 ŽNK Gažon
Sobota, 30.marec 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Krim 0 : 3 ŽNK Ljubljana
Četrtek, 11.april 2024 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
19. krog
ŽNK Cerklje 11:00 ŽNK Gažon
Nedelja, 14.april 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Mura Nona 15:00 ŽNK Radomlje Medex
Nedelja, 14.april 2024 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
WFC Drava Ptuj 17:00 Krim
Nedelja, 14.april 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK Olimpija Ljubljana 17:00 ŽNK Ljubljana
Ponedeljek, 15.april 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
20. krog
ŽNK Gažon 11:00 WFC Drava Ptuj
Nedelja, 21.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
ŽNK Mura Nona 13:00 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 21.april 2024 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
Primorje Gaia Naturelle 15:00 ŽNK Cerklje
Nedelja, 21.april 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Radomlje Medex 17:00 ŽNK Ljubljana
Četrtek, 2.maj 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
21. krog
ŽNK Olimpija Ljubljana TBD ŽNK Radomlje Medex
Nedelja, 28.april 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
ŽNK Ljubljana TBD ŽNK Mura Nona
Nedelja, 28.april 2024 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
WFC Drava Ptuj TBD Primorje Gaia Naturelle
Nedelja, 28.april 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Krim TBD ŽNK Gažon
Nedelja, 28.april 2024 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
22. krog
ŽNK Radomlje Medex TBD ŽNK Mura Nona
Nedelja, 5.maj 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Ljubljana TBD ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 5.maj 2024 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
Primorje Gaia Naturelle TBD Krim
Nedelja, 5.maj 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Cerklje TBD WFC Drava Ptuj
Nedelja, 5.maj 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
23. krog
ŽNK Ljubljana TBD ŽNK Radomlje Medex
Nedelja, 12.maj 2024 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
ŽNK Olimpija Ljubljana TBD ŽNK Mura Nona
Nedelja, 12.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Krim TBD ŽNK Cerklje
Nedelja, 12.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
ŽNK Gažon TBD Primorje Gaia Naturelle
Nedelja, 12.maj 2024 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
24. krog
ŽNK Radomlje Medex TBD ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 19.maj 2024 | ,
ŽNK Mura Nona TBD ŽNK Ljubljana
Nedelja, 19.maj 2024 | ,



DELI NA