1.krog 06.08.2022 
ob 18.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 1 : 1 Radomlje
2.krog 13.08.2022 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Nova KBM Aluminij 2 : 1 Olimpija Ljubljana
3.krog 17.08.2022 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 6 : 3 Krka
4.krog 20.08.2022 
ob 19.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje 1 : 3 Olimpija Ljubljana
5.krog 27.08.2022 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
6.krog 03.09.2022 
ob 16.00
Štadion Z'dežele  A2S Celje 2 : 3 Olimpija Ljubljana
7.krog 10.09.2022 
ob 14.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 0 Mura
8.krog 01.10.2022 
ob 13.30
PC Poljana, Velika Polana  Nafta 1903 2 : 2 Olimpija Ljubljana
9.krog 08.10.2022 
ob 13.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 1 : 3 Domžale
10.krog 12.10.2022 
ob 15.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 1 : 2 Bravo Mastercard
11.krog 16.10.2022 
ob 15.30
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 1 : 0 Olimpija Ljubljana
12.krog 22.10.2022 
ob 13.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 1 : 2 Maribor
13.krog 29.10.2022 
ob 14.00
Športni park Nova Gorica  Gorica 1 : 1 Olimpija Ljubljana
14.krog 05.11.2022 
ob 14.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje 0 : 1 Olimpija Ljubljana
15.krog 27.11.2022 
ob 13.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 3 : 2 Nova KBM Aluminij
16.krog 25.02.2023 
ob 15.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Olimpija Ljubljana
17.krog 04.03.2023 
ob 15.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje
18.krog 11.03.2023 
ob 15.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Olimpija Ljubljana
19.krog 01.04.2023 
ob 16.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : A2S Celje
20.krog 08.04.2023 
ob 16.30
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura : Olimpija Ljubljana
21.krog 15.04.2023 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Nafta 1903
22.krog 22.04.2023 
ob 17.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Olimpija Ljubljana
23.krog 29.04.2023 
ob 17.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Mastercard : Olimpija Ljubljana
24.krog 03.05.2023 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Koper
25.krog 13.05.2023 
ob 17.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Olimpija Ljubljana
26.krog 20.05.2023 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Gorica
OLIMPIJA

Stadion: Stadion Stožice Ljubljana
Dunajska 159
1000 Ljubljana
tel: 08 205 87 90
fax: 01 434 06 15
email: office@nkolimpija.si
www: www.nkolimpija.si

STRELCI
1. Dino Kojić 9
2. Matic Ivanšek 6
3. Eldin Koštić 3
4. Jakob Pečjak 2
Tihomir Maksimović 2
6. Aldin Jakupović 1
Oskar Ivanjko Vidmar 1
Marko Ristić 1
Gal Pečjak 1
Nik Podbregar 1
Jure Zupan 1

LESTVICA
1 Ilirija Extra-Lux 15 31
2 Maribor 15 28
3 Kalcer Radomlje 15 26
4 Nova KBM Aluminij 15 26
5 Olimpija Ljubljana 15 24
6 Koper 15 23
7 A2S Celje 15 23
8 Bravo Mastercard 15 20
9 Krka 15 19
10 Domžale 15 18
11 Brinje Grosuplje 15 17
12 Mura 15 16
13 Gorica 15 11
14 Nafta 1903 15 8




DELI NA