1.krog 12.09.2018 
ob 15.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 1 Domžale
2.krog 18.08.2018 
ob 18.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock 0 : 4 Olimpija Ljubljana
3.krog 14.11.2018 
ob 14.00
Športni park Kodeljevo  Olimpija Ljubljana 2 : 0 Bravo Publikum
4.krog 01.09.2018 
ob 17.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj 0 : 2 Olimpija Ljubljana
5.krog 19.09.2018 
ob 16.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 1 : 3 Maribor
6.krog 03.10.2018 
ob 16.00
Igrišče Renče  Gorica 1 : 1 Olimpija Ljubljana
7.krog 22.09.2018 
ob 16.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 1 : 1 VOC Celje
8.krog 29.09.2018 
ob 15.30
ŠNK Bakovci  Mura 2 : 0 Olimpija Ljubljana
9.krog 07.11.2018 
ob 14.00
Športni park Kodeljevo  Olimpija Ljubljana 8 : 3 Drava Dakinda Ptuj
10.krog 21.11.2018 
ob 14.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 5 : 0 Kalcer Radomlje
11.krog 21.10.2018 
ob 15.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Olimpija Ljubljana
12.krog 27.10.2018 
ob 15.00
Športni park Kodeljevo  Olimpija Ljubljana 3 : 3 Aluminij
13.krog 03.11.2018 
ob 13.00
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško 0 : 2 Olimpija Ljubljana
14.krog 10.11.2018 
ob 13.00
Športni park Domžale - pomožno igr.  Domžale 2 : 1 Olimpija Ljubljana
15.krog 17.11.2018 
ob 14.00
Športni park Kodeljevo  Olimpija Ljubljana 5 : 0 Interblock
16.krog 02.03.2019 
ob 12.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum 0 : 0 Olimpija Ljubljana
17.krog 10.03.2019 
ob 15.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 2 Triglav Kranj
18.krog 31.03.2019 
ob 13.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 2 : 1 Olimpija Ljubljana
19.krog 08.05.2019 
ob 17.30
Športni park Kodeljevo  Olimpija Ljubljana 4 : 0 Gorica
20.krog 13.04.2019 
ob 15.00
Stadion Olimp Celje  VOC Celje 1 : 3 Olimpija Ljubljana
21.krog 20.04.2019 
ob 16.30
Športni park Kodeljevo  Olimpija Ljubljana 0 : 1 Mura
22.krog 27.04.2019 
ob 16.30
Mestni stadion Ptuj  Drava Dakinda Ptuj 2 : 3 Olimpija Ljubljana
23.krog 05.05.2019 
ob 17.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje 2 : 0 Olimpija Ljubljana
24.krog 14.05.2019 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo  Olimpija Ljubljana 2 : 0 Ilirija Extra-Lux
25.krog 18.05.2019 
ob 13.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 3 : 0 Olimpija Ljubljana
26.krog 25.05.2019 
ob 15.30
Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče  Olimpija Ljubljana : Krško
OLIMPIJA

Stadion: ŠRC Stožice
Dunajska 159
1000 Ljubljana
tel: 08 205 87 90
fax: 01 434 06 15
email: info@nkolimpija.si
www: www.nkolimpija.si

STRELCI
1. Oliver Kregar 13
2. Haris Kadrić 11
3. Gal Kurež 7
4. Adam Jakupovič 6
5. Stefan Petrović 3
6. Rob Rudonja 2
Enrik Ostrc 2
Vanja Panić 2
9. Jozef Kuqi 1
Tarik Nikolovski 1
Lan Gojak 1
Amar Kolashinac 1
Matija Burin 1
Michael Pavlović 1

LESTVICA
1 Domžale 25 59
2 Maribor 25 53
3 Olimpija Ljubljana 25 44
4 Bravo Publikum 25 44
5 Aluminij 25 44
6 Mura 25 38
7 VOC Celje 25 36
8 Gorica 25 31
9 Krško 25 30
10 Kalcer Radomlje 25 27
11 Ilirija Extra-Lux 25 25
12 Drava Dakinda Ptuj 25 24
13 Triglav Kranj 25 24
14 Interblock 25 6




DELI NA