Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Avto Rajh Ljutomer 1 : 3 Drava Ptuj
Sobota, 12.avgust 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
Združena Savinjska 3 : 2 Šampion Trgovine Jager
Nedelja, 13.avgust 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
Brežice 1919 3 : 1 Ketty Emmi&Impol Bistrica
Nedelja, 13.avgust 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
Malečnik 16:30 Krško
Sreda, 27.september 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
Novogradnje MB Tabor 17:00 Fužinar Ravne
Sreda, 4.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
2. krog
Fužinar Ravne 4 : 1 Brežice 1919
Nedelja, 20.avgust 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
Združena Savinjska 4 : 2 Malečnik
Nedelja, 20.avgust 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
Šampion Trgovine Jager 2 : 4 Drava Ptuj
Sreda, 6.september 2023 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
Ketty Emmi&Impol Bistrica 2 : 1 Avto Rajh Ljutomer
Sreda, 6.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
Krško 3 : 2 Novogradnje MB Tabor
Sreda, 13.september 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
3. krog
Avto Rajh Ljutomer 1 : 3 Fužinar Ravne
Sobota, 26.avgust 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
Šampion Trgovine Jager 7 : 1 Malečnik
Nedelja, 27.avgust 2023 | , Stadion Olimp Celje
Drava Ptuj 2 : 0 Ketty Emmi&Impol Bistrica
Nedelja, 27.avgust 2023 | Grajena, Športni park Grajena
Novogradnje MB Tabor 2 : 1 Združena Savinjska
Nedelja, 27.avgust 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Brežice 1919 0 : 1 Krško
Nedelja, 27.avgust 2023 | Brežice, Stadion Brežice
4. krog
Krško 1 : 2 Avto Rajh Ljutomer
Sreda, 30.avgust 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Združena Savinjska 1 : 3 Brežice 1919
Sreda, 30.avgust 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
Novogradnje MB Tabor 2 : 1 Malečnik
Sreda, 30.avgust 2023 | , Športni park Tabor Maribor
Ketty Emmi&Impol Bistrica 1 : 3 Šampion Trgovine Jager
Sreda, 30.avgust 2023 | , Športni park Slovenska Bistrica
Fužinar Ravne 3 : 1 Drava Ptuj
Četrtek, 31.avgust 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
5. krog
Avto Rajh Ljutomer 1 : 0 Združena Savinjska
Sobota, 2.september 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
Brežice 1919 4 : 1 Malečnik
Sobota, 2.september 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
Ketty Emmi&Impol Bistrica 2 : 1 Fužinar Ravne
Nedelja, 3.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
Novogradnje MB Tabor 3 : 2 Šampion Trgovine Jager
Nedelja, 3.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Drava Ptuj 16:00 Krško
Sreda, 4.oktober 2023 | Grajena, Športni park Grajena
6. krog
Novogradnje MB Tabor 2 : 1 Brežice 1919
Sreda, 6.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Malečnik 0 : 1 Avto Rajh Ljutomer
Nedelja, 10.september 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
Šampion Trgovine Jager 2 : 3 Fužinar Ravne
Nedelja, 10.september 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Krško 0 : 3 Ketty Emmi&Impol Bistrica
Nedelja, 10.september 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Združena Savinjska 3 : 6 Drava Ptuj
Nedelja, 10.september 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
7. krog
Avto Rajh Ljutomer 1 : 2 Novogradnje MB Tabor
Sobota, 16.september 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
Drava Ptuj 11 : 0 Malečnik
Nedelja, 17.september 2023 | Grajena, Športni park Grajena
Fužinar Ravne 7 : 1 Krško
Nedelja, 17.september 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
Združena Savinjska 0 : 0 Ketty Emmi&Impol Bistrica
Nedelja, 17.september 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
Brežice 1919 4 : 2 Šampion Trgovine Jager
Nedelja, 17.september 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
8. krog
Šampion Trgovine Jager 3 : 1 Krško
Nedelja, 24.september 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Združena Savinjska 2 : 1 Fužinar Ravne
Nedelja, 24.september 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
Malečnik 2 : 3 Ketty Emmi&Impol Bistrica
Nedelja, 24.september 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
Novogradnje MB Tabor 0 : 1 Drava Ptuj
Nedelja, 24.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Brežice 1919 3 : 4 Avto Rajh Ljutomer
Nedelja, 24.september 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
9. krog
Avto Rajh Ljutomer 15:30 Šampion Trgovine Jager
Sobota, 30.september 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
Drava Ptuj 18:00 Brežice 1919
Sobota, 30.september 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Ketty Emmi&Impol Bistrica 15:30 Novogradnje MB Tabor
Nedelja, 1.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
Fužinar Ravne 15:30 Malečnik
Nedelja, 1.oktober 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
Krško 15:30 Združena Savinjska
Nedelja, 1.oktober 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
10. krog
Šampion Trgovine Jager 15:30 Združena Savinjska
Sobota, 7.oktober 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Ketty Emmi&Impol Bistrica 15:30 Brežice 1919
Sobota, 7.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
Drava Ptuj 15:30 Avto Rajh Ljutomer
Nedelja, 8.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Krško 15:30 Malečnik
Nedelja, 8.oktober 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Fužinar Ravne 15:30 Novogradnje MB Tabor
Nedelja, 8.oktober 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
11. krog
Avto Rajh Ljutomer 15:00 Ketty Emmi&Impol Bistrica
Sobota, 14.oktober 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
Brežice 1919 15:00 Fužinar Ravne
Nedelja, 15.oktober 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
Novogradnje MB Tabor 15:00 Krško
Nedelja, 15.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Malečnik 15:00 Združena Savinjska
Nedelja, 15.oktober 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
Drava Ptuj 15:00 Šampion Trgovine Jager
Nedelja, 15.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
12. krog
Združena Savinjska 15:00 Novogradnje MB Tabor
Nedelja, 22.oktober 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
Krško 15:00 Brežice 1919
Nedelja, 22.oktober 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Fužinar Ravne 15:00 Avto Rajh Ljutomer
Nedelja, 22.oktober 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
Ketty Emmi&Impol Bistrica 15:00 Drava Ptuj
Nedelja, 22.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
Malečnik 15:00 Šampion Trgovine Jager
Nedelja, 22.oktober 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
13. krog
Avto Rajh Ljutomer 15:00 Krško
Sobota, 28.oktober 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
Brežice 1919 14:00 Združena Savinjska
Nedelja, 29.oktober 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
Malečnik 14:00 Novogradnje MB Tabor
Nedelja, 29.oktober 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
Šampion Trgovine Jager 14:00 Ketty Emmi&Impol Bistrica
Nedelja, 29.oktober 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Drava Ptuj 14:00 Fužinar Ravne
Nedelja, 29.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
14. krog
Šampion Trgovine Jager 14:00 Novogradnje MB Tabor
Sobota, 4.november 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Malečnik 14:00 Brežice 1919
Nedelja, 5.november 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
Združena Savinjska 14:00 Avto Rajh Ljutomer
Nedelja, 5.november 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
Krško 14:00 Drava Ptuj
Nedelja, 5.november 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Fužinar Ravne 14:00 Ketty Emmi&Impol Bistrica
Nedelja, 5.november 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
15. krog
Avto Rajh Ljutomer 14:00 Malečnik
Sobota, 11.november 2023 | Ljutomer, ŠRC Ljutomer
Brežice 1919 14:00 Novogradnje MB Tabor
Nedelja, 12.november 2023 | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT
Fužinar Ravne 14:00 Šampion Trgovine Jager
Nedelja, 12.november 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
Ketty Emmi&Impol Bistrica 14:00 Krško
Nedelja, 12.november 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
Drava Ptuj 14:00 Združena Savinjska
Nedelja, 12.november 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
16. krog
Šampion Trgovine Jager 14:00 Brežice 1919
Sobota, 18.november 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Novogradnje MB Tabor 14:00 Avto Rajh Ljutomer
Nedelja, 19.november 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Malečnik 14:00 Drava Ptuj
Nedelja, 19.november 2023 | Malečnik, Igrišče Malečnik
Krško 14:00 Fužinar Ravne
Nedelja, 19.november 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Ketty Emmi&Impol Bistrica 14:00 Združena Savinjska
Nedelja, 19.november 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
17. krog
Krško Šampion Trgovine Jager
| ,
Fužinar Ravne Združena Savinjska
| ,
Ketty Emmi&Impol Bistrica Malečnik
| ,
Drava Ptuj Novogradnje MB Tabor
| ,
Avto Rajh Ljutomer Brežice 1919
| ,
18. krog
Šampion Trgovine Jager Avto Rajh Ljutomer
| ,
Brežice 1919 Drava Ptuj
| ,
Novogradnje MB Tabor Ketty Emmi&Impol Bistrica
| ,
Malečnik Fužinar Ravne
| ,
Združena Savinjska Krško
| ,



DELI NA