1.krog 17.08.2019 
ob 19.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 2 : 3 TKK Tolmin
2.krog 25.08.2019 
ob 17.30
Stadion Ob Beli Vipava  Fama Vipava 2 : 4 Tinex Šenčur
3.krog 31.08.2019 
ob 19.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 5 : 0 Kočevje
4.krog 07.09.2019 
ob 17.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 2 : 3 Tinex Šenčur
5.krog 14.09.2019 
ob 19.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 0 : 0 Bled Hirter
6.krog 21.09.2019 
ob 16.30
Stadion Polje Žiri  Žiri 2 : 3 Tinex Šenčur
7.krog 27.09.2019 
ob 19.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 1 : 0 Adria
8.krog 05.10.2019 
ob 16.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje 2 : 1 Tinex Šenčur
9.krog 11.10.2019 
ob 19.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 0 : 3 Brinje-Grosuplje
10.krog 18.10.2019 
ob 19.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 1 : 1 Ilirija 1911
11.krog 26.10.2019 
ob 15.00
Športni park Svoboda, Ljubljana  Svoboda Ljubljana 2 : 3 Tinex Šenčur
12.krog 02.11.2019 
ob 14.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 1 : 0 Sava Kranj
13.krog 10.11.2019 
ob 14.00
Mestni stadion Izola  Elta Izola 2 : 0 Tinex Šenčur
14.krog 16.11.2019 
ob 13.30
Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin 1 : 0 Tinex Šenčur
15.krog   Športni park Šenčur  Tinex Šenčur : Fama Vipava
16.krog   Stadion Gaj Kočevje  Kočevje : Tinex Šenčur
17.krog   Športni park Šenčur  Tinex Šenčur : Arne Tabor 69
18.krog   Športni park Bledec, Bled  Bled Hirter : Tinex Šenčur
19.krog   Športni park Šenčur  Tinex Šenčur : Žiri
20.krog   Igrišče Pri Štantu Miren  Adria : Tinex Šenčur
21.krog   Športni park Šenčur  Tinex Šenčur : Primorje
22.krog   Stadion Brinje Grosuplje  Brinje-Grosuplje : Tinex Šenčur
23.krog   Stadion Ilirija  Ilirija 1911 : Tinex Šenčur
24.krog   Športni park Šenčur  Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana
25.krog   Športni center Stražišče  Sava Kranj : Tinex Šenčur
26.krog   Športni park Šenčur  Tinex Šenčur : Elta Izola
ŠD ŠENČUR
Pipanova cesta 45
4208 Šenčur
tel: 04/251-12-33
fax: 04/251-12-33
email: nksencur@t-2.net
www: www.sportnodrustvo-sencur.si

STRELCI
1. Samo Kokalj 8
2. Uroš Parežanin 4
3. Gal Ribnikar 2
Ervin Jogić 2
5. Simon Čarman Djuran 1
David Ivanuša 1
Rok Dolžan 1
Luka Lipovec 1
Tine Tramte 1
Gašper Repnik 1
Jernej Gvardjančič 1

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9




DELI NA