1.krog 12.08.2023 
ob 14.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 8 : 0 ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod
2.krog 20.08.2023 
ob 10.00
Športni park Vrhnika  Vrhnika 2 : 3 Interblock
3.krog 26.08.2023 
ob 12.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 2 : 0 Jadran Dekani
4.krog 02.09.2023 
ob 11.00
Igrišče Bilje, V Dolinci  Bilje 2 : 4 Interblock
5.krog 09.09.2023 
ob 16.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 1 : 2 Roltek Dob
6.krog 23.11.2023 
ob 18.30
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 4 : 0 Triglav Kranj
7.krog 16.09.2023 
ob 10.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 3 : 1 Interblock
8.krog 23.09.2023 
ob 16.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 2 : 1 CB24 Tabor Sežana
9.krog 01.10.2023 
ob 14.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje 3 : 4 Interblock
10.krog 07.10.2023 
ob 14.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 1 : 2 Interblock
11.krog 15.10.2023 
ob 11.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 1 : 0 NK Vrhnika
12.krog 21.10.2023 
ob 13.30
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani 1 : 2 Interblock
13.krog 28.10.2023 
ob 13.15
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 0 : 1 Vitanest Bilje
14.krog 04.11.2023 
ob 15.30
Športni park Domžale - igrišče z UT  Roltek Dob 1 : 5 Interblock
15.krog 12.11.2023 
ob 12.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 1 Interblock
16.krog 18.11.2023 
ob 11.45
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 2 : 1 Primorje
17.krog 10.03.2024 
ob 10.00
Stadion Rajko Štolfa Sežana  Tabor Sežana 2 : 1 Interblock
18.krog 16.03.2024 
ob 10.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 1 : 4 Kalcer Radomlje
19.krog 23.03.2024 
ob 10.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 2 : 2 Primorje
20.krog 01.04.2024 
ob 11.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 5 : 0 Arne Tabor 69
21.krog 07.04.2024 
ob 10.00
Športni park Dob  Roltek Dob 2 : 0 IB 1975 Ljubljana
22.krog 13.04.2024 
ob 11.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 2 : 1 AH Vrtač Triglav Kranj
23.krog 20.04.2024 
ob 10.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje 3 : 2 IB 1975 Ljubljana
24.krog 27.04.2024 
ob 10.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 0 : 4 Kalcer Radomlje
25.krog 05.05.2024 
ob 11.00
Stadion Rajko Štolfa Sežana  Tabor Sežana 1 : 4 IB 1975 Ljubljana
26.krog 11.05.2024 
ob 10.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 3 : 4 Vrhnika
27.krog 19.05.2024 
ob 16.00
Športni park Dekani  Jadran Dekani 5 : 4 IB 1975 Ljubljana
INTERBLOCK

Stadion: ŽŠD Ljubljana
Tesovnikova 54
1000 Ljubljana
tel:
fax:
email: info@nkinterblock.com
www: www.nkinterblock.com

STRELCI
1. Tim Petan 16
2. Nik Vresovnik 14
3. Adin Mačković 9
4. Taj Juvan 6
5. Uroš Rakić 5
6. Denis Džafić 4
7. Črt Hlupić-Perko 3
8. Klemen Bergant 1
Filip Krstić 1
Maks Mitrović 1
Adam Jukić 1
Jaka Šmigoc 1
Tibor Odlazek Mesar 1
Tarik Begić 1
Jaš Erzetič 1

LESTVICA
1 Primorje 27 51
2 Bilje 27 48
3 IB 1975 Ljubljana 27 47
4 Kalcer Radomlje 27 45
5 Vrhnika 27 43
6 Jadran Dekani 27 43
7 Roltek Dob 27 36
8 Tabor Sežana 27 26
9 AH Vrtač Triglav Kranj 27 25
10 Arne Tabor 69 27 16




DELI NA