1.krog 07.08.2022 
ob 15.30
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT  Bravo Nova KBM 4 : 2 Gorica
2.krog 13.08.2022 
ob 11.00
Športni park Radomlje - pomožno igr.  Radomlje : Bravo Nova KBM
3.krog 17.08.2022 
ob 14.30
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT  Bravo Nova KBM : Nova KBM Aluminij
4.krog 20.08.2022 
ob 14.30
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Bravo Nova KBM
5.krog 27.08.2022 
ob 14.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM : Brinje Grosuplje
6.krog 03.09.2022 
ob 13.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Bravo Nova KBM
7.krog 10.09.2022 
ob 13.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM : A2S Celje
8.krog 01.10.2022 
ob 13.00
  Mura : Bravo Nova KBM
9.krog 08.10.2022 
ob 13.00
  Bravo Nova KBM : Nafta 1903
10.krog 12.10.2022 
ob 12.30
  Olimpija Ljubljana : Bravo Nova KBM
11.krog 15.10.2022 
ob 12.30
  Bravo Nova KBM : Domžale
12.krog 22.10.2022 
ob 11.30
  Bravo Nova KBM : Koper
13.krog 29.10.2022 
ob 11.30
Igrišče Rogoza  Maribor : Bravo Nova KBM
14.krog 05.11.2022 
ob 11.30
  Gorica : Bravo Nova KBM
15.krog 26.11.2022 
ob 11.00
  Bravo Nova KBM : Radomlje
16.krog 11.03.2023 
ob 12.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Nova KBM Aluminij : Bravo Nova KBM
17.krog 18.03.2023 
ob 12.30
  Bravo Nova KBM : Krka
18.krog 25.03.2023 
ob 12.30
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje : Bravo Nova KBM
19.krog 01.04.2023 
ob 13.30
  Bravo Nova KBM : Ilirija Extra-Lux
20.krog 08.04.2023 
ob 14.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje : Bravo Nova KBM
21.krog 15.04.2023 
ob 14.30
  Bravo Nova KBM : Mura
22.krog 22.04.2023 
ob 14.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Bravo Nova KBM
23.krog 29.04.2023 
ob 14.30
  Bravo Nova KBM : Olimpija Ljubljana
24.krog 03.05.2023 
ob 14.30
  Domžale : Bravo Nova KBM
25.krog 13.05.2023 
ob 14.30
  Koper : Bravo Nova KBM
26.krog 20.05.2023 
ob 14.30
  Bravo Nova KBM : Maribor
BRAVO

Stadion: Športni park Šiška Ljubljana
Milčinskega 2
1000 Ljubljana
tel:
fax:
email: info@nk-bravo.si
www: www.nk-bravo.si

STRELCI
1. Nik Grohar 1
Edi Midžan 1
Eroll Šabanaj 1
Nace Čenčič 1

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 1 3
2 Bravo Nova KBM 1 3
3 Domžale 1 3
4 Maribor 1 3
5 Nova KBM Aluminij 1 3
6 A2S Celje 1 1
7 Krka 1 1
8 Mura 1 1
9 Brinje Grosuplje 1 1
10 Nafta 1903 1 0
11 Gorica 1 0
12 Ilirija Extra-Lux 1 0
13 Koper 1 0
14 Kalcer Radomlje 1 0




DELI NA