1.krog 07.08.2022 
ob 15.30
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT  Bravo Nova KBM 4 : 2 Gorica
2.krog 27.09.2022 
ob 13.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje 0 : 6 Bravo Nova KBM
3.krog 17.08.2022 
ob 14.30
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT  Bravo Nova KBM 6 : 1 Nova KBM Aluminij
4.krog 20.08.2022 
ob 16.30
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 2 : 3 Bravo Nova KBM
5.krog 27.08.2022 
ob 14.30
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT  Bravo Nova KBM 2 : 1 Brinje Grosuplje
6.krog 03.09.2022 
ob 11.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 2 : 2 Bravo Nova KBM
7.krog 10.09.2022 
ob 14.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM 1 : 2 A2S Celje
8.krog 01.10.2022 
ob 13.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura 1 : 2 Bravo Nova KBM
9.krog 08.10.2022 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM 5 : 2 Nafta 1903
10.krog 12.10.2022 
ob 12.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 3 : 0 Bravo Nova KBM
11.krog 16.10.2022 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM 3 : 1 Domžale
12.krog 23.10.2022 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM 3 : 3 Koper
13.krog 30.10.2022 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 3 : 3 Bravo Nova KBM
14.krog 06.11.2022 
ob 11.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 0 : 4 Bravo Nova KBM
15.krog 27.11.2022 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM 5 : 1 Kalcer Radomlje
16.krog 11.03.2023 
ob 12.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Nova KBM Aluminij : Bravo Nova KBM
17.krog 18.03.2023 
ob 12.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM : Krka
18.krog 25.03.2023 
ob 12.30
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje : Bravo Nova KBM
19.krog 01.04.2023 
ob 13.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM : Ilirija Extra-Lux
20.krog 08.04.2023 
ob 14.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje : Bravo Nova KBM
21.krog 15.04.2023 
ob 14.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM : Mura
22.krog 22.04.2023 
ob 14.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Bravo Nova KBM
23.krog 29.04.2023 
ob 14.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM : Olimpija Ljubljana
24.krog 03.05.2023 
ob 14.30
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Bravo Nova KBM
25.krog 13.05.2023 
ob 14.30
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Bravo Nova KBM
26.krog 20.05.2023 
ob 14.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM : Maribor
BRAVO

Stadion: Športni park Šiška Ljubljana
Milčinskega 2
1000 Ljubljana
tel:
fax:
email: info@nk-bravo.si
www: www.nk-bravo.si

STRELCI
1. Nik Grohar 8
2. Denis Hamulić 7
Edi Midžan 7
4. Jaša Kraševec 4
5. Andraž Jančič 3
Luka Močiler 3
Nace Čenčič 3
8. Tais Šabotić 2
Flavio Junčaj 2
Eroll Šabanaj 2
Dominik Drobnič 2
Kobi Bajc 2
13. Jakob Kavčič 1
Leo Jusić 1
Jure Judež 1

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 15 36
2 Bravo Nova KBM 15 33
3 A2S Celje 15 33
4 Maribor 15 26
5 Brinje Grosuplje 15 26
6 Koper 15 22
7 Krka 15 22
8 Ilirija Extra-Lux 15 21
9 Domžale 15 17
10 Nafta 1903 15 16
11 Mura 15 15
12 Nova KBM Aluminij 15 14
13 Kalcer Radomlje 15 8
14 Gorica 15 7




DELI NA