1.krog |
26.08.2017 ob 11.00 |
Igrišče Krim | ŽNK Krim Rolljet | 0 : 2 | ŽNK Maribor |
2.krog |
03.09.2017 ob 11.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | ŽNK Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | Krim RollJet |
4.krog |
24.09.2017 ob 16.00 |
Igrišče Krim | ŽNK Krim Rolljet | 2 : 9 | ŽNK Pomurje Beltinci |
5.krog |
01.10.2017 ob 16.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 3 : 1 | Krim RollJet |
6.krog |
08.10.2017 ob 15.30 |
Igrišče Krim | ŽNK Krim Rolljet | 2 : 1 | ŽNK Cerklje |
7.krog |
11.10.2017 ob 16.00 |
ŠRC Ankaran | ŽNK Ankaran | 2 : 3 | Krim RollJet |
8.krog | PRELOŽENO | Igrišče Krim | ŽNK Krim Rolljet | 3 : 0 | KNK Fužinar, socialno podjetje |
9.krog |
05.11.2017 ob 14.00 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Ajdovščina | 0 : 2 | Krim RollJet |
10.krog |
12.11.2017 ob 11.00 |
Športni park Tabor Maribor | ŽNK Maribor | 0 : 3 | Krim RollJet |
11.krog |
19.11.2017 ob 14.00 |
Igrišče Krim | ŽNK Krim Rolljet | 0 : 5 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
13.krog |
18.03.2018 ob 11.00 |
Igrišče Bratonci | ŽNK Teleing GMT Beltinci | 7 : 0 | Krim RollJet |
14.krog |
25.03.2018 ob 18.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Krim Rolljet | 0 : 5 | ŽNK Radomlje |
15.krog |
15.04.2018 ob 14.00 |
Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje | 0 : 2 | Krim RollJet |
16.krog |
22.04.2018 ob 16.30 |
Igrišče Krim | ŽNK Krim Rolljet | 2 : 0 | ŠD NŠ Ankaran |
17.krog | Fužinar | : | Krim RollJet | ||
18.krog |
06.05.2018 ob 17.00 |
Igrišče Krim | ŽNK Krim Rolljet | 5 : 0 | Primorje |
19.krog |
13.05.2018 ob 17.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | ŽNK Olimpija Ljubljana | 9 : 0 | Krim RollJet |
20.krog |
20.05.2018 ob 17.30 |
Igrišče Krim | ŽNK Krim Rolljet | 0 : 1 | ŽNK Radomlje |
21.krog |
27.05.2018 ob 11.30 |
Igrišče Bratonci | ŽNK Telemach GMT Beltinci | 12 : 0 | Krim RollJet |
KRIM |
---|
Pot k ribniku 6 1000 Ljubljana tel: fax: email: nkkrim@siol.net www: www.nk-krim.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nika Pintarič | 5 |
2. | Vesna Kavšek | 4 |
Nika Babnik | 4 | |
4. | Žana Rus | 2 |
Nika Udovič | 2 | |
Jana Intihar | 2 | |
7. | Ana Osredkar | 1 |
Barbara Kunej | 1 | |
Katja Turk | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 18 | 48 | |
2 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | 18 | 43 | |
3 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 18 | 43 | |
4 | ŽNK Krim Rolljet | 18 | 24 | |
5 | ŽNK Maribor | 18 | 27 | |
6 | ŽNK Ankaran | 18 | 24 | |
7 | ŽNK Cerklje | 18 | 12 | |
8 | Fužinar | 8 | 6 | |
9 | Ajdovščina | 18 | 0 |