Anej Skrbiš

Leto rojstva: 2007 
Državljanstvo: Slovensko 
Pravica nastopa od: 05.09.2014 


Krog Tekma Status Goli Rumeni Rdeči Minute
2 Kety Emmi&Impol Bistrica - Miklavž 0:5 začetnih 11      75
3 Veržej Sparta Slatina - Kety Emmi&Impol Bistrica 1:2 začetnih 11      90
4 Kety Emmi&Impol Bistrica - Krško Posavje 1:2 začetnih 11      50
5 Šampion Klima Celje - Kety Emmi&Impol Bistrica 0:2 začetnih 11      90
6 Kety Emmi&Impol Bistrica - Drava 2:0 začetnih 11    90
7 Novogradnje MB Tabor - Kety Emmi&Impol Bistrica 4:1 začetnih 11        87
8 Kety Emmi&Impol Bistrica - Rudar Velenje 2:6 začetnih 11        46
10 Kety Emmi&Impol Bistrica - Nafta 1903 5:2 začetnih 11      74
11 Miklavž - Kety Emmi&Impol Bistrica 0:2 začetnih 11      94
13 Krško Posavje - Kety Emmi&Impol Bistrica 3:5 začetnih 11    90
14 Kety Emmi&Impol Bistrica - Šampion Klima Celje 0:2 začetnih 11      90
15 Drava - Kety Emmi&Impol Bistrica 5:0 začetnih 11        90
16 Kety Emmi&Impol Bistrica - Novogradnje MB Tabor 3:3 začetnih 11      84
18 Kety Emmi&Impol Bistrica - Aluvar Beltinci 1:1 začetnih 11      90
19 Kety Emmi&Impol Bistrica - Drava 1:1 začetnih 11        66
20 Veržej Sparta Slatina - Kety Emmi&Impol Bistrica 0:3 začetnih 11      88
20 Združena Savinjska - Ketty Emmi&Impol Bistrica 2:1 vstopil        7
21 Kety Emmi&Impol Bistrica - Šampion Klima Celje 4:2 začetnih 11    90
23 Kety Emmi&Impol Bistrica - Rudar Velenje 1:3 začetnih 11        90
24 Kety Emmi&Impol Bistrica - Miklavž 4:0 vstopil      44
25 Novogradnje MB Tabor - Kety Emmi&Impol Bistrica 3:1 vstopil      9
27 Krško - Ketty Emmi&Impol Bistrica 1:2 vstopil        44

Skupaj po tekmovanjih

2. kadetska liga Vzhod 20 11
2. mladinska liga Vzhod 2 0
BISTRICA IZ SLOVENSKE BISTRICE
Partizanska ulica 35
2310 Slovenska Bistrica
tel: 041/753-368
fax: 05/9926-272
email: nkslovenskabistrica@siol.net
www: www.nk-bistrica.si

MOŠTVO
Anej Skrbiš
Vid Tramšek
Jaka Nejc Gobec
Nino Šmigoc
Marcel Landeker
Nik Romih
Mateja Bajić
Teo Šteinfelser
Jaka Iršič
Joshua Moraes Tavares
Urban Pukl
Gašper Kerep
Andraž Obrovnik
Nino Strnad
Enej Šoštarič
Nik Gajšek
Vito Fartek
Andraž Piko
Žiga Nipič
Taj Voglar
Robin Urban Urlep
Ruj Rožman
Urban Ivan Gracej
Anej Veber
Aljaž Bombek
Jaša Šoba
Nik Zupančič
Jakob Ostruh
Črt Kebert




DELI NA