1.krog 23.08.2023 
ob 17.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 2 : 1 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
2.krog 20.08.2023 
ob 13.00
Športni park Slovenska Bistrica  KETY EMMI&IMPOL Bistrica 0 : 5 Miklavž
3.krog 26.08.2023 
ob 17.00
Stadion Čistina Veržej  Veržej 1 : 2 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
4.krog 03.09.2023 
ob 13.00
Športni park Slovenska Bistrica  KETY EMMI&IMPOL Bistrica 1 : 2 Krško
5.krog 09.09.2023 
ob 14.30
Stadion Šmartno ob Paki  Šampion Klima Celje 0 : 2 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
6.krog 13.09.2023 
ob 16.30
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 0 NK Drava Dakinda Ptuj
7.krog 17.09.2023 
ob 13.00
Športni park Tabor Maribor  Novogradnje MB Tabor 4 : 1 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
8.krog 24.09.2023 
ob 13.00
Športni park Slovenska Bistrica  Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 6 Rudar Velenje
9.krog 30.09.2023 
ob 11.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Beltinci 1 : 3 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
10.krog 07.10.2023 
ob 12.30
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 5 : 2 ND Lendava 1903
11.krog 14.10.2023 
ob 12.00
Igrišče Miklavž na Dravskem polju  Miklavž 0 : 2 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
12.krog 21.10.2023 
ob 13.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 0 : 2 ŠD NK Veržej
13.krog 28.10.2023 
ob 13.00
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško Posavje 3 : 5 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
14.krog 05.11.2023 
ob 13.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 0 : 2 NK Šampion
15.krog 11.11.2023 
ob 13.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava 5 : 0 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
16.krog 18.11.2023 
ob 12.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 3 : 3 NK MB Tabor
17.krog 10.03.2024 
ob 13.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 5 : 2 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
18.krog 16.03.2024 
ob 17.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 1 ND Beltinci
19.krog 23.03.2024 
ob 13.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 1 Drava
20.krog 30.03.2024 
ob 12.00
Stadion Čistina Veržej  Veržej Sparta Slatina 0 : 3 Kety Emmi&Impol Bistrica
21.krog 07.04.2024 
ob 13.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 2 Šampion Klima Celje
22.krog 13.04.2024 
ob 13.00
Stadion Matija Gubec Krško  Krško Posavje 0 : 4 Kety Emmi&Impol Bistrica
23.krog 23.04.2024 
ob 17.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 3 Rudar Velenje
24.krog 27.04.2024 
ob 13.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 0 Miklavž
25.krog 05.05.2024 
ob 14.30
Športni park Tabor Maribor  Novogradnje MB Tabor 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
26.krog 12.05.2024 
ob 13.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 1 Nafta 1903
27.krog 18.05.2024 
ob 12.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Beltinci 5 : 3 Kety Emmi&Impol Bistrica
BISTRICA IZ SLOVENSKE BISTRICE
Partizanska ulica 35
2310 Slovenska Bistrica
tel: 041/753-368
fax: 05/9926-272
email: nkslovenskabistrica@siol.net
www: www.nk-bistrica.si

STRELCI
1. Anej Skrbiš 11
2. Vid Tramšek 10
3. Jaka Nejc Gobec 9
4. Nino Šmigoc 6
5. Marcel Landeker 4
6. Mateja Bajić 3
Nik Romih 3
8. Nino Strnad 1
Andraž Obrovnik 1
Gašper Kerep 1
Urban Pukl 1
Joshua Moraes Tavares 1
Jaka Iršič 1
Teo Šteinfelser 1

LESTVICA
1 Rudar Velenje 27 65
2 Nafta 1903 27 62
3 Novogradnje MB Tabor 27 56
4 Drava 27 45
5 Kety Emmi&Impol Bistrica 27 39
6 Šampion Klima Celje 27 36
7 Miklavž 27 28
8 Krško Posavje 27 25
9 Veržej Sparta Slatina 27 21
10 Aluvar Beltinci 27 11




DELI NA