1.krog 14.08.2022 
ob 14.30
Športni park Slovenska Bistrica  Kety Emmi Bistrica 3 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
2.krog 21.08.2022 
ob 14.30
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  NK Krško 1 : 4 Kety Emmi Bistrica
3.krog 28.08.2022 
ob 14.30
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi Bistrica 0 : 1 NŠ Dravograd
4.krog 31.08.2022 
ob 14.00
Stadion Šmartno ob Paki  NK Šampion 1 : 0 Kety Emmi Bistrica
5.krog 26.10.2022 
ob 13.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi Bistrica 1 : 1 Drava Ptuj
6.krog 11.09.2022 
ob 14.00
Športni park Slovenska Bistrica  Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Mb Tabor
7.krog 18.09.2022 
ob 14.00
Stadion Čistina Veržej  Veržej 1 : 1 Kety Emmi Bistrica
8.krog 25.09.2022 
ob 13.30
Športni park Slovenska Bistrica  Kety Emmi Bistrica 2 : 0 Rudar Velenje
9.krog 01.10.2022 
ob 13.00
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT  NK Brežice 5 : 1 Kety Emmi Bistrica
10.krog 09.10.2022 
ob 13.00
Mestni stadion Ravne na Koroškem  Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Kety Emmi Bistrica
11.krog 16.10.2022 
ob 12.30
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi Bistrica 4 : 3 NK Krško
12.krog 23.10.2022 
ob 12.30
Športni center Dravograd-igrišče z UT  NŠ Dravograd 1 : 2 Kety Emmi Bistrica
13.krog 30.10.2022 
ob 11.30
Športni park Slovenska Bistrica  Kety Emmi Bistrica 0 : 1 NK Šampion
14.krog 05.11.2022 
ob 11.30
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Ptuj 3 : 1 Kety Emmi Bistrica
15.krog 12.11.2022 
ob 11.30
Športni park Tabor Maribor  MB Tabor 3 : 0 NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA
16.krog 19.11.2022 
ob 11.30
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA 1 : 1 Veržej
17.krog 12.03.2023 
ob 12.30
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA
18.krog 19.03.2023 
ob 12.30
Športni park Slovenska Bistrica  NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA : NK Brežice 1919
BISTRICA IZ SLOVENSKE BISTRICE
Partizanska ulica 35
2310 Slovenska Bistrica
tel: 041/753-368
fax: 05/9926-272
email: nkslovenskabistrica@siol.net
www: www.nk-bistrica.si

STRELCI
1. Leander Mark Zelenko 5
2. Anej Skrbiš 4
Matej Velkner 4
4. Aleks Korošec 3
5. Gašper Rečnik 2
Jan Pauman 2
Tjaž Šalamun 2
8. Jaka Nejc Gobec 1

LESTVICA
1 Dravograd 16 37
2 Drava Ptuj 16 34
3 Šampion 16 27
4 Veržej 16 27
5 Krško 16 25
6 Rudar Velenje 16 24
7 NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA 16 24
8 MB Tabor 16 17
9 NK Brežice 1919 16 16
10 Fužinar SIJ Ravne Systems 16 0




DELI NA