Datum od
Datum do

05.05.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Pomurke v pričakovanju Velenjčank, Korošice v Jevnico
Pomurke imajo sedem točk naskoka, z remijem in zmago bi to ohranile ali povečale, s tem pa bi tudi rudarke izpadle iz boja za naslov. Tega se v domačem taboru še kako dobro zavedajo. »Pred nami je zahtevna tekma, šteje pa pozitivne rezultat,« je jasen trener Pomurja Teleing Bojan Jančar.
30.04.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Pomurje povišale prednost na +7, derbi brez zmagovalca
Ekipa ŽNK Teleing Pomurje je še povišala svojo prednost na vrhu. Pomurke imajo 37 točk, njihovi zasledovalci pa po 30. V ligi za obstanek so točke ostale doma – Dornava je ugnala Krko, Velesovo Kamen Jerič pa Maribor.
29.04.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Kvartet za naslov, četverica v spodnjem domu
Osem ženskih zasedb se podaja v zadnji del državnega prvenstva. Štiri najboljše se bodo borile za naslov, ostale štiri pa se borijo v ligi za obstanek. Vse štiri tekme bodo na sporedu danes.
23.04.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Pomurke z 10:1 ostale na vrhu, Stipičeva za tri točke
S tekmo v Slovenj Gradcu se je začel 14. krog, boljše pa so jo odnesle domačinke. Z 2:0 so odpravile gostje iz Velenja. Na vrhu ostaja ŽNK Teleing Pomurje, ki je bilo z 10:1 boljše od Jevnice.
22.04.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Korošicam derbi, nadaljuje se boj za ligo za prvaka
S tekmo v Slovenj Gradcu se jen začel 14. krog, boljše pa so jo odnesle domačinke. Z 2:0 so odpravile gostje iz Velenja, medtem ko bodo tri tekme na sporedu danes.
21.04.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Derbi v Slovenj Gradcu, tri tekme v nedeljo
Jeseni sta se ekipi razšli z delitvijo točk, 1:1 je bilo v Velenju. To pot bosta ekipi skorajda v popolnih postavah, v domači vrsti ne bo le kaznovane Adrijane Bogolin.
15.04.2012 | 1. SŽNL
DEKLETA, POZOR: Trial Camp ŽNK Radomlje 2012
Obiščite jih na eni izmed štirih preizkušenj, ter postanite del najatraktivnejšega slovenskega nogometnega kolektiva.
SŽNL: Zverova dvakrat na derbiju, Rudar Škale na 2. mesto
Tekmovanje se nadaljuje 21. aprila.
SŽNL: Priznanje Velenjčankam, derbi v Beltincih
V domači vrsti ne bo Andreje Nikl, ki nima pravice nastopa v drugem delu sezone za ekipo Teleinga, ki pa bo sicer imela to pot na voljo vse razpoložljive sile. V domačem taboru upajo na najboljše. V prvem delu so slavile Korošice, 3:0 je bilo. V popolni zasedbi pa prihajajo v goste tudi gostje, ki jih mnogi pripisujejo status prvega favorita letošnje izredno izenačene lige, kjer imajo dve točki minusa za tokratnimi tekmicami.
09.04.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Pomurje Teleing, Slovenj Gradec in Rudar Škale do treh točk v gosteh
Pomurke so prišle do treh točk v Novem mestu, kjer so s 4:0 odpravile domačinke. Dolenjsko mrežo so načele v 28. minuti, ko je bila uspešna Damjana Antolin, zmago pa so potrile med 67. in 89. minuto, ko so zadele še Manja Rogan, Tanja Vrabel (s 23 zadetki prva strelka lige) in Nina Marič.
SŽNL: Krka brez trenerja Grila, derbi v Jevnici
Derbi spodnjega dela bo v Mariboru, kamor prihaja Dornava. Gostje so brez Saše Ljubec, ki mora počivati zavoljo rumenih kartonov. V prvem delu prvenstva so Mariborčanke slavile tesno z 0:1. Favoritinje za nove tri točke so tudi tokrat.
28.03.2012 | 1. SŽNL
Ducat zadetkov v Slovenj Gradcu
Barbara Kralj je odlično predstavo kronala v 80. minuti s hat trickom, potem ko je zadela po odbiti žogi za 7:2. Nesebično podajo je v 83. minuti v gol spremenila kapetanka Golobova. Hat trick pa je uspel tudi Mirtičevi,
26.03.2012 | 1. SŽNL
Krog domačink, Korošice slavile z 10:2
Dolenjke so držale korak do 27. minute, potem so Korošice napolnile gostujočo mrežo za novo prvenstveno zmago. Barbara Kralj je dosegla tri zadetke za zmagovalke.
25.03.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Derbija v Beltincih in Slovenj Gradcu
ŽNK Rudar Škale je prišel do zmage proti Mariborčankam v drugem polčasu, ko sta bili uspešni Urška Žganec (54.) in Sadikaj Rahime (69.). Danes so na sporedu še preostale tri tekme.
24.03.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: V Velenju začetek spomladanskega dela
Po zimskem premoru bodo danes na zelenico stopile tudi članice, ki se bodo podale v spomladanski del, ki bo tako zanimiv, da takega njemu enakega v zgodovini državnih prvenstev za dekleta še ni bilo.
10.02.2012 | 1. SŽNL
Ženski nogomet tudi v Radomljah
Eden izmed svetovnih nogometnih trendov v svetu je prav gotovo razvoj ženskega nogometa. Zadnje svetovno prvenstvo v Nemčiji je bilo velik uspeh in pritegnilo veliko pozornosti medijev, s tem pa tudi nove sponzorje. Povpraševanje po ženskem nogometu je tako iz dneva v dan večje, hkrati s tem se razvija tudi zgodba o nogometnem uspehu v prihodnosti.
05.02.2012 | 1. SŽNL
FOTO + VIDEO: ŽNK Pomurje Teleing do štirih naslovov na Koroškem
»Dekleta so pridno trenirala, rezultati so vidni na parketu. Delamo dobro, za prihodnost se ni bati.« Zver je ob tem opozoril, da bi dekleta rabila še več takih tekem in turnirjev.
04.02.2012 | 1. SŽNL
ZŽL: Zaključni turnir v Slovenj Gradcu, danes znane prvakinje
Finalni turnir gosti Slovenj Gradec, kjer se bodo dekleta merila za naslove v kategorijah U12, U14, U17 in članicah.
01.02.2012 | 1. SŽNL
ZŽL: Znane še štiri finalistke v kategoriji U17
Najboljše so se odrezale igralke Velesovo Kamen Jerič B, ki so tako kot drugouvrščeni ŽNK Maribor šestim zmagam dodale en remi. Na tretje mesto se je zavihtel ŽNK Teleing Pomurje, četrti pa je bil Brinje Grosuplje.