Sodniki: | Blas Blake Wayne (glavni sodnik), Stopar Petra (1. pomoč), Kristofer Franca (2. pomoč) |
Delegat: | Fatur Branko |
Št. gledalcev: | 125 |
ND Primorje | |||
---|---|---|---|
N |
Sava Kranj | 2 : 2 | ND Primorje |
Z |
ND Primorje | 5 : 2 | Arne Tabor 69 |
P |
Krka | 2 : 1 | ND Primorje |
Z |
ND Primorje | 1 : 0 | Slovan |
P |
FC Koper | 3 : 1 | ND Primorje |
Roltek Dob | |||
---|---|---|---|
P |
Arne Tabor 69 | 2 : 1 | Roltek Dob |
P |
Roltek Dob | 2 : 4 | Krka |
P |
Slovan | 1 : 0 | Roltek Dob |
P |
Roltek Dob | 3 : 5 | FC Koper |
P |
Brinje Grosuplje | 6 : 0 | Roltek Dob |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 14 | 4 | 4 | 6 | 22 | ||
Roltek Dob | 14 | 6 | 4 | 4 | 29 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | ||
Roltek Dob | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 8 | 3 | 0 | 5 | 16 | ||
Roltek Dob | 8 | 5 | 0 | 3 | 24 |
22/23 | 19.krog | Dob, Športni park Dob, 25.03.2023, ob 13.15 | Roltek Dob | - | Primorje | 6:0 | (1:0) |
22/23 | 16.krog | Dob, Športni park Dob, 20.11.2022, ob 12.15 | Roltek Dob | - | Primorje | 5:3 | (2:3) |
22/23 | 7.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 05.10.2022, ob 18.15 | Primorje | - | Roltek Dob | 2:3 | (0:2) |
21/22 | 15.krog | Dob, Športni park Dob, 02.04.2022, ob 12.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 1:4 | (0:3) |
21/22 | 4.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 12.09.2021, ob 13.00 | Primorje | - | Roltek Dob | 1:1 | (1:0) |
20/21 | 9.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 1, 02.05.2021, ob 17.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 5:3 | (2:1) |
19/20 | 16.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 24.11.2019, ob 12.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 3:1 | (0:0) |
19/20 | 7.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 22.09.2019, ob 13.00 | ND Primorje | - | Roltek Dob | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 19.krog | Dob, Športni park Dob, 31.03.2019, ob 17.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 15.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 11.11.2018, ob 13.00 | ND Primorje | - | Roltek Dob | 1:1 | (0:0) |
18/19 | 6.krog | Dob, Športni park Dob, 16.09.2018, ob 16.30 | Roltek Dob | - | Primorje | 2:1 | (1:0) |
17/18 | 27.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 27.05.2018, ob 18.00 | ND Primorje | - | Roltek Dob | 2:0 | (2:0) |
17/18 | 16.krog | Dob, Športni park Dob, 19.11.2017, ob 13.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 1:2 | (1:1) |
17/18 | 7.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 17.09.2017, ob 13.00 | Primorje | - | Roltek Dob | 0:0 | (0:0) |
15. krog | ||
---|---|---|
Arne Tabor 69 | 0 : 7 | Brinje Grosuplje |
Krka | 3 : 1 | Slovan |
Sava Kranj | 0 : 2 | FC Koper |
ND Primorje | 1 : 1 | Roltek Dob |
ND Bilje | 2 : 1 | NK Šenčur |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 27 | 62 | |
2 | FC Koper | 27 | 53 | |
3 | ND Bilje | 27 | 48 | |
4 | NK Šenčur | 27 | 46 | |
5 | ND Primorje | 27 | 41 | |
6 | Roltek Dob | 27 | 34 | |
7 | Krka | 27 | 34 | |
8 | Arne Tabor 69 | 27 | 29 | |
9 | Slovan | 27 | 23 | |
10 | Sava Kranj | 27 | 14 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Dino Zenković | 19 |
2. | Emil Daliposki | 18 |
3. | Ognjen Bubnjević | 15 |
4. | Miha Sirk | 13 |
Florgent Rexhepi | 13 | |
Žan Bešir | 13 | |
7. | Erik Krečič | 11 |
Gal Ribnikar | 11 | |
9. | Jernej Kavčič | 10 |
10. | Vanja Stojnić | 9 |
11. | Thomas Breganti | 8 |
Tarik Avdibašić | 8 | |
David Petrič | 8 | |
14. | Maj Božič | 7 |
Domen Žur | 7 | |
David Vukičevič | 7 | |
Blaž Semolič | 7 | |
Tine Kočevar | 7 | |
Kristijan Meštrić | 7 | |
20. | Demirel Jusufagić | 6 |