Sodniki: | Rebec Jan (glavni sodnik), Durić Mediha (1. pomoč), Andonov Julijana (2. pomoč) |
Delegat: | Kužnik Iztok |
Št. gledalcev: | 1 |
ŽNK Radomlje Medex | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Radomlje Medex | 0 : 7 | ŽNK Mura Nona |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 6 : 0 | ŽNK Radomlje Medex |
P |
ŽNK Radomlje Medex | 0 : 3 | ŽNK Ljubljana |
P |
ŽNK Mura Nona | 3 : 0 | ŽNK Radomlje Medex |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 4 : 1 | ŽNK Radomlje Medex |
Primorje Gaia Naturelle | |||
---|---|---|---|
Z |
Primorje Gaia Naturelle | 6 : 1 | Krim |
Z |
Primorje Gaia Naturelle | 3 : 2 | ŽNK Cerklje |
Z |
Primorje Gaia Naturelle | 7 : 0 | ŽNK Gažon |
P |
ŽNK Ljubljana | 2 : 1 | Primorje Gaia Naturelle |
Z |
Primorje Gaia Naturelle | 5 : 0 | WFC Drava Ptuj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Radomlje | 23 | 23 | 0 | 0 | 157 | ||
Primorje | 23 | 0 | 0 | 23 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 12 | 12 | 0 | 0 | 92 | ||
Primorje | 12 | 0 | 0 | 12 | 1 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 11 | 11 | 0 | 0 | 65 | ||
Primorje | 11 | 0 | 0 | 11 | 2 |
23/24 | 15.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 10.03.2024, ob 16.00 | ŽNK Radomlje Medex | - | Primorje | 2:1 | (2:0) |
23/24 | 6.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 17.09.2023, ob 16.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Radomlje | 0:4 | (0:1) |
22/23 | 10.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 06.11.2022, ob 10.30 | ŽNK Radomlje Medex | - | Primorje | 9:0 | (3:0) |
22/23 | 3.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 11.09.2022, ob 16.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Radomlje | 0:11 | (0:8) |
21/22 | 20.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 15.05.2022, ob 17.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 8:0 | (2:0) |
21/22 | 11.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 14.11.2021, ob 14.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Radomlje | 1:5 | (0:0) |
21/22 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 11.09.2021, ob 16.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 8:0 | (3:0) |
20/21 | 19.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 09.05.2021, ob 17.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Radomlje | 0:9 | (0:6) |
20/21 | 14.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 21.03.2021, ob 15.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Radomlje | 0:6 | (0:4) |
20/21 | 7.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 27.09.2020, ob 16.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 7:0 | (1:0) |
19/20 | 11.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 17.11.2019, ob 13.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 7:0 | (4:0) |
19/20 | 4.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 15.09.2019, ob 11.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Radomlje | 0:6 | (0:3) |
18/19 | 18.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 05.05.2019, ob 11.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | Primorje | 8:0 | (3:0) |
18/19 | 8.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 28.10.2018, ob 14.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Radomlje | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 1.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 19.08.2018, ob 11.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | Primorje | 3:0 | (0:0) |
17/18 | 11.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 19.11.2017, ob 13.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | Primorje | 15:0 | (8:0) |
17/18 | 2.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 03.09.2017, ob 16.30 | Ajdovščina | - | ŽNK Radomlje | 0:6 | (0:3) |
16/17 | 11.krog | Ajdovščina, Igrišče z UT, 20.11.2016, ob 11.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Radomlje | 1:4 | (1:1) |
16/17 | 2.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 03.09.2016, ob 11.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | Primorje | 4:0 | (3:0) |
15/16 | 12.krog | Ajdovščina, Police umetna trava, 20.03.2016, ob 11.00 | - | ŽNK Radomlje | 0:5 | (0:4) | |
15/16 | 3.krog | Radomlje, Športni park - umetna trava, 06.09.2015, ob 11.00 | - | Primorje | 5:0 | (4:0) | |
14/15 | 11.krog | Radomlje, ŠP Radomlje, 16.11.2014, ob 14.00 | - | Primorje | 16:0 | (7:0) | |
14/15 | 2.krog | Ajdovščina, Police - umetna trava, 31.08.2014, ob 17.00 | - | ŽNK Radomlje | 0:6 | (0:4) |
15. krog | ||
---|---|---|
WFC Drava Ptuj | 3 : 1 | ŽNK Gažon |
ŽNK Cerklje | 2 : 0 | Krim |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | ŽNK Mura Nona |
ŽNK Radomlje Medex | 2 : 1 | Primorje Gaia Naturelle |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 20 | 58 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 20 | 47 | |
3 | ŽNK Ljubljana | 20 | 40 | |
4 | ŽNK Radomlje Medex | 20 | 27 | |
5 | Primorje Gaia Naturelle | 18 | 28 | |
6 | ŽNK Cerklje | 19 | 24 | |
7 | WFC Drava Ptuj | 19 | 13 | |
8 | Krim | 19 | 12 | |
9 | ŽNK Gažon | 19 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Sara Makovec | 31 |
2. | Ana Milović | 28 |
3. | Noelle Vilčnik | 24 |
4. | Yana Malakhova | 23 |
5. | Špela Kolbl | 22 |
6. | Mirjam Kastelec | 18 |
7. | Julija Poplašen | 17 |
8. | Neli Hofman | 15 |
9. | Tjaša Tibaut | 12 |
10. | Katarina Gadnik | 11 |
11. | Nika Pintarič | 10 |
12. | Izabela Križaj | 9 |
Lea Dolinar | 9 | |
14. | Ines Krajnc | 8 |
Evelina Kos | 8 | |
Varja Špiler | 8 | |
Josilene De Jesus Matos | 8 | |
18. | Maja Dimitrijević | 7 |
Maja Madon | 7 | |
Neža Trost | 7 |