Sodniki: | Franca Kristofer (glavni sodnik), Jovičić Slađana (1. pomoč), Hodžić Amir (2. pomoč) |
Delegat: | Koren Stojan |
Št. gledalcev: | 40 |
ŽNK Gažon | |||
---|---|---|---|
P |
Krim | 3 : 0 | ŽNK Gažon |
P |
ŽNK Gažon | 0 : 1 | WFC Drava Ptuj |
P |
ŽNK Cerklje | 2 : 0 | ŽNK Gažon |
P |
Primorje Gaia Naturelle | 7 : 0 | ŽNK Gažon |
P |
ŽNK Gažon | 0 : 9 | ŽNK Ljubljana |
ŽNK Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Ljubljana | 0 : 1 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 6 : 0 | ŽNK Radomlje Medex |
P |
ŽNK Mura Nona | 3 : 1 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
N |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | ŽNK Ljubljana |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 4 : 1 | ŽNK Radomlje Medex |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gažon | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 2 | 2 | 0 | 0 | 20 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Gažon | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Gažon | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 |
23/24 | 12.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 19.11.2023, ob 14.00 | ŽNK Gažon | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:10 | (0:7) |
23/24 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 27.08.2023, ob 11.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | Gažon | 10:0 | (9:0) |
12. krog | ||
---|---|---|
WFC Drava Ptuj | 0 : 1 | ŽNK Radomlje Medex |
Primorje Gaia Naturelle | 1 : 9 | ŽNK Mura Nona |
ŽNK Ljubljana | 7 : 0 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Gažon | 0 : 10 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 20 | 58 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 20 | 47 | |
3 | ŽNK Ljubljana | 20 | 40 | |
4 | ŽNK Radomlje Medex | 20 | 27 | |
5 | Primorje Gaia Naturelle | 18 | 28 | |
6 | ŽNK Cerklje | 19 | 24 | |
7 | WFC Drava Ptuj | 19 | 13 | |
8 | Krim | 19 | 12 | |
9 | ŽNK Gažon | 19 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Sara Makovec | 31 |
2. | Ana Milović | 28 |
3. | Noelle Vilčnik | 24 |
4. | Yana Malakhova | 23 |
5. | Špela Kolbl | 22 |
6. | Mirjam Kastelec | 18 |
7. | Julija Poplašen | 17 |
8. | Neli Hofman | 15 |
9. | Tjaša Tibaut | 12 |
10. | Katarina Gadnik | 11 |
11. | Nika Pintarič | 10 |
12. | Izabela Križaj | 9 |
Lea Dolinar | 9 | |
14. | Ines Krajnc | 8 |
Evelina Kos | 8 | |
Varja Špiler | 8 | |
Josilene De Jesus Matos | 8 | |
18. | Maja Dimitrijević | 7 |
Maja Madon | 7 | |
Neža Trost | 7 |