Sodniki: | Misja Tjaša (glavni sodnik), Škrban Kaja (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč) |
Delegat: | Avdagić Meho |
Št. gledalcev: | 40 |
Krim | |||
---|---|---|---|
P |
Krim | 0 : 5 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 15 : 0 | Krim |
P |
Krim | 0 : 5 | ŽNK Doxakey |
P |
ŽNK Ljubljana | 3 : 0 | Krim |
P |
Krim | 1 : 6 | Primorje Gaia Naturelle |
Primorje Gaia Naturelle | |||
---|---|---|---|
P |
Primorje Gaia Naturelle | 0 : 7 | ŽNK Ljubljana |
P |
ŽNK Radomlje | 8 : 0 | Primorje Gaia Naturelle |
N |
Primorje Gaia Naturelle | 0 : 0 | ŽNK Cerklje |
Z |
ŽNK Doxakey | 2 : 4 | Primorje Gaia Naturelle |
Z |
Krim | 1 : 6 | Primorje Gaia Naturelle |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krim RollJet | 23 | 14 | 1 | 8 | 78 | ||
Primorje | 23 | 8 | 1 | 14 | 34 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 11 | 6 | 1 | 4 | 39 | ||
Primorje | 11 | 4 | 1 | 6 | 20 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 12 | 8 | 0 | 4 | 39 | ||
Primorje | 12 | 4 | 0 | 8 | 14 |
23/24 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 05.11.2023, ob 14.00 | Krim | - | Primorje | 1:3 | (1:1) |
23/24 | 2.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 20.08.2023, ob 18.30 | Primorje Gaia Naturelle | - | Krim RollJet | 3:0 | (2:0) |
22/23 | 18.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 07.05.2023, ob 17.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | Krim RollJet | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 01.04.2023, ob 19.00 | Krim | - | Primorje | 1:1 | (0:1) |
22/23 | 9.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 02.12.2022, ob 20.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | Krim RollJet | 4:1 | (3:1) |
22/23 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 28.08.2022, ob 17.00 | Krim | - | Primorje | 0:3 | (0:1) |
21/22 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 11.00 | Krim | - | Primorje | 1:6 | (0:3) |
21/22 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 31.10.2021, ob 17.00 | Krim | - | Primorje | 0:2 | (0:1) |
21/22 | 2.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 29.08.2021, ob 17.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | Krim RollJet | 2:1 | (0:1) |
20/21 | 21.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.05.2021, ob 17.00 | Ajdovščina | - | Krim RollJet | 0:4 | (0:2) |
20/21 | 10.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 18.10.2020, ob 17.30 | Ajdovščina | - | Krim RollJet | 0:7 | (0:3) |
20/21 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.08.2020, ob 17.00 | ŽNK Krim RollJet | - | Primorje | 8:0 | (4:0) |
19/20 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 27.10.2019, ob 18.30 | ŽNK Krim RollJet | - | Primorje | 5:2 | (3:0) |
19/20 | 2.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 25.08.2019, ob 11.00 | Ajdovščina | - | Krim RollJet | 0:6 | (0:4) |
18/19 | 21.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 26.05.2019, ob 17.00 | Ajdovščina | - | Krim RollJet | 0:6 | (0:3) |
18/19 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 18.11.2018, ob 14.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | Primorje | 9:2 | (4:0) |
18/19 | 4.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 16.09.2018, ob 16.00 | Ajdovščina | - | Krim RollJet | 0:7 | (0:4) |
17/18 | 18.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 06.05.2018, ob 17.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | Primorje | 5:0 | (4:0) |
17/18 | 9.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 05.11.2017, ob 14.00 | Ajdovščina | - | Krim RollJet | 0:2 | (0:2) |
16/17 | 13.krog | Ajdovščina, Igrišče z UT, 02.04.2017, ob 14.00 | Ajdovščina | - | Krim RollJet | 1:2 | (1:1) |
16/17 | 4.krog | Ljubljana, Krim, 02.10.2016, ob 16.00 | ŽNK Krim | - | Primorje | 5:0 | (4:0) |
15/16 | 16.krog | Ajdovščina, Mestni stadion, 27.04.2016, ob 11.00 | - | Krim RollJet | 1:3 | (0:2) | |
15/16 | 7.krog | Ljubljana, Krim, 11.10.2015, ob 11.00 | - | Primorje | 4:1 | (2:0) |
9. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Doxakey | 0 : 4 | ŽNK Radomlje |
ŽNK Cerklje | 0 : 5 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
ŽNK Ljubljana | 1 : 3 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Krim | 0 : 2 | Primorje Gaia Naturelle |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 21 | 58 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 21 | 58 | |
3 | ŽNK Radomlje | 21 | 39 | |
4 | ŽNK Ljubljana | 21 | 39 | |
5 | ŽNK Cerklje | 21 | 22 | |
6 | Primorje Gaia Naturelle | 21 | 16 | |
7 | ŽNK Doxakey | 21 | 15 | |
8 | Krim | 21 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ana Milović | 66 |
2. | Zala Kuštrin | 50 |
3. | Špela Kolbl | 45 |
4. | Sara Makovec | 25 |
Anja Eferl | 25 | |
Nika Pintarič | 25 | |
7. | Mirjam Kastelec | 22 |
8. | Izabela Križaj | 21 |
9. | Kaja Korošec | 20 |
10. | Manja Rogan | 18 |
11. | Korina Lara Janež | 15 |
12. | Pamela Begić | 13 |
13. | Zara Kramžar | 12 |
Barbara Kralj | 12 | |
Lucija Kos | 12 | |
Tina Paliska | 12 | |
17. | Maša Osojnik | 10 |
18. | Ema Erman | 9 |
Maja Dimitrijević | 9 | |
20. | Anja Prša | 8 |