Sodniki: | Subotić Tanja (glavni sodnik), Birtič Matej (1. pomoč), Strnad Peterca Luka (2. pomoč) |
Delegat: | Kmetec Ivan |
Št. gledalcev: | 40 |
ŽNK MB Tabor | |||
---|---|---|---|
P |
Koper Obala | 1 : 0 | ŽNK MB Tabor |
P |
ŽNK MB Tabor | 1 : 2 | ŽNK Olimpija |
P |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 2 : 0 | ŽNK MB Tabor |
Z |
ŽNK MB Tabor | 2 : 1 | ŽNK Radomlje |
N |
ŽNK Krim RollJet | 3 : 3 | ŽNK MB Tabor |
Ajdovščina | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 9 : 0 | Ajdovščina |
P |
Ajdovščina | 0 : 7 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Radomlje | 7 : 0 | Ajdovščina |
N |
Ajdovščina | 0 : 0 | Koper Obala |
P |
ŽNK Krim RollJet | 5 : 2 | Ajdovščina |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK MB Tabor | 7 | 7 | 0 | 0 | 30 | ||
Primorje | 7 | 0 | 0 | 7 | 1 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 5 | 5 | 0 | 0 | 24 | ||
Primorje | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | ||
Primorje | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
20/21 | 20.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 16.05.2021, ob 11.00 | ŽNK MB Tabor | - | Primorje | 4:0 | (3:0) |
20/21 | 13.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.03.2021, ob 11.00 | ŽNK MB Tabor | - | Primorje | 3:0 | (3:0) |
20/21 | 6.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 13.09.2020, ob 16.00 | Ajdovščina | - | NK MB Tabor | 1:3 | (1:1) |
19/20 | 7.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 13.10.2019, ob 11.00 | ŽNK MB Tabor | - | Primorje | 6:0 | (5:0) |
18/19 | 16.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 22.04.2019, ob 11.00 | ŽNK Maribor | - | Primorje | 7:0 | (6:0) |
18/19 | 12.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 25.11.2018, ob 14.00 | Ajdovščina | - | NK MB Tabor | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 5.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 23.09.2018, ob 11.00 | ŽNK Maribor | - | Primorje | 4:0 | (3:0) |
7. krog | ||
---|---|---|
ŽNK MB Tabor | 6 : 0 | Ajdovščina |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 4 : 0 | ŽNK Olimpija |
ŽNK Radomlje | 1 : 0 | Koper Obala |
ŽNK Krim RollJet | 0 : 2 | ŽNK Cerklje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 13 | 39 | |
2 | ŽNK Olimpija | 12 | 33 | |
3 | ŽNK Radomlje | 12 | 19 | |
4 | ŽNK Krim RollJet | 12 | 16 | |
5 | Koper Obala | 12 | 13 | |
6 | ŽNK MB Tabor | 12 | 11 | |
7 | ŽNK Cerklje | 12 | 11 | |
8 | Ajdovščina | 13 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ana Milović | 29 |
2. | Manca Suhoveršnik | 19 |
3. | Špela Kolbl | 18 |
4. | Zala Kuštrin | 13 |
Luana Zajmi | 13 | |
6. | Manja Rogan | 12 |
7. | Tjaša Tibaut | 11 |
Zala Vindišar | 11 | |
9. | Sara Makovec | 8 |
Kim Juršnik | 8 | |
Tina Paliska | 8 | |
Manca Smolnikar | 8 | |
13. | Lucija Grad | 7 |
14. | Lucija Kos | 6 |
Barbara Kralj | 6 | |
Nika Pintarič | 6 | |
Anja Žvokelj | 6 | |
18. | Karmen Ulbin | 5 |
19. | Anja Prša | 4 |
Neli Hofman | 4 |