Sodniki: | Trobec Matjaž (glavni sodnik), Selan Žiga (1. pomoč), Kos Damjan (2. pomoč) |
Delegat: | Kopač Borut |
Št. gledalcev: | 80 |
Koper | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 0 : 1 | Koper |
P |
Koper | 0 : 6 | Bravo Nova KBM |
N |
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Koper |
Z |
Koper | 4 : 0 | Nafta 1903 |
P |
Mura | 3 : 1 | Koper |
Krka | |||
---|---|---|---|
P |
A2S Celje | 6 : 0 | Krka |
N |
Krka | 0 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Brinje Grosuplje | 2 : 1 | Krka |
P |
Krka | 1 : 4 | Domžale |
N |
Krka | 0 : 0 | Nova KBM Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 26 | 18 | 5 | 3 | 67 | ||
Krka | 26 | 3 | 5 | 18 | 18 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 13 | 9 | 3 | 1 | 38 | ||
Krka | 13 | 1 | 3 | 9 | 7 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 13 | 9 | 2 | 2 | 29 | ||
Krka | 13 | 2 | 2 | 9 | 11 |
23/24 | 21.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 07.04.2024, ob 16.00 | Krka | - | Koper | 1:1 | (0:0) |
23/24 | 8.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 04.10.2023, ob 18.30 | Koper | - | Krka | 4:0 | (1:0) |
22/23 | 18.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 11.03.2023, ob 15.00 | Krka | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 28.08.2022, ob 16.00 | Koper | - | Krka | 2:1 | (0:1) |
21/22 | 23.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 05.05.2022, ob 16.00 | Koper | - | Krka | 2:3 | (0:0) |
21/22 | 10.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 24.11.2021, ob 16.00 | Krka | - | Koper | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 14.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 11.11.2017, ob 11.00 | Koper | - | Krka | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 1.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT, 23.08.2017, ob 15.00 | Krka | - | Koper | 1:2 | (1:0) |
16/17 | 19.krog | Novo mesto, Portoval - glavno, 07.04.2017, ob 14.30 | Krka | - | Koper | 0:3 | (0:1) |
16/17 | 6.krog | Koper, ŠRC Bonifika, Atletski stadion, 17.09.2016, ob 14.00 | Koper | - | Krka | 4:0 | (3:0) |
15/16 | 26.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 30.04.2016, ob 15.00 | - | Koper | 0:3 | (0:1) | |
15/16 | 11.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 17.10.2015, ob 14.00 | - | Krka | 0:0 | (0:0) | |
14/15 | 19.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 14.03.2015, ob 13.00 | - | Koper | 1:2 | (0:1) | |
14/15 | 4.krog | Koper, Bonifika-umetna trava, 20.08.2014, ob 17.00 | - | Krka | 3:0 | (1:0) | |
13/14 | 25.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 27.04.2014, ob 11.00 | - | Koper | 0:5 | (0:2) | |
13/14 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 05.10.2013, ob 12.00 | - | Krka | 0:0 | (0:0) | |
12/13 | 26.krog | Novo mesto, Portoval-umetna trava, 18.05.2013, ob 18.00 | - | Koper | 1:2 | (0:0) | |
12/13 | 11.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 28.10.2012, ob 13.00 | - | Krka | 5:1 | (1:0) | |
11/12 | 18.krog | Novo mesto, Portoval - Umetna trava, 04.03.2012, ob 12.00 | - | Koper | 2:1 | (1:1) | |
11/12 | 3.krog | Koper, ŠRC Bonifika -umetna trava, 24.08.2011, ob 18.00 | - | Krka | 4:1 | (0:0) | |
08/09 | 20.krog | Koper, ŠRC BONIFIKA, 14.03.2009, ob 12.00 | - | Krka | 5:0 | (1:0) | |
08/09 | 5.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 02.09.2008, ob 15.00 | - | Koper | 2:4 | (1:2) | |
06/07 | 15.krog | Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 19.11.2006, ob 12.00 | - | Krka | 5:1 | (0:0) | |
06/07 | 2.krog | Novo mest - umetna trava, Novo mest - umetna trava, 13.08.2006, ob 16.00 | - | Koper | 1:2 | (0:0) | |
00/01 | 16.krog | Koper, 18.03.2001, ob 13.00 | - | Krka | 4:0 | (3:0) | |
00/01 | 3.krog | Krško, Matija Gubca, 16.08.2000, | - | Koper | 0:4 | (0:2) |
5. krog | ||
---|---|---|
Nafta 1903 | 0 : 1 | A2S Celje |
Olimpija Ljubljana | 2 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Bravo Nova KBM | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
Mura | 3 : 2 | Domžale |
Gorica | 3 : 0 | Kalcer Radomlje |
Maribor | 0 : 0 | Nova KBM Aluminij |
Koper | 2 : 1 | Krka |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 57 | |
2 | Bravo Nova KBM | 26 | 57 | |
3 | A2S Celje | 26 | 55 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 53 | |
5 | Brinje Grosuplje | 26 | 42 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 41 | |
7 | Koper | 26 | 37 | |
8 | Mura | 26 | 33 | |
9 | Domžale | 26 | 30 | |
10 | Krka | 26 | 29 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 24 | |
12 | Gorica | 26 | 23 | |
13 | Kalcer Radomlje | 26 | 21 | |
14 | Nafta 1903 | 26 | 16 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Luka Topalović | 18 |
2. | Gabriel Sojer | 15 |
Žan Kovačević | 15 | |
4. | Tian Kosi | 14 |
5. | Taj Rožič Šuligoj | 13 |
6. | Denis Hamulić | 12 |
Alban Veselaj | 12 | |
Nik Grohar | 12 | |
Denis Nikić | 12 | |
10. | Nal Lan Koren | 11 |
11. | Aldin Jakupović | 10 |
Edi Midžan | 10 | |
13. | David Vitamvas | 9 |
Tomaž Novak | 9 | |
15. | Matej Tadič | 8 |
Maksim Vid Beljkaš | 8 | |
Rok Kopatin | 8 | |
Niko Grlić | 8 | |
Filip Ježovita | 8 | |
20. | Žiga Pečjak | 7 |