Sodniki: | Bizjak Žiga (glavni sodnik), Leban Erik (1. pomoč), Krapež Andraž (2. pomoč) |
Delegat: | Drnovšek Igor |
Št. gledalcev: | 60 |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija Ljubljana | 3 : 0 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 5 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | Radomlje |
Nova KBM Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 0 : 2 | Nova KBM Aluminij |
N |
Nova KBM Aluminij | 0 : 0 | Maribor |
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Z |
Nova KBM Aluminij | 4 : 0 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 2 : 0 | Nova KBM Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 29 | 14 | 8 | 7 | 57 | ||
Aluminij | 29 | 7 | 8 | 14 | 25 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 15 | 7 | 4 | 4 | 32 | ||
Aluminij | 15 | 4 | 4 | 7 | 15 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 14 | 7 | 4 | 3 | 25 | ||
Aluminij | 14 | 3 | 4 | 7 | 10 |
23/24 | 19.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 14.03.2024, ob 14.00 | Aluminij | - | Olimpija Ljubljana | 0:4 | (0:2) |
23/24 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 13.09.2023, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 7:1 | (5:1) |
22/23 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 27.11.2022, ob 11.00 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 4:0 | (4:0) |
22/23 | 2.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.08.2022, ob 14.30 | Nova KBM Aluminij | - | Olimpija Ljubljana | 2:5 | (0:2) |
21/22 | 24.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 08.05.2022, ob 11.00 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 30.10.2021, ob 12.00 | Nova KBM Aluminij | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 17.10.2020, ob 13.30 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 16.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 01.03.2020, ob 11.00 | Aluminij | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (0:1) |
19/20 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 02.10.2019, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 2:2 | (1:1) |
18/19 | 25.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 18.05.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | Olimpija Ljubljana | 0:5 | (0:3) |
18/19 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 24.11.2018, ob 13.00 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 4:0 | (3:0) |
17/18 | 24.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 16.05.2018, ob 15.30 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 0:1 | (0:1) |
17/18 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 25.11.2017, ob 11.00 | Aluminij | - | Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 21.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 17.05.2017, ob 14.30 | Aluminij | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:1) |
16/17 | 8.krog | Ljubljana, Stadion Kodeljevo, 01.10.2016, ob 13.30 | Olimpija Ljubljana | - | Aluminij | 2:1 | (1:0) |
15/16 | 16.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 25.11.2015, ob 12.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (0:0) | |
15/16 | 1.krog | Ljubljana, ŠP Kodeljevo umetna trava, 09.08.2015, ob 16.00 | - | Aluminij | 0:3 | (0:1) | |
14/15 | 27.krog | Ljubljana, ŠP Kodeljevo umetna trava, 10.05.2015, ob 15.00 | - | Aluminij | 2:1 | (2:0) | |
14/15 | 12.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.10.2014, ob 13.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) | |
13/14 | 29.krog | Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 24.05.2014, ob 10.00 | - | Aluminij | 1:2 | (0:1) | |
13/14 | 14.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 02.11.2013, ob 12.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:2 | (0:2) | |
12/13 | 22.krog | Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 21.04.2013, ob 17.00 | - | Aluminij | 1:1 | (1:1) | |
12/13 | 7.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 16.09.2012, ob 11.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:1) | |
11/12 | 16.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 26.11.2011, ob 11.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:0) | |
11/12 | 1.krog | Ljubljana, Športni center Jama Ljubljana, 13.08.2011, ob 16.00 | - | Aluminij | 7:1 | (3:1) | |
10/11 | 18.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 05.03.2011, ob 11.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) | |
10/11 | 3.krog | Ljubljana, Bežigrad, 15.09.2010, ob 15.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
09/10 | 18.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.03.2010, ob 12.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:0) | |
09/10 | 3.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 19.08.2009, ob 16.00 | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
24. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 3 : 2 | Radomlje |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Nova KBM |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Mura |
A2S Celje | 3 : 0 | Koper |
Maribor | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Krka | 1 : 0 | Drava Ptuj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 54 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 51 | |
3 | Krka | 26 | 50 | |
4 | Mura | 26 | 46 | |
5 | Domžale | 26 | 45 | |
6 | Maribor | 26 | 44 | |
7 | Bravo Nova KBM | 26 | 44 | |
8 | Nova KBM Aluminij | 26 | 41 | |
9 | A2S Celje | 26 | 37 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 26 | 33 | |
11 | Koper | 26 | 32 | |
12 | Radomlje | 26 | 17 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 11 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niko Kasalo | 26 |
2. | Tilen Kovačič | 19 |
3. | Mark Šerbec | 15 |
4. | Luka Topalović | 14 |
5. | Tian Kujović | 13 |
Luka Pučnik | 13 | |
Patrik Katič | 13 | |
8. | Aleks Ristić | 12 |
9. | Luka Mlakar | 11 |
Jaka Čuber Potočnik | 11 | |
11. | Vid Štefanec | 10 |
12. | Kristijan Bandur | 9 |
Vid Hojč | 9 | |
14. | Aldin Jakupović | 8 |
Edmond Imeraj | 8 | |
Sašo Lovrec | 8 | |
Riad Silajdžić | 8 | |
Mark Vuleta | 8 | |
Lucas Mačak | 8 | |
20. | Anej Dukarić | 7 |