Sodniki: | Klinc Niko (glavni sodnik), Dovnik Iztok (1. pomoč), Barovič Nejc (2. pomoč) |
Delegat: | Drnovšek Igor |
Št. gledalcev: | 80 |
A2S Celje | |||
---|---|---|---|
Z |
A2S Celje | 2 : 1 | Drava Ptuj |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 1 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 3 : 0 | Koper |
P |
Mura | 4 : 1 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 1 : 0 | Krka |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 5 : 0 | Olimpija Ljubljana |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 4 : 1 | A2S Celje |
Z |
Mura | 2 : 0 | Nova KBM Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Celje | 12 | 5 | 2 | 5 | 24 | ||
Mura | 12 | 5 | 2 | 5 | 22 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Celje | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | ||
Mura | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Celje | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | ||
Mura | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 |
23/24 | 22.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 10.04.2024, ob 16.00 | Mura | - | Celje | 0:3 | (0:2) |
23/24 | 9.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 01.10.2023, ob 15.00 | A2S Celje | - | Mura | 3:1 | (1:1) |
22/23 | 17.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 04.03.2023, ob 12.00 | Mura | - | Celje | 1:3 | (1:1) |
22/23 | 4.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 21.08.2022, ob 11.00 | A2S Celje | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 23.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 05.05.2022, ob 15.00 | Mura | - | Celje | 4:1 | (1:1) |
21/22 | 10.krog | Celje, Štadion Z'dežele, 23.10.2021, ob 12.00 | A2S Celje | - | Mura | 3:4 | (1:2) |
20/21 | 8.krog | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje, 03.10.2020, ob 11.00 | A2S Celje | - | Mura | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 11.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 26.10.2019, ob 13.00 | Mura | - | Celje | 3:3 | (1:2) |
18/19 | 19.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 17.04.2019, ob 15.30 | Mura | - | Celje | 2:1 | (0:0) |
18/19 | 6.krog | Vransko, Stadion Videm Vransko, 15.09.2018, ob 14.00 | VOC Celje | - | Mura | 1:3 | (1:1) |
17/18 | 19.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 31.03.2018, ob 11.00 | VOC Celje | - | Mura | 4:2 | (2:1) |
17/18 | 6.krog | Rakičan, Igrišče Rakičan, 16.09.2017, ob 14.00 | Mura | - | Celje | 1:0 | (1:0) |
10. krog | ||
---|---|---|
Triglav Kranj | 1 : 0 | Nova KBM Aluminij |
Brinje Grosuplje | 5 : 2 | Drava Ptuj |
A2S Celje | 3 : 4 | Mura |
Olimpija Ljubljana | 1 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
Domžale | 1 : 0 | Bravo Nova KBM |
Maribor | 4 : 0 | Radomlje |
Krka | 2 : 0 | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 54 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 51 | |
3 | Krka | 26 | 50 | |
4 | Mura | 26 | 46 | |
5 | Domžale | 26 | 45 | |
6 | Maribor | 26 | 44 | |
7 | Bravo Nova KBM | 26 | 44 | |
8 | Nova KBM Aluminij | 26 | 41 | |
9 | A2S Celje | 26 | 37 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 26 | 33 | |
11 | Koper | 26 | 32 | |
12 | Radomlje | 26 | 17 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 11 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niko Kasalo | 26 |
2. | Tilen Kovačič | 19 |
3. | Mark Šerbec | 15 |
4. | Luka Topalović | 14 |
5. | Tian Kujović | 13 |
Patrik Katič | 13 | |
Luka Pučnik | 13 | |
8. | Aleks Ristić | 12 |
9. | Jaka Čuber Potočnik | 11 |
Luka Mlakar | 11 | |
11. | Vid Štefanec | 10 |
12. | Kristijan Bandur | 9 |
Vid Hojč | 9 | |
14. | Edmond Imeraj | 8 |
Aldin Jakupović | 8 | |
Sašo Lovrec | 8 | |
Riad Silajdžić | 8 | |
Mark Vuleta | 8 | |
Lucas Mačak | 8 | |
20. | Žan Kovačević | 7 |