Sodniki: | Hrvacki Jure (glavni sodnik), Jonke Mitja (1. pomoč), Močivnik Joži (2. pomoč) |
Delegat: | Tompa Marjan |
Št. gledalcev: | 1 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
N |
Aluminij | 2 : 2 | Mura |
P |
A2S Celje | 2 : 0 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 1 | Maribor |
N |
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 1 | Gorica |
Gorica | |||
---|---|---|---|
P |
Kalcer Radomlje | 5 : 0 | Gorica |
P |
Gorica | 0 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Drava Ptuj | 1 : 1 | Gorica |
Z |
Gorica | 3 : 1 | Brinje Grosuplje |
P |
Aluminij | 2 : 1 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 38 | 16 | 4 | 18 | 42 | ||
Gorica | 38 | 18 | 4 | 16 | 44 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 19 | 9 | 2 | 8 | 21 | ||
Gorica | 19 | 8 | 2 | 9 | 21 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 19 | 7 | 2 | 10 | 21 | ||
Gorica | 19 | 10 | 2 | 7 | 23 |
23/24 | 23.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 11.05.2024, ob 17.00 | Gorica | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
23/24 | 10.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 08.10.2023, ob 15.00 | Aluminij | - | Gorica | 4:0 | (1:0) |
22/23 | 19.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 02.04.2023, ob 12.30 | Gorica | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 6.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 24.09.2022, ob 13.30 | Nova KBM Aluminij | - | Gorica | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 9.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 10.10.2020, ob 13.00 | Aluminij | - | Gorica | 2:1 | (0:0) |
19/20 | 7.krog | Renče, Igrišče Renče, 29.09.2019, ob 14.30 | Gorica | - | Aluminij | 0:2 | (0:0) |
18/19 | 22.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 27.04.2019, ob 14.30 | Gorica | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 9.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2018, ob 13.00 | Aluminij | - | Gorica | 0:3 | (0:0) |
17/18 | 26.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 27.05.2018, ob 11.00 | Gorica | - | Aluminij | 1:2 | (0:1) |
17/18 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.11.2017, ob 12.00 | Aluminij | - | Gorica | 2:0 | (0:0) |
16/17 | 23.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.05.2017, ob 15.00 | Aluminij | - | Gorica | 2:1 | (1:0) |
16/17 | 10.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 15.10.2016, ob 13.00 | Gorica | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
15/16 | 24.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 16.04.2016, ob 14.00 | - | Gorica | 0:0 | (0:0) | |
15/16 | 9.krog | Nova Gorica, Športni park, 04.10.2015, ob 13.30 | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) | |
14/15 | 24.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 18.04.2015, ob 14.00 | - | Aluminij | 3:2 | (0:1) | |
14/15 | 9.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.09.2014, ob 14.00 | - | Gorica | 2:1 | (1:1) | |
13/14 | 25.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 26.04.2014, ob 11.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
13/14 | 10.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 06.10.2013, ob 11.00 | - | Gorica | 3:2 | (2:2) | |
12/13 | 23.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 27.04.2013, ob 14.30 | - | Gorica | 1:2 | (0:0) | |
12/13 | 8.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 22.09.2012, ob 14.00 | - | Aluminij | 3:1 | (1:1) | |
11/12 | 18.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 03.03.2012, ob 11.30 | - | Gorica | 1:0 | (1:0) | |
11/12 | 3.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 23.08.2011, ob 18.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
10/11 | 16.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 26.02.2011, ob 11.00 | - | Gorica | 0:1 | (0:0) | |
10/11 | 1.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 14.08.2010, ob 16.00 | - | Aluminij | 4:1 | (0:0) | |
09/10 | 24.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 17.04.2010, ob 14.00 | - | Gorica | 0:2 | (0:1) | |
09/10 | 9.krog | Nova Gorica, Športni park-Igrišče z um.trav, 28.10.2009, ob 13.30 | - | Aluminij | 2:1 | (0:0) | |
08/09 | 22.krog | Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 15.04.2009, ob 14.00 | - | Aluminij | 2:0 | (0:0) | |
08/09 | 7.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 13.09.2008, ob 14.30 | - | Gorica | 0:1 | (0:1) | |
07/08 | 18.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 26.03.2008, ob 13.00 | - | Gorica | 0:2 | (0:0) | |
07/08 | 5.krog | Nova Gorica-umetna trava, Nova Gorica-umetna trava, 31.08.2007, ob 15.00 | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) | |
06/07 | 19.krog | Kidričevo, Kidričevo - umetna trava, 31.03.2007, ob 15.00 | - | Gorica | 1:1 | (0:0) | |
06/07 | 6.krog | Nova Gorica - umetna trava, Nova Gorica - umetna trava, 02.09.2006, ob 15.00 | - | Aluminij | 0:5 | (0:4) | |
05/06 | 16.krog | Nova Gorica - umetna trava, 12.03.2006, ob 13.00 | - | Aluminij | 3:1 | (3:0) | |
05/06 | 3.krog | Kidričevo, 13.08.2005, ob 16.00 | - | Gorica | 0:3 | (0:1) | |
04/05 | 24.krog | Nova Gorica, 22.05.2005, ob 14.30 | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) | |
04/05 | 11.krog | Kidričevo, 16.10.2004, ob 13.30 | - | Gorica | 0:1 | (0:1) | |
01/02 | 16.krog | Nova Gorica, Športni park, 10.03.2002, ob 13.00 | - | Aluminij | 2:1 | (1:0) | |
01/02 | 3.krog | Kidričevo, 25.08.2001, ob 15.00 | - | Gorica | 2:0 | (1:0) |
9. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 3 : 3 | Kalcer Radomlje |
Aluminij | 2 : 1 | Gorica |
Koper | 1 : 0 | A2S Celje |
Domžale | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Mura | 3 : 3 | Triglav Kranj |
Bravo NOVA KBM | 1 : 4 | Maribor |
Drava Ptuj | 2 : 5 | Ilirija Extra-Lux |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 29 | |
2 | Maribor | 13 | 27 | |
3 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 23 | |
4 | Triglav Kranj | 13 | 20 | |
5 | Mura | 13 | 20 | |
6 | Aluminij | 13 | 19 | |
7 | Bravo NOVA KBM | 13 | 18 | |
8 | Brinje Grosuplje | 13 | 17 | |
9 | Koper | 13 | 16 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 13 | 16 | |
11 | A2S Celje | 13 | 15 | |
12 | Kalcer Radomlje | 13 | 12 | |
13 | Gorica | 13 | 10 | |
14 | Drava Ptuj | 13 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lan Lekše | 10 |
2. | Jure Novak | 9 |
3. | Niko Kasalo | 8 |
Nik Zrnec | 8 | |
5. | Klemen Švelc | 7 |
Marcos Tavares | 7 | |
7. | Tihomir Maksimović | 6 |
Kristjan Eržen | 6 | |
Luka Baš | 6 | |
10. | Klemen Mlakar | 5 |
Jan Mušič | 5 | |
Gregor Medle | 5 | |
Tay Husanović | 5 | |
Edvin Krupić | 5 | |
Žiga Krušič | 5 | |
Črt Vuković | 5 | |
Lan Hribar | 5 | |
18. | Blaž Štrekelj | 4 |
Črt Rotar | 4 | |
Hanan Duraković | 4 |