Sodniki: | Mušić Haris (glavni sodnik), Radujko Đorđe (1. pomoč), Grbić Radovan (2. pomoč) |
Delegat: | Pišek Slavko |
Št. gledalcev: | 50 |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 3 : 1 | Koper |
N |
Mura | 0 : 0 | Domžale |
P |
Domžale | 0 : 1 | A2S Celje |
N |
Maribor | 1 : 1 | Domžale |
Z |
Domžale | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
N |
Aluminij | 2 : 2 | Mura |
P |
A2S Celje | 2 : 0 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 1 | Maribor |
N |
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 1 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Domžale | 38 | 22 | 8 | 8 | 78 | ||
Aluminij | 38 | 8 | 8 | 22 | 36 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 20 | 13 | 5 | 2 | 49 | ||
Aluminij | 20 | 2 | 5 | 13 | 13 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 18 | 9 | 3 | 6 | 29 | ||
Aluminij | 18 | 6 | 3 | 9 | 23 |
23/24 | 16.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 24.02.2024, ob 11.00 | Domžale | - | Aluminij | 3:1 | (0:1) |
23/24 | 3.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.08.2023, ob 13.00 | Aluminij | - | Domžale | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 15.04.2023, ob 14.30 | Nova KBM Aluminij | - | Domžale | 1:0 | (1:0) |
22/23 | 8.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 01.10.2022, ob 11.00 | Domžale | - | Aluminij | 3:0 | (0:0) |
21/22 | 26.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 21.05.2022, ob 11.00 | Domžale | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) |
21/22 | 13.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 01.12.2021, ob 13.00 | Nova KBM Aluminij | - | Domžale | 3:2 | (0:2) |
20/21 | 3.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 22.08.2020, ob 14.30 | Domžale | - | Aluminij | 4:1 | (2:1) |
19/20 | 9.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 30.11.2019, ob 11.00 | Domžale | - | Aluminij | 7:0 | (4:0) |
18/19 | 17.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 09.03.2019, ob 13.00 | Aluminij | - | Domžale | 1:4 | (1:4) |
18/19 | 4.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 11.00 | Domžale | - | Aluminij | 4:1 | (1:1) |
17/18 | 17.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 24.05.2018, ob 15.30 | Aluminij | - | Domžale | 2:2 | (2:1) |
17/18 | 4.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 26.08.2017, ob 11.00 | Domžale | - | Aluminij | 4:0 | (3:0) |
16/17 | 15.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - umetna trava, 19.11.2016, ob 12.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:1 | (0:1) |
16/17 | 2.krog | ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 14.08.2016, ob 16.00 | Domžale | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) |
15/16 | 21.krog | Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 01.03.2016, ob 12.00 | - | Aluminij | 8:1 | (2:0) | |
15/16 | 6.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.09.2015, ob 14.00 | - | Domžale | 0:2 | (0:1) | |
14/15 | 26.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 03.05.2015, ob 11.00 | - | Domžale | 2:1 | (0:0) | |
14/15 | 11.krog | Domžale, Umetna trava, 12.10.2014, ob 12.00 | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) | |
13/14 | 24.krog | Domžale, Umetna trava, 19.04.2014, ob 11.00 | - | Aluminij | 2:1 | (1:0) | |
13/14 | 9.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 02.10.2013, ob 14.00 | - | Domžale | 3:0 | (3:0) | |
12/13 | 29.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.06.2013, ob 11.00 | - | Domžale | 1:4 | (1:3) | |
12/13 | 14.krog | Domžale, Umetna trava, 17.11.2012, ob 11.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
11/12 | 20.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 18.03.2012, ob 12.00 | - | Domžale | 3:0 | (0:0) | |
11/12 | 5.krog | Domžale, Umetna trava, 11.09.2011, ob 14.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
10/11 | 26.krog | Domžale, Umetna trava, 22.05.2011, ob 14.00 | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) | |
10/11 | 11.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 23.10.2010, ob 13.00 | - | Domžale | 0:0 | (0:0) | |
09/10 | 16.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 28.11.2009, ob 11.30 | - | Domžale | 0:3 | (0:2) | |
09/10 | 1.krog | Ihan, Igrišče v Ihanu, 08.08.2009, ob 16.30 | - | Aluminij | 3:1 | (2:0) | |
08/09 | 28.krog | Ihan, Igrišce Ihan, 16.05.2009, ob 13.00 | - | Aluminij | 1:1 | (1:0) | |
08/09 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 09.11.2008, ob 12.00 | - | Domžale | 5:0 | (3:0) | |
07/08 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 12.04.2008, ob 14.00 | - | Domžale | 0:2 | (0:1) | |
07/08 | 8.krog | Na igrišču V Ihanu, Na igrišču v Ihanu, 25.09.2007, ob 14.30 | - | Aluminij | 2:2 | (1:1) | |
06/07 | 26.krog | Domžale, Domžale, 18.05.2007, ob 16.00 | - | Aluminij | 3:0 | (2:0) | |
06/07 | 13.krog | Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 04.11.2006, ob 12.30 | - | Domžale | 1:3 | (0:2) | |
05/06 | 15.krog | Kidričevo, 19.11.2005, ob 12.00 | - | Domžale | 0:2 | (0:0) | |
05/06 | 2.krog | Športni park Domžale, 10.08.2005, ob 16.00 | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) | |
04/05 | 20.krog | Domžale, 16.04.2005, ob 14.00 | - | Aluminij | 2:0 | (2:0) | |
04/05 | 7.krog | Kidričevo, 11.09.2004, ob 14.30 | - | Domžale | 0:2 | (0:2) |
3. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 4 : 1 | Aluminij |
Maribor | 4 : 0 | Gorica |
Olimpija Ljubljana | 3 : 2 | Triglav Kranj |
Koper | 6 : 1 | Drava Ptuj |
Mura | 0 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
A2S Celje | 7 : 2 | Kalcer Radomlje |
Bravo NOVA KBM | 1 : 1 | Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 29 | |
2 | Maribor | 13 | 27 | |
3 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 23 | |
4 | Triglav Kranj | 13 | 20 | |
5 | Mura | 13 | 20 | |
6 | Aluminij | 13 | 19 | |
7 | Bravo NOVA KBM | 13 | 18 | |
8 | Brinje Grosuplje | 13 | 17 | |
9 | Koper | 13 | 16 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 13 | 16 | |
11 | A2S Celje | 13 | 15 | |
12 | Kalcer Radomlje | 13 | 12 | |
13 | Gorica | 13 | 10 | |
14 | Drava Ptuj | 13 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lan Lekše | 10 |
2. | Jure Novak | 9 |
3. | Niko Kasalo | 8 |
Nik Zrnec | 8 | |
5. | Klemen Švelc | 7 |
Marcos Tavares | 7 | |
7. | Tihomir Maksimović | 6 |
Kristjan Eržen | 6 | |
Luka Baš | 6 | |
10. | Klemen Mlakar | 5 |
Jan Mušič | 5 | |
Gregor Medle | 5 | |
Tay Husanović | 5 | |
Edvin Krupić | 5 | |
Žiga Krušič | 5 | |
Črt Vuković | 5 | |
Lan Hribar | 5 | |
18. | Blaž Štrekelj | 4 |
Črt Rotar | 4 | |
Hanan Duraković | 4 |