Sodniki: | Celjer Tilen (glavni sodnik), Antolič Jean (1. pomoč), Močnik Perič Aleš (2. pomoč) |
Delegat: | Dobrun Žiga |
Št. gledalcev: | 72 |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | Gorica |
Z |
Maribor | 1 : 4 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Koper |
Z |
Bravo Mastercard | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Domžale | 1 : 4 | Olimpija Ljubljana |
Krka | |||
---|---|---|---|
P |
A2S Celje | 2 : 0 | Krka |
P |
Krka | 2 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Krka |
P |
Krka | 1 : 2 | Domžale |
N |
Krka | 1 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 20 | 12 | 5 | 3 | 46 | ||
Krka | 20 | 3 | 5 | 12 | 15 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 10 | 9 | 1 | 0 | 32 | ||
Krka | 10 | 0 | 1 | 9 | 7 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 10 | 3 | 4 | 3 | 14 | ||
Krka | 10 | 3 | 4 | 3 | 8 |
23/24 | 27.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 26.04.2024, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | Krka | 1:0 | (1:0) |
23/24 | 12.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 16.10.2023, ob 15.00 | Krka | - | Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 16.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 25.02.2023, ob 15.00 | Krka | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:0) |
22/23 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 17.08.2022, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | Krka | 6:3 | (4:1) |
21/22 | 18.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 13.03.2022, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | Krka | 7:0 | (2:0) |
21/22 | 5.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 29.08.2021, ob 18.00 | Krka | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:2) |
17/18 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 07.03.2018, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Krka | 1:1 | (0:1) |
17/18 | 4.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT, 27.08.2017, ob 17.00 | Krka | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (1:0) |
16/17 | 22.krog | Ljubljana, ŠPL naravna trava, 10.05.2017, ob 12.00 | Olimpija Ljubljana | - | Krka | 3:0 | (1:0) |
16/17 | 9.krog | Novo mesto, Portoval - glavno, 03.12.2016, ob 14.00 | Krka | - | Olimpija Ljubljana | 2:0 | (0:0) |
15/16 | 17.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 02.12.2015, ob 13.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (0:0) | |
15/16 | 2.krog | Ljubljana Bežigrad, Jama umetna trava, 09.09.2015, ob 17.00 | - | Krka | 2:0 | (1:0) | |
14/15 | 20.krog | Ljubljana Bežigrad, Jama umetna trava, 01.04.2015, ob 16.00 | - | Krka | 3:1 | (0:1) | |
14/15 | 5.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 24.08.2014, ob 19.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:4 | (0:3) | |
13/14 | 21.krog | Ljubljana, ŠC Jama - umetna trava, 29.03.2014, ob 16.00 | - | Krka | 4:1 | (3:1) | |
13/14 | 6.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 07.09.2013, ob 15.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:0) | |
12/13 | 30.krog | Novo mesto, Portoval - glavno igrišče, 12.06.2013, ob 18.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:4 | (0:2) | |
12/13 | 15.krog | Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 24.11.2012, ob 14.00 | - | Krka | 3:1 | (2:0) | |
11/12 | 17.krog | Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 03.12.2011, ob 12.30 | - | Krka | 2:0 | (1:0) | |
11/12 | 2.krog | Novo mesto, Portoval, 21.08.2011, ob 17.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:2 | (0:1) |
3. krog | ||
---|---|---|
Mura | 2 : 5 | Ilirija Extra-Lux |
Maribor | 1 : 0 | Gorica |
A2S Celje | 3 : 1 | Domžale |
Bravo Mastercard | 2 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Olimpija Ljubljana | 6 : 3 | Krka |
Nafta 1903 | 5 : 1 | Brinje Grosuplje |
Koper | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 56 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 26 | 50 | |
3 | Maribor | 26 | 49 | |
4 | Nova KBM Aluminij | 26 | 44 | |
5 | A2S Celje | 26 | 42 | |
6 | Kalcer Radomlje | 26 | 39 | |
7 | Domžale | 26 | 37 | |
8 | Brinje Grosuplje | 26 | 34 | |
9 | Bravo Mastercard | 26 | 34 | |
10 | Koper | 26 | 31 | |
11 | Mura | 26 | 31 | |
12 | Krka | 26 | 25 | |
13 | Nafta 1903 | 26 | 19 | |
14 | Gorica | 26 | 16 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Rok Štorman | 19 |
2. | Marcos Tavares | 17 |
3. | Jaka Domjan | 16 |
4. | Tilen Kovačič | 14 |
5. | Lan Lekše | 13 |
Maj Škoflek | 13 | |
7. | Tihomir Maksimović | 12 |
Jure Novak | 12 | |
9. | Matic Ivanšek | 11 |
Patrik Katič | 11 | |
Zahid Ilijazi | 11 | |
David Šćira | 11 | |
13. | Domen Justinek | 10 |
Žiga Korošec | 10 | |
Dino Kojić | 10 | |
16. | Matej Malenšek | 9 |
Aleks Ristić | 9 | |
Luka Pučnik | 9 | |
19. | Luka Turudija | 8 |
Vid Hojč | 8 |