Sodniki: | Pirjevec Andrej (glavni sodnik), Blas Blake Wayne (1. pomoč), Bole Žan Luka (2. pomoč) |
Delegat: | Perko Robert |
Št. gledalcev: | 30 |
Nova KBM Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Z |
Nova KBM Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Nova KBM Aluminij |
P |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
P |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | Domžale |
P |
Domžale | 1 : 3 | Radomlje |
Z |
Bravo Mastercard | 3 : 5 | Domžale |
Z |
Domžale | 4 : 0 | Drava Ptuj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 38 | 14 | 4 | 20 | 49 | ||
Domžale | 38 | 20 | 4 | 14 | 78 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 18 | 7 | 2 | 9 | 21 | ||
Domžale | 18 | 9 | 2 | 7 | 36 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 20 | 7 | 2 | 11 | 28 | ||
Domžale | 20 | 11 | 2 | 7 | 42 |
23/24 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 01.04.2024, ob 17.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:2 | (0:1) |
23/24 | 8.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 15.09.2023, ob 17.00 | Domžale | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 15.04.2023, ob 17.00 | Nova KBM Aluminij | - | Domžale | 1:1 | (0:0) |
22/23 | 8.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 01.10.2022, ob 13.30 | Domžale | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 26.krog | Domžale, Športni park Domžale, 21.05.2022, ob 13.00 | Domžale | - | Aluminij | 3:1 | (0:0) |
21/22 | 13.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 01.12.2021, ob 11.00 | Nova KBM Aluminij | - | Domžale | 1:3 | (0:2) |
20/21 | 3.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 22.08.2020, ob 16.30 | Domžale | - | Aluminij | 3:2 | (1:1) |
19/20 | 9.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 30.11.2019, ob 13.00 | Domžale | - | Aluminij | 3:0 | (2:0) |
18/19 | 17.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 09.03.2019, ob 15.00 | Aluminij | - | Domžale | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 4.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 13.00 | Domžale | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 17.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 24.05.2018, ob 17.30 | Aluminij | - | Domžale | 2:3 | (0:1) |
17/18 | 4.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 26.08.2017, ob 13.00 | Domžale | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) |
16/17 | 15.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - umetna trava, 19.11.2016, ob 14.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:6 | (0:3) |
16/17 | 2.krog | ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 14.08.2016, ob 18.00 | Domžale | - | Aluminij | 4:2 | (2:0) |
15/16 | 21.krog | Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 01.03.2016, ob 14.00 | - | Aluminij | 3:1 | (2:1) | |
15/16 | 6.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.09.2015, ob 16.00 | - | Domžale | 2:1 | (1:0) | |
14/15 | 26.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 03.05.2015, ob 13.00 | - | Domžale | 0:5 | (0:0) | |
14/15 | 11.krog | Domžale, Umetna trava, 12.10.2014, ob 14.00 | - | Aluminij | 4:0 | (1:0) | |
13/14 | 24.krog | Domžale, Umetna trava, 19.04.2014, ob 13.00 | - | Aluminij | 4:3 | (2:1) | |
13/14 | 9.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 02.10.2013, ob 16.00 | - | Domžale | 0:2 | (0:0) | |
12/13 | 29.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.06.2013, ob 13.00 | - | Domžale | 1:0 | (0:0) | |
12/13 | 14.krog | Domžale, Umetna trava, 17.11.2012, ob 13.00 | - | Aluminij | 2:2 | (2:0) | |
11/12 | 20.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 18.03.2012, ob 14.00 | - | Domžale | 0:0 | (0:0) | |
11/12 | 5.krog | Domžale, Umetna trava, 11.09.2011, ob 16.00 | - | Aluminij | 6:0 | (0:0) | |
10/11 | 26.krog | Domžale, Umetna trava, 22.05.2011, ob 16.00 | - | Aluminij | 4:0 | (3:0) | |
10/11 | 11.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 23.10.2010, ob 15.00 | - | Domžale | 1:2 | (1:0) | |
09/10 | 16.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 28.11.2009, ob 13.30 | - | Domžale | 1:0 | (1:0) | |
09/10 | 1.krog | Ihan, Igrišče v Ihanu, 08.08.2009, ob 18.30 | - | Aluminij | 0:3 | (0:0) | |
08/09 | 28.krog | Ihan, Ihan, 16.05.2009, ob 15.00 | - | Aluminij | 1:3 | (1:2) | |
08/09 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 09.11.2008, ob 14.00 | - | Domžale | 1:4 | (1:1) | |
07/08 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 12.04.2008, ob 16.00 | - | Domžale | 3:1 | (1:1) | |
07/08 | 8.krog | Na igrišču v Ihanu, Na igrišču v Ihanu, 25.09.2007, ob 16.30 | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) | |
06/07 | 26.krog | Domžale, Domžale, 18.05.2007, ob 18.00 | - | Aluminij | 3:1 | (2:0) | |
06/07 | 13.krog | Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 04.11.2006, ob 14.30 | - | Domžale | 0:3 | (0:0) | |
05/06 | 15.krog | Kidričevo, 19.11.2005, ob 14.00 | - | Domžale | 4:2 | (2:0) | |
05/06 | 2.krog | Športni park Domžale, 10.08.2005, ob 18.00 | - | Aluminij | 1:2 | (1:1) | |
04/05 | 20.krog | Domžale, 16.04.2005, ob 16.00 | - | Aluminij | 0:3 | (0:3) | |
04/05 | 7.krog | Kidričevo, 11.09.2004, ob 16.30 | - | Domžale | 3:1 | (0:0) |
13. krog | ||
---|---|---|
Mura | 2 : 4 | Maribor |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 3 | Brinje Grosuplje |
Drava Ptuj | 1 : 5 | A2S Celje |
Radomlje | 2 : 2 | Krka |
Nova KBM Aluminij | 1 : 3 | Domžale |
Bravo Mastercard | 4 : 3 | Koper |
Triglav Kranj | 6 : 0 | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |