Sodniki: | Kocbek Tilen (glavni sodnik), Matjaš Alen (1. pomoč), Zakal Pavel (2. pomoč) |
Delegat: | Kopač Borut |
Št. gledalcev: | 50 |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
Kalcer Radomlje | 3 : 2 | Gorica |
P |
Triglav Kranj | 3 : 1 | Kalcer Radomlje |
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 5 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Aluminij | 1 : 3 | Mura |
N |
A2S Celje | 1 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 3 | Maribor |
N |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 1 : 0 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalcer Radomlje | 12 | 6 | 2 | 4 | 18 | ||
Aluminij | 12 | 4 | 2 | 6 | 20 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | ||
Aluminij | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | ||
Aluminij | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 |
23/24 | 14.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 27.10.2023, ob 18.00 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) |
22/23 | 20.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 08.04.2023, ob 16.30 | Nova KBM Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 1:3 | (0:1) |
22/23 | 7.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 10.09.2022, ob 13.30 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 19.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 02.04.2022, ob 16.00 | Radomlje | - | Aluminij | 2:3 | (2:0) |
21/22 | 6.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 11.09.2021, ob 16.00 | Nova KBM Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 2:2 | (1:2) |
20/21 | 8.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 04.10.2020, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 3:1 | (1:1) |
19/20 | 14.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 13.00 | Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 7:1 | (2:1) |
19/20 | 1.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 18.08.2019, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 26.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 25.05.2019, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 0:3 | (0:0) |
18/19 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.11.2018, ob 14.00 | Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 19.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.03.2018, ob 16.00 | Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 0:1 | (0:1) |
17/18 | 6.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 15.09.2017, ob 18.30 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
8. krog | ||
---|---|---|
A2S Celje | 2 : 1 | Mura |
Domžale | 5 : 0 | Gorica |
Maribor | 5 : 1 | Koper |
Triglav Kranj | 3 : 1 | Drava Ptuj |
Kalcer Radomlje | 3 : 1 | Aluminij |
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Bravo Mastercard |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 32 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 13 | 28 | |
3 | Maribor | 13 | 27 | |
4 | Kalcer Radomlje | 13 | 24 | |
5 | Triglav Kranj | 13 | 22 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 19 | |
7 | Mura | 13 | 19 | |
8 | Koper | 13 | 17 | |
9 | A2S Celje | 13 | 16 | |
10 | Brinje Grosuplje | 13 | 14 | |
11 | Aluminij | 13 | 13 | |
12 | Bravo Mastercard | 13 | 11 | |
13 | Drava Ptuj | 13 | 11 | |
14 | Gorica | 13 | 5 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 16 |
2. | Albin Ahmetaj | 8 |
Gašper Černe | 8 | |
4. | Nick Perc | 7 |
5. | Tom Kljun | 6 |
Alen Čaušević | 6 | |
Domen Ujčič | 6 | |
Emir Saitoski | 6 | |
Nejc Medved | 6 | |
Vito Štrakl | 6 | |
Nik Fortuna | 6 | |
12. | Nikola Jovićević | 5 |
Damis Šabić | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Marko Brest | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 | |
Toni Lun Bončina | 5 | |
18. | Haris Sadiković | 4 |
Lazar Ikač | 4 | |
Ognjen Bakić | 4 |