Sodniki: | Jerman Danijel (glavni sodnik), Olenik Alen (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Ajdovec Rafael |
Št. gledalcev: | 70 |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija Ljubljana | 4 : 1 | Krško |
P |
Aluminij | 3 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 1 : 2 | Domžale |
Z |
Krško | 1 : 9 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Aluminij |
P |
Ilirija Extra-Lux | 5 : 4 | Mura |
N |
Mura | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 12 | 4 | 3 | 5 | 19 | ||
Mura | 12 | 5 | 3 | 4 | 20 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | ||
Mura | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | ||
Mura | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 |
23/24 | 26.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 22.04.2024, ob 16.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 3:1 | (0:0) |
23/24 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 06.10.2023, ob 15.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:1 | (0:1) |
22/23 | 20.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 12.04.2023, ob 14.30 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 3:3 | (2:0) |
22/23 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 10.09.2022, ob 14.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:0 | (2:0) |
21/22 | 25.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 14.05.2022, ob 14.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 3:2 | (0:1) |
21/22 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 04.12.2021, ob 13.00 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:2 | (0:1) |
20/21 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 19.09.2020, ob 16.00 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 1:2 | (1:1) |
19/20 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 28.11.2019, ob 14.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 2:3 | (2:1) |
18/19 | 21.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 20.04.2019, ob 16.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 0:1 | (0:1) |
18/19 | 8.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 29.09.2018, ob 15.30 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 18.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 14.03.2018, ob 15.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:0) |
17/18 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 09.09.2017, ob 16.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:0 | (1:0) |
21. krog | ||
---|---|---|
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | Gorica |
Domžale | 2 : 0 | Bravo Publikum |
Interblock | 0 : 4 | Drava Dakinda Ptuj |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Mura |
Aluminij | 1 : 3 | Maribor |
Kalcer Radomlje | 2 : 1 | VOC Celje |
Krško | 0 : 6 | Triglav Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Andraž Einsiedler | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Filip Jauk | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Edison Destani | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Kai Cipot | 9 | |
16. | Rok Ferčič | 8 |
Rok Jakomin | 8 | |
18. | Angel Stratorski | 7 |
Luka Mesarič | 7 | |
Nick Hanik Horvat | 7 |