Sodniki: | Grošič Kenan (glavni sodnik), Knez Aljaž (1. pomoč), Brglez Miha (2. pomoč) |
Delegat: | Antolič Vlado |
Št. gledalcev: |
MB Tabor | |||
---|---|---|---|
N |
NK Jarenina | 0 : 0 | MB Tabor |
N |
MB Tabor | 1 : 1 | Rogaška - Rogatec |
P |
Drava Dakinda Ptuj | 3 : 0 | MB Tabor |
Z |
MB Tabor | 2 : 0 | NŠ Dravograd |
Z |
MB Tabor | 5 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
NK Nafta 1903 | |||
---|---|---|---|
Z |
NK Nafta 1903 | 4 : 2 | Beltinci Klima Tratnjek |
N |
NK Šampion | 1 : 1 | NK Nafta 1903 |
P |
NK Nafta 1903 | 3 : 5 | NK Vipoll Veržej |
P |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 2 | NK Nafta 1903 |
N |
NŠ Dravograd | 2 : 2 | NK Nafta 1903 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK MB Tabor | 7 | 1 | 2 | 4 | 12 | ||
ND Lendava 1903 | 7 | 4 | 2 | 1 | 17 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | ||
ND Lendava 1903 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | ||
ND Lendava 1903 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 |
21/22 | 16.krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT, 09.04.2022, ob 13.00 | Nafta 1903 | - | NK MB Tabor | 2:0 | (2:0) |
21/22 | 5.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 18.09.2021, ob 16.00 | MB Tabor | - | ND Lendava 1903 | 1:4 | (1:1) |
20/21 | 11.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 22.05.2021, ob 17.30 | MB Tabor | - | ND Lendava 1903 | 3:5 | (1:1) |
19/20 | 8.krog | Hotiza, Športni park Hotiza, 28.09.2019, ob 13.00 | NK Nafta 1903 | - | NK MB Tabor | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 23.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 27.04.2019, ob 17.00 | NK MB Tabor | - | ND Lendava 1903 | 4:1 | (1:0) |
18/19 | 11.krog | Lendava, Športni park Lendava, 20.10.2018, ob 13.00 | Nafta 1903 | - | NK MB Tabor | 3:3 | (0:2) |
18/19 | 2.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 25.08.2018, ob 17.00 | NK MB Tabor | - | ND Lendava 1903 | 1:2 | (0:2) |
17. krog | ||
---|---|---|
NK Šampion | : | NK Vipoll Veržej |
Beltinci Klima Tratnjek | : | Kety Emmi Bistrica |
Rogaška - Rogatec | : | NŠ Dravograd |
Drava Dakinda Ptuj | : | NK Jarenina |
MB Tabor | : | NK Nafta 1903 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 37 | |
2 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 34 | |
3 | NK Vipoll Veržej | 16 | 27 | |
4 | MB Tabor | 16 | 25 | |
5 | Rogaška - Rogatec | 16 | 23 | |
6 | NK Nafta 1903 | 16 | 23 | |
7 | NŠ Dravograd | 16 | 22 | |
8 | NK Šampion | 16 | 19 | |
9 | NK Jarenina | 16 | 11 | |
10 | Beltinci Klima Tratnjek | 16 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Marko Brest | 13 |
2. | Nejc Pušnik | 11 |
Tomi Gobec | 11 | |
4. | Enej Kapun | 10 |
5. | Mark Žvikart | 9 |
6. | Ven Poberžnik | 8 |
Denis Kociper | 8 | |
Marcel Žižek | 8 | |
9. | Tibor Roj | 7 |
Aljaž Kovačič | 7 | |
11. | Tilen Berden | 6 |
Jakob Pokeržnik | 6 | |
Aljaž Pernek | 6 | |
Lovro Koščak | 6 | |
Mateo Šupljika | 6 | |
16. | Nik Erhatič | 5 |
Nikola Savić | 5 | |
Gal Dvoršak | 5 | |
Nejc Obretan | 5 | |
20. | Salkan Ahmetović | 4 |