osmina finala
|
THE Nutrition Extrem |
4 : 5 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Torek, 7.november 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
4 : 5 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Torek, 7.november 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
ŠD Mlinše |
1 : 2 |
FK Dobovec |
Torek, 7.november 2023 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
Več informacij |
ŠD Mlinše |
1 : 2 |
FK Dobovec |
Torek, 7.november 2023 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
Kmn Benedikt Rezidenca klub |
4 : 9 |
KMN Sevnica |
Torek, 7.november 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
Kmn Benedikt Rezidenca klub |
4 : 9 |
KMN Sevnica |
Torek, 7.november 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Oplotnica |
10 : 2 |
KMN Oplast B |
Torek, 7.november 2023 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
|
Več informacij |
Oplotnica |
10 : 2 |
KMN Oplast B |
Torek, 7.november 2023 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
|
Avtocenter Crono Ajdovščina |
1 : 6 |
Futsal klub Dobrepolje |
Torek, 7.november 2023 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
|
Več informacij |
Avtocenter Crono Ajdovščina |
1 : 6 |
Futsal klub Dobrepolje |
Torek, 7.november 2023 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
|
KMN Miklavž TBS team24 |
3 : 6 |
KMN Bronx Škofije |
Torek, 7.november 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team24 |
3 : 6 |
KMN Bronx Škofije |
Torek, 7.november 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
MNK Proteus Postojna |
2 : 6 |
KMN Oplast Kobarid |
Torek, 7.november 2023 | Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna
|
Več informacij |
MNK Proteus Postojna |
2 : 6 |
KMN Oplast Kobarid |
Torek, 7.november 2023 | Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna
|
FC Mobi Arena Trzin |
2 : 13 |
Siliko Vrhnika |
Sreda, 8.november 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
FC Mobi Arena Trzin |
2 : 13 |
Siliko Vrhnika |
Sreda, 8.november 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
četrtfinale (1.tekma)
|
Oplotnica |
1 : 4 |
KMN Bronx Škofije |
Torek, 9.januar 2024 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
|
Več informacij |
Oplotnica |
1 : 4 |
KMN Bronx Škofije |
Torek, 9.januar 2024 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
|
Siliko Vrhnika |
5 : 3 |
Futsal klub Dobrepolje |
Torek, 9.januar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika |
5 : 3 |
Futsal klub Dobrepolje |
Torek, 9.januar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
KMN Oplast Kobarid |
0 : 2 |
FK Dobovec |
Torek, 9.januar 2024 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
|
Več informacij |
KMN Oplast Kobarid |
0 : 2 |
FK Dobovec |
Torek, 9.januar 2024 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
1 : 0 |
KMN Sevnica |
Torek, 9.januar 2024 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
1 : 0 |
KMN Sevnica |
Torek, 9.januar 2024 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
|
četrtfinale (2.tekma)
|
KMN Sevnica |
0 : 3 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Torek, 30.januar 2024 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
Več informacij |
KMN Sevnica |
0 : 3 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Torek, 30.januar 2024 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
KMN Bronx Škofije |
2 : 2 |
Oplotnica |
Torek, 30.januar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
2 : 2 |
Oplotnica |
Torek, 30.januar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Futsal klub Dobrepolje |
2 : 6 |
Siliko Vrhnika |
Torek, 30.januar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
2 : 6 |
Siliko Vrhnika |
Torek, 30.januar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
FK Dobovec |
7 : 2 |
KMN Oplast Kobarid |
Torek, 30.januar 2024 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
|
Več informacij |
FK Dobovec |
7 : 2 |
KMN Oplast Kobarid |
Torek, 30.januar 2024 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
|
polfinale
|
KMN Bronx Škofije |
0 : 5 |
FK Dobovec |
Petek, 8.marec 2024 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
0 : 5 |
FK Dobovec |
Petek, 8.marec 2024 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
|
Siliko Vrhnika |
7 : 8 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Petek, 8.marec 2024 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika |
7 : 8 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Petek, 8.marec 2024 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
|
finale
|
FK Dobovec |
4 : 2 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sobota, 9.marec 2024 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
|
Več informacij |
FK Dobovec |
4 : 2 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sobota, 9.marec 2024 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
|