Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Celje 6 : 0 Veržej
Sobota, 28.avgust 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
Dravograd 0 : 4 Drava Ptuj
Sobota, 28.avgust 2021 | Dravograd, Športni center Dravograd
Fortis Jarenina 0 : 4 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 28.avgust 2021 | Jarenina, Športni park Jarenina
Aluvar Beltinci 3 : 5 Rogaška - Rogatec
Nedelja, 29.avgust 2021 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
Nafta 1903 1 : 4 Rudar Velenje
Nedelja, 29.avgust 2021 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
Šampion 1 : 6 Aluminij
Nedelja, 29.avgust 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
Krško Šentjernej 1 : 1 Fužinar SIJ Ravne systems
Sreda, 15.september 2021 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Maribor 1 : 0 Mura
Četrtek, 14.oktober 2021 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
2. krog
Veržej 2 : 3 Fužinar SIJ Ravne systems
Sobota, 4.september 2021 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Celje 4 : 0 Fortis Jarenina
Sobota, 4.september 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
Aluminij 1 : 0 Nafta 1903
Sobota, 4.september 2021 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 2
Drava Ptuj 11 : 1 Šampion
Sobota, 4.september 2021 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Mura 3 : 0 Dravograd
Sobota, 4.september 2021 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Rogaška - Rogatec 0 : 2 Maribor
Sobota, 4.september 2021 | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina
Rudar Velenje 0 : 2 Krško Šentjernej
Sobota, 4.september 2021 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Kety Emmi Bistrica 1 : 0 Aluvar Beltinci
Sobota, 4.september 2021 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
3. krog
Aluvar Beltinci 0 : 7 Celje
Sreda, 8.september 2021 | Beltinci, Športni park Beltinci - pom. igr. - UT
Maribor 13 : 0 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 11.september 2021 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Dravograd 1 : 3 Rogaška - Rogatec
Sobota, 11.september 2021 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Krško Šentjernej 0 : 5 Aluminij
Sobota, 11.september 2021 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Fužinar SIJ Ravne systems 1 : 4 Rudar Velenje
Sobota, 11.september 2021 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
Šampion 1 : 0 Mura
Nedelja, 12.september 2021 | Vransko, Stadion Videm Vransko
Nafta 1903 0 : 6 Drava Ptuj
Nedelja, 12.september 2021 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
Fortis Jarenina 0 : 5 Veržej
Torek, 14.september 2021 | Jarenina, Športni park Jarenina
4. krog
Veržej 0 : 2 Rudar Velenje
Sobota, 18.september 2021 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Aluminij 4 : 1 Fužinar SIJ Ravne systems
Sobota, 18.september 2021 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Drava Ptuj 7 : 0 Krško Šentjernej
Sobota, 18.september 2021 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Mura 11 : 0 Nafta 1903
Sobota, 18.september 2021 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Rogaška - Rogatec 3 : 2 Šampion
Sobota, 18.september 2021 | Rogatec, Športni park Rogatec
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Dravograd
Sobota, 18.september 2021 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Celje 0 : 3 Maribor
Sobota, 18.september 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
Fortis Jarenina 3 : 1 Aluvar Beltinci
Sobota, 18.september 2021 | Jarenina, Športni park Jarenina
5. krog
Maribor 4 : 0 Fortis Jarenina
Petek, 24.september 2021 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Krško Šentjernej 0 : 7 Mura
Sobota, 25.september 2021 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Fužinar SIJ Ravne systems 1 : 5 Drava Ptuj
Sobota, 25.september 2021 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
Šampion 3 : 2 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 25.september 2021 | Vransko, Stadion Videm Vransko
Nafta 1903 0 : 1 Rogaška - Rogatec
Nedelja, 26.september 2021 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
Dravograd 0 : 4 Celje
Nedelja, 26.september 2021 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Aluvar Beltinci 2 : 3 Veržej
Nedelja, 26.september 2021 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
Rudar Velenje 2 : 1 Aluminij
Nedelja, 26.september 2021 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
6. krog
Drava Ptuj 2 : 1 Rudar Velenje
Sobota, 2.oktober 2021 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Mura 5 : 0 Fužinar SIJ Ravne systems
Sobota, 2.oktober 2021 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Rogaška - Rogatec 3 : 0 Krško Šentjernej
Sobota, 2.oktober 2021 | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Nafta 1903
Sobota, 2.oktober 2021 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Celje 2 : 1 Šampion
Sobota, 2.oktober 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
Fortis Jarenina 5 : 0 Dravograd
Sobota, 2.oktober 2021 | Jarenina, Športni park Jarenina
Aluvar Beltinci 0 : 12 Maribor
Nedelja, 3.oktober 2021 | Beltinci, Športni park Beltinci - pom. igr. - UT
Veržej 1 : 3 Aluminij
Sreda, 13.oktober 2021 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
7. krog
Krško Šentjernej 2 : 2 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 9.oktober 2021 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Fužinar SIJ Ravne systems 1 : 3 Rogaška - Rogatec
Sobota, 9.oktober 2021 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
Aluminij 0 : 2 Drava Ptuj
Sobota, 9.oktober 2021 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
Maribor 8 : 0 Veržej
Sobota, 9.oktober 2021 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Dravograd 3 : 2 Aluvar Beltinci
Sobota, 9.oktober 2021 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Rudar Velenje 2 : 0 Mura
Sobota, 9.oktober 2021 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Nafta 1903 0 : 3 Celje
Sobota, 9.oktober 2021 | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT
Šampion 0 : 1 Fortis Jarenina
Nedelja, 10.oktober 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
8. krog
Veržej 1 : 5 Drava Ptuj
Sobota, 16.oktober 2021 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Rogaška - Rogatec 3 : 1 Rudar Velenje
Sobota, 16.oktober 2021 | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina
Kety Emmi Bistrica 3 : 1 Fužinar SIJ Ravne systems
Sobota, 16.oktober 2021 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Celje 3 : 0 Krško Šentjernej
Sobota, 16.oktober 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
Fortis Jarenina 1 : 1 Nafta 1903
Sobota, 16.oktober 2021 | Jarenina, Športni park Jarenina
Aluvar Beltinci 3 : 3 Šampion
Nedelja, 17.oktober 2021 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
Mura 0 : 0 Aluminij
Nedelja, 17.oktober 2021 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Maribor 6 : 0 Dravograd
Nedelja, 17.oktober 2021 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
9. krog
Drava Ptuj 1 : 2 Mura
Petek, 22.oktober 2021 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Rudar Velenje 2 : 1 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 23.oktober 2021 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Aluminij 2 : 3 Rogaška - Rogatec
Sobota, 23.oktober 2021 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Dravograd 4 : 2 Veržej
Sobota, 23.oktober 2021 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Krško Šentjernej 1 : 3 Fortis Jarenina
Sobota, 23.oktober 2021 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Šampion 1 : 6 Maribor
Sobota, 23.oktober 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
Nafta 1903 2 : 4 Aluvar Beltinci
Nedelja, 24.oktober 2021 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
Fužinar SIJ Ravne systems 0 : 2 Celje
Sreda, 3.november 2021 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
10. krog
Veržej 1 : 7 Mura
Sobota, 30.oktober 2021 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Rogaška - Rogatec 2 : 3 Drava Ptuj
Sobota, 30.oktober 2021 | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina
Kety Emmi Bistrica 2 : 3 Aluminij
Sobota, 30.oktober 2021 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Celje 1 : 1 Rudar Velenje
Sobota, 30.oktober 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
Dravograd 4 : 2 Šampion
Sobota, 30.oktober 2021 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Fortis Jarenina 4 : 0 Fužinar SIJ Ravne systems
Sobota, 30.oktober 2021 | Jarenina, Športni park Jarenina
Maribor 7 : 0 Nafta 1903
Sreda, 3.november 2021 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Aluvar Beltinci 16:00 Krško Šentjernej
Sreda, 24.november 2021 | ,
11. krog
Rudar Velenje 1 : 0 Fortis Jarenina
Sobota, 6.november 2021 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Aluminij 0 : 3 Celje
Sobota, 6.november 2021 | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT
Drava Ptuj 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
Nedelja, 7.november 2021 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Šampion 2 : 2 Veržej
Nedelja, 7.november 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
Fužinar SIJ Ravne systems 2 : 4 Aluvar Beltinci
Sobota, 20.november 2021 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
Nafta 1903 16:00 Dravograd
Sreda, 24.november 2021 | ,
Mura 4 : 1 Rogaška - Rogatec
Četrtek, 2.december 2021 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Krško Šentjernej 0 : 5 Maribor
Sreda, 15.december 2021 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
12. krog
Veržej 0 : 6 Rogaška - Rogatec
Sobota, 13.november 2021 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Celje 3 : 1 Drava Ptuj
Sobota, 13.november 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
Maribor 14 : 0 Fužinar SIJ Ravne systems
Sobota, 13.november 2021 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Fortis Jarenina 0 : 3 Aluminij
Sobota, 13.november 2021 | Jarenina, Športni park Jarenina
Aluvar Beltinci 0 : 4 Rudar Velenje
Sreda, 17.november 2021 | Beltinci, Športni park Beltinci - pom. igr. - UT
Kety Emmi Bistrica 1 : 2 Mura
Sobota, 27.november 2021 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Šampion 3 : 0 Nafta 1903
Sobota, 27.november 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
Dravograd 11:00 Krško Šentjernej
Nedelja, 28.november 2021 | ,
13. krog
Nafta 1903 15:00 Veržej
Sobota, 12.marec 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
Krško Šentjernej 15:00 Šampion
Sobota, 12.marec 2022 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Fužinar SIJ Ravne systems 15:00 Dravograd
Sobota, 12.marec 2022 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
Rudar Velenje 15:00 Maribor
Sobota, 12.marec 2022 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Aluminij 15:00 Aluvar Beltinci
Sobota, 12.marec 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Drava Ptuj 15:00 Fortis Jarenina
Sobota, 12.marec 2022 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Mura 15:00 Celje
Sobota, 12.marec 2022 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Rogaška - Rogatec 15:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 12.marec 2022 | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina
14. krog
Veržej 16:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 19.marec 2022 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Celje 16:00 Rogaška - Rogatec
Sobota, 19.marec 2022 | Celje, Stadion Olimp Celje
Fortis Jarenina 16:00 Mura
Sobota, 19.marec 2022 | Jarenina, Športni park Jarenina
Aluvar Beltinci 16:00 Drava Ptuj
Sobota, 19.marec 2022 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
Maribor 16:00 Aluminij
Sobota, 19.marec 2022 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Dravograd 16:00 Rudar Velenje
Sobota, 19.marec 2022 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Šampion 16:00 Fužinar SIJ Ravne systems
Sobota, 19.marec 2022 | Celje, Stadion Olimp Celje
Nafta 1903 16:00 Krško Šentjernej
Sobota, 19.marec 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
15. krog
Krško Šentjernej 16:00 Veržej
Sobota, 26.marec 2022 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Fužinar SIJ Ravne systems 16:00 Nafta 1903
Sobota, 26.marec 2022 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
Rudar Velenje 16:00 Šampion
Sobota, 26.marec 2022 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Aluminij 16:00 Dravograd
Sobota, 26.marec 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Drava Ptuj 16:00 Maribor
Sobota, 26.marec 2022 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Mura 16:00 Aluvar Beltinci
Sobota, 26.marec 2022 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Rogaška - Rogatec 16:00 Fortis Jarenina
Sobota, 26.marec 2022 | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina
Kety Emmi Bistrica 16:00 Celje
Sobota, 26.marec 2022 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT



DELI NA