Testni števec EURO 2024
Sodniki: | Zelenik Matic (glavni sodnik), Rumež Aleš (1. pomoč), Tušak Nejc (2. pomoč) |
Delegat: | Ajdovec Rafael |
Št. gledalcev: | 60 |
Bravo Nova KBM | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 1 : 1 | Bravo Nova KBM |
P |
Bravo Nova KBM | 1 : 2 | Krka |
P |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Nova KBM |
Z |
Bravo Nova KBM | 3 : 2 | Domžale |
P |
Maribor | 2 : 0 | Bravo Nova KBM |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
P |
Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Radomlje | 1 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Nova KBM |
Z |
Drava Ptuj | 0 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 2 : 1 | Koper |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Bravo | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 |
23/24 | 15.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 18.11.2023, ob 15.00 | Brinje Grosuplje | - | Bravo | 1:2 | (1:1) |
23/24 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 19.08.2023, ob 13.00 | Bravo Nova KBM | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:0 | (0:0) |
22/23 | 18.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 12.03.2023, ob 13.00 | Brinje Grosuplje | - | Bravo | 2:1 | (1:0) |
22/23 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 27.08.2022, ob 14.30 | Bravo Nova KBM | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 24.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 08.05.2022, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Bravo | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, 31.10.2021, ob 11.00 | Bravo Nova KBM | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:3 | (0:2) |
20/21 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 23.08.2020, ob 17.00 | Bravo | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:1 | (1:0) |
11. krog | ||
---|---|---|
Drava Ptuj | 1 : 4 | Krka |
Radomlje | 1 : 2 | Domžale |
Nova KBM Aluminij | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Koper | 1 : 1 | A2S Celje |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 1 | Maribor |
Bravo Nova KBM | 1 : 3 | Brinje Grosuplje |
Mura | 3 : 0 | Triglav Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 54 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 51 | |
3 | Krka | 26 | 50 | |
4 | Mura | 26 | 46 | |
5 | Domžale | 26 | 45 | |
6 | Maribor | 26 | 44 | |
7 | Bravo Nova KBM | 26 | 44 | |
8 | Nova KBM Aluminij | 26 | 41 | |
9 | A2S Celje | 26 | 37 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 26 | 33 | |
11 | Koper | 26 | 32 | |
12 | Radomlje | 26 | 17 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 11 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niko Kasalo | 26 |
2. | Tilen Kovačič | 19 |
3. | Mark Šerbec | 15 |
4. | Luka Topalović | 14 |
5. | Tian Kujović | 13 |
Luka Pučnik | 13 | |
Patrik Katič | 13 | |
8. | Aleks Ristić | 12 |
9. | Luka Mlakar | 11 |
Jaka Čuber Potočnik | 11 | |
11. | Vid Štefanec | 10 |
12. | Kristijan Bandur | 9 |
Vid Hojč | 9 | |
14. | Aldin Jakupović | 8 |
Edmond Imeraj | 8 | |
Sašo Lovrec | 8 | |
Riad Silajdžić | 8 | |
Mark Vuleta | 8 | |
Lucas Mačak | 8 | |
20. | Anej Dukarić | 7 |