Testni števec EURO 2024
Sodniki: | Mušić Haris (glavni sodnik), Radujko Aleksander (1. pomoč), Bole Žan Luka (2. pomoč) |
Delegat: | Dasović Dragan |
Št. gledalcev: | 60 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Olimpija Ljubljana | 3 : 0 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 1 | A2S Celje |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Mura |
P |
Nova KBM Aluminij | 4 : 0 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 4 : 2 | Radomlje |
P |
Radomlje | 1 : 2 | Brinje Grosuplje |
P |
Domžale | 3 : 2 | Radomlje |
Z |
Radomlje | 2 : 1 | Maribor |
P |
Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 8 | 4 | 2 | 2 | 21 | ||
Kalcer Radomlje | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 5 | 3 | 2 | 0 | 17 | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | ||
Kalcer Radomlje | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 |
21/22 | 21.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 16.04.2022, ob 15.00 | Radomlje | - | Triglav Kranj | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 8.krog | Kranj, Športni center Kranj, 25.09.2021, ob 14.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (1:0) |
20/21 | 12.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 16.05.2021, ob 10.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 8:3 | (4:1) |
19/20 | 7.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 28.09.2019, ob 13.30 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (1:1) |
18/19 | 18.krog | Kranj, Športni center Kranj, 30.03.2019, ob 14.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 2:0 | (2:0) |
18/19 | 5.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 08.09.2018, ob 14.30 | Kalcer Radomlje | - | Triglav Kranj | 2:0 | (1:0) |
17/18 | 20.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 08.04.2018, ob 14.00 | Kalcer Radomlje | - | Triglav Kranj | 0:3 | (0:1) |
17/18 | 7.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 24.09.2017, ob 14.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 5:1 | (1:0) |
8. krog | ||
---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Bravo Nova KBM |
Mura | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Radomlje |
Maribor | 4 : 1 | Drava Ptuj |
A2S Celje | 1 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Brinje Grosuplje | 3 : 2 | Krka |
Domžale | 6 : 1 | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 54 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 51 | |
3 | Krka | 26 | 50 | |
4 | Mura | 26 | 46 | |
5 | Domžale | 26 | 45 | |
6 | Maribor | 26 | 44 | |
7 | Bravo Nova KBM | 26 | 44 | |
8 | Nova KBM Aluminij | 26 | 41 | |
9 | A2S Celje | 26 | 37 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 26 | 33 | |
11 | Koper | 26 | 32 | |
12 | Radomlje | 26 | 17 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 11 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niko Kasalo | 26 |
2. | Tilen Kovačič | 19 |
3. | Mark Šerbec | 15 |
4. | Luka Topalović | 14 |
5. | Tian Kujović | 13 |
Luka Pučnik | 13 | |
Patrik Katič | 13 | |
8. | Aleks Ristić | 12 |
9. | Luka Mlakar | 11 |
Jaka Čuber Potočnik | 11 | |
11. | Vid Štefanec | 10 |
12. | Kristijan Bandur | 9 |
Vid Hojč | 9 | |
14. | Aldin Jakupović | 8 |
Edmond Imeraj | 8 | |
Sašo Lovrec | 8 | |
Riad Silajdžić | 8 | |
Mark Vuleta | 8 | |
Lucas Mačak | 8 | |
20. | Anej Dukarić | 7 |