Sodniki: | Kamplet Miha (glavni sodnik), Lahovič Marcel (1. pomoč), Šobot Danijel (2. pomoč) |
Delegat: | Kmetec Ivan |
Št. gledalcev: | 50 |
Mura | |||
---|---|---|---|
N |
Aluminij | 2 : 2 | Mura |
N |
Mura | 0 : 0 | Domžale |
P |
Bravo NOVA KBM | 2 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Koper |
N |
Mura | 3 : 3 | Triglav Kranj |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 2 : 1 | A2S Celje |
N |
Maribor | 2 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 1 | Olimpija Ljubljana |
P |
Gorica | 3 : 1 | Brinje Grosuplje |
N |
Brinje Grosuplje | 3 : 3 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Mura | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 |
23/24 | 17.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 01.03.2024, ob 14.30 | Brinje Grosuplje | - | Mura | 2:2 | (1:2) |
23/24 | 4.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 02.09.2023, ob 13.00 | Mura | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:1 | (0:1) |
22/23 | 15.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 26.11.2022, ob 11.00 | Mura | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:2 | (0:2) |
22/23 | 2.krog | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 11.08.2022, ob 16.30 | Brinje Grosuplje | - | Mura | 2:1 | (2:1) |
21/22 | 15.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 28.11.2021, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Mura | 2:3 | (1:2) |
21/22 | 2.krog | Radenci, ŠRC Ivanke Serec Radenci; igr. z UT, 15.08.2021, ob 11.00 | Mura | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:2 | (1:2) |
20/21 | 1.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 15.08.2020, ob 11.00 | Mura | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:0 | (0:0) |
1. krog | ||
---|---|---|
A2S Celje | 5 : 0 | Drava Ptuj |
Mura | 1 : 0 | Brinje Grosuplje |
Gorica | 0 : 2 | Triglav Kranj |
Maribor | 2 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Bravo NOVA KBM | 0 : 3 | Domžale |
Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | Kalcer Radomlje |
Koper | 2 : 0 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 29 | |
2 | Maribor | 13 | 27 | |
3 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 23 | |
4 | Triglav Kranj | 13 | 20 | |
5 | Mura | 13 | 20 | |
6 | Aluminij | 13 | 19 | |
7 | Bravo NOVA KBM | 13 | 18 | |
8 | Brinje Grosuplje | 13 | 17 | |
9 | Koper | 13 | 16 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 13 | 16 | |
11 | A2S Celje | 13 | 15 | |
12 | Kalcer Radomlje | 13 | 12 | |
13 | Gorica | 13 | 10 | |
14 | Drava Ptuj | 13 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lan Lekše | 10 |
2. | Jure Novak | 9 |
3. | Niko Kasalo | 8 |
Nik Zrnec | 8 | |
5. | Klemen Švelc | 7 |
Marcos Tavares | 7 | |
7. | Tihomir Maksimović | 6 |
Kristjan Eržen | 6 | |
Luka Baš | 6 | |
10. | Klemen Mlakar | 5 |
Jan Mušič | 5 | |
Gregor Medle | 5 | |
Tay Husanović | 5 | |
Edvin Krupić | 5 | |
Žiga Krušič | 5 | |
Črt Vuković | 5 | |
Lan Hribar | 5 | |
18. | Blaž Štrekelj | 4 |
Črt Rotar | 4 | |
Hanan Duraković | 4 |