Sodniki: | Rađević Uroš (glavni sodnik), Kmetec Mark (1. pomoč), Dedić Elmedin (2. pomoč) |
Delegat: | Tompa Marjan |
Št. gledalcev: | 70 |
Mura | |||
---|---|---|---|
N |
Maribor | 1 : 1 | Mura |
P |
Mura | 2 : 3 | Domžale |
Z |
Gorica | 1 : 2 | Mura |
N |
Mura | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Mura | 0 : 6 | Olimpija Ljubljana |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 3 : 1 | VOC Celje |
Z |
Mura | 2 : 3 | Domžale |
Z |
Domžale | 1 : 0 | Krško |
P |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Domžale |
Z |
Koper | 0 : 1 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 13 | 4 | 1 | 8 | 20 | ||
Domžale | 13 | 8 | 1 | 4 | 31 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 | ||
Domžale | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | ||
Domžale | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 |
23/24 | 24.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 20.04.2024, ob 13.00 | Domžale | - | Mura | 6:2 | (3:1) |
23/24 | 11.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 14.10.2023, ob 13.00 | Mura | - | Domžale | 1:2 | (0:1) |
22/23 | 18.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 11.03.2023, ob 13.00 | Domžale | - | Mura | 1:2 | (1:0) |
22/23 | 5.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 28.08.2022, ob 11.00 | Mura | - | Domžale | 3:2 | (1:0) |
21/22 | 14.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.12.2021, ob 14.00 | Mura | - | Domžale | 2:0 | (0:0) |
21/22 | 1.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 27.10.2021, ob 12.00 | Domžale | - | Mura | 4:2 | (3:2) |
20/21 | 12.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 16.05.2021, ob 14.00 | Mura | - | Domžale | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 29.02.2020, ob 13.00 | Mura | - | Domžale | 2:3 | (0:2) |
19/20 | 3.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 31.08.2019, ob 11.00 | Domžale | - | Mura | 4:2 | (0:1) |
18/19 | 26.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 25.05.2019, ob 11.00 | Mura | - | Domžale | 3:6 | (1:2) |
18/19 | 13.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 11.30 | Domžale | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 24.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 16.05.2018, ob 15.30 | Mura | - | Domžale | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 11.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 23.11.2017, ob 12.00 | Domžale | - | Mura | 2:0 | (0:0) |
16. krog | ||
---|---|---|
VOC Celje | 3 : 0 | Gorica |
Mura | 2 : 3 | Domžale |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Aluminij | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Triglav Kranj |
Koper | 3 : 0 | Rudar Velenje |
Krško | : | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Nick Perc | 10 |
Tihomir Maksimović | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Filip Zupanič | 7 | |
Kristijan Frlic | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Nejc Ajhmajer | 5 |
Luka Baruca | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Mateo Koprivc | 5 | |
Žan Bracovič | 5 |