Testni števec EURO 2024
Sodniki: | Begič Amel (glavni sodnik), Kočica Jernej Jan (1. pomoč), Kurtušič Igor (2. pomoč) |
Delegat: | Špiler Vekoslav |
Št. gledalcev: | 80 |
Krško | |||
---|---|---|---|
P |
Krško | 2 : 5 | Krka |
P |
Koper | 8 : 2 | Krško |
Z |
Krško | 3 : 2 | Aluminij |
Z |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Krško |
P |
Krško | 0 : 1 | Gorica |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
P |
Bravo Publikum | 4 : 1 | Rudar Velenje |
N |
Rudar Velenje | 1 : 1 | Šampion |
P |
Koper | 3 : 0 | Rudar Velenje |
P |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Krško |
P |
Rudar Velenje | 0 : 7 | Maribor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krško | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | ||
Rudar Velenje | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | ||
Stadion Matije Gubca | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krško | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | ||
Rudar Velenje | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krško | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | ||
Rudar Velenje | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 |
19/20 | 5.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 14.09.2019, ob 16.00 | Rudar Velenje | - | Krško | 6:2 | (1:0) |
16/17 | 23.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 06.05.2017, ob 17.00 | Rudar Velenje | - | Krško | 1:2 | (0:0) |
16/17 | 10.krog | Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 16.10.2016, ob 13.00 | Krško | - | Rudar Velenje | 2:0 | (0:0) |
15/16 | 22.krog | Velenje, Umetna trava, 01.04.2016, ob 17.00 | - | Krško | 1:0 | (1:0) | |
15/16 | 7.krog | Krško, Matije Gubca - naravna trava, 19.09.2015, ob 16.00 | - | Rudar Velenje | 1:3 | (0:1) | |
14/15 | 23.krog | Velenje, Umetna trava, 11.04.2015, ob 17.00 | - | Krško | 2:0 | (0:0) | |
14/15 | 8.krog | Krško, Matije Gubca - umetna trava, 14.09.2014, ob 16.30 | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) | |
11/12 | 17.krog | Velenje, Umetna trava, 03.12.2011, ob 13.30 | - | Krško | 1:1 | (0:0) | |
11/12 | 2.krog | Krško, Matije Gubca - umetna trava, 20.08.2011, ob 17.30 | - | Rudar Velenje | 2:3 | (1:2) |
10. krog | ||
---|---|---|
Bravo Publikum | 0 : 0 | Interblock |
Olimpija Ljubljana | 3 : 0 | VOC Celje |
Šampion | 2 : 5 | Domžale |
Gorica | 0 : 0 | Aluminij |
NOGA Triglav | 0 : 1 | Krka |
Koper | 3 : 1 | Maribor |
Krško | 2 : 0 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | NOGA Triglav | 26 | 52 | |
2 | Bravo Publikum | 26 | 49 | |
3 | Domžale | 26 | 49 | |
4 | Koper | 26 | 48 | |
5 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
6 | Maribor | 26 | 47 | |
7 | Interblock | 26 | 41 | |
8 | Krka | 26 | 35 | |
9 | Krško | 26 | 34 | |
10 | Gorica | 26 | 33 | |
11 | Aluminij | 26 | 24 | |
12 | Rudar Velenje | 26 | 19 | |
13 | Šampion | 26 | 16 | |
14 | VOC Celje | 26 | 15 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Adnan Ahmetović | 23 |
2. | Luka Štor | 22 |
3. | Tom Žurga | 21 |
4. | Nejc Pušnik | 14 |
Gaber Petric | 14 | |
6. | Matevž Turkuš | 13 |
Žan Celar | 13 | |
Luka Zalokar | 13 | |
Žan Leban | 13 | |
10. | Ester Sokler | 12 |
Jaka Bijol | 12 | |
12. | Leon Sever | 11 |
Dem Pljava | 11 | |
14. | Nejc Bračko | 10 |
15. | Teo Milič | 9 |
Nik Prelec | 9 | |
17. | Adam Gnezda Čerin | 8 |
Fatlind Vezaj | 8 | |
Luka Kambič | 8 | |
Tomi Horvat | 8 |