Testni števec EURO 2024
Sodniki: | Jerič Anže (glavni sodnik), Jamnik Jure (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč) , Matoša Martin (5. sodnik) , Kondić Božo (6. sodnik) |
Delegat: | Stenovec Darko |
Št. gledalcev: | 100 |
Domžale | ||
---|---|---|
1 | Benjamin Matičič | V |
2 | Nik Guberac | |
3 | Danylo Tkachuk | |
4 | Jan Satler | |
5 | Hamza Salešević | |
6 | Edvin Krupić | |
7 | Kristijan Bandur | |
8 | Domen Brumec | |
9 | Lan Lekše | K |
10 | Alen Bukovec | |
11 | Gal Javorič | |
Rezervni igralci |
||
12 | Maj Tjaš Podkrajšek | V |
13 | Črt Vuković | |
14 | Staš Popijal | |
15 | Vanja Kopunović | |
16 | Mark Barišič | |
17 | Anej Koroša |
Mura | ||
---|---|---|
1 | Vid Šumenjak | V |
3 | Žan Črnko | |
4 | Žan Buček | |
5 | Sašo Lovrec | |
7 | Niko Kasalo | |
8 | Timotej Brkić | |
10 | Jaka Domjan | |
11 | Vid Štefanec | |
17 | Tian Rantaša | K |
19 | Niko Graj | |
21 | Luka Turudija | |
Rezervni igralci |
||
12 | Mai Rantaša | V |
6 | Nenad Ignjič | |
9 | Žiga Ozbetič | |
13 | Nejc Nedeljko | |
14 | Anej Jelovica | |
22 | Luka Baš |
Trener |
---|
Dejan Djuranovič |
Trener |
---|
Matjaž Kek |
Sodnik | ||
---|---|---|
Anže Jerič |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Luka Turudija | 0 : 1 | 31' | |
Niko Kasalo | 0 : 2 | 60' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Timotej Brkić | 13' | |||
Nedeljko / Štefanec | 53' | |||
Luka Turudija | 57' | |||
Nejc Nedeljko | 63' | |||
Vuković / Brumec | 66' | |||
Kopunović / Javorič | 66' | |||
Baš / Domjan | 69' | |||
Popijal / Bandur | 71' | |||
Koroša / Bukovec | 79' | |||
Barišič / Salešević | 79' | |||
Ignjič / Kasalo | 85' | |||
Ozbetič / Turudija | 85' |
18. krog | ||
---|---|---|
Krka | 0 : 2 | Koper |
Nova KBM Aluminij | 2 : 1 | Maribor |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Gorica |
Domžale | 0 : 2 | Mura |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 1 | Olimpija Ljubljana |
A2S Celje | 5 : 0 | Nafta 1903 |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Bravo Mastercard |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 56 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 26 | 50 | |
3 | Maribor | 26 | 49 | |
4 | Nova KBM Aluminij | 26 | 44 | |
5 | A2S Celje | 26 | 42 | |
6 | Kalcer Radomlje | 26 | 39 | |
7 | Domžale | 26 | 37 | |
8 | Brinje Grosuplje | 26 | 34 | |
9 | Bravo Mastercard | 26 | 34 | |
10 | Koper | 26 | 31 | |
11 | Mura | 26 | 31 | |
12 | Krka | 26 | 25 | |
13 | Nafta 1903 | 26 | 19 | |
14 | Gorica | 26 | 16 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Rok Štorman | 19 |
2. | Marcos Tavares | 17 |
3. | Jaka Domjan | 16 |
4. | Tilen Kovačič | 14 |
5. | Lan Lekše | 13 |
Maj Škoflek | 13 | |
7. | Tihomir Maksimović | 12 |
Jure Novak | 12 | |
9. | Matic Ivanšek | 11 |
Patrik Katič | 11 | |
Zahid Ilijazi | 11 | |
David Šćira | 11 | |
13. | Domen Justinek | 10 |
Žiga Korošec | 10 | |
Dino Kojić | 10 | |
16. | Matej Malenšek | 9 |
Aleks Ristić | 9 | |
Luka Pučnik | 9 | |
19. | Luka Turudija | 8 |
Vid Hojč | 8 |