Sodniki: | Šepec Anže (glavni sodnik), Gajić Tomislav (1. pomoč), Šašivarević Ermin (2. pomoč) |
Delegat: | Herič Aleš |
Št. gledalcev: | 1 |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Brinje Grosuplje | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
N |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Aluminij |
N |
Domžale | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 1 : 3 | Mura |
P |
Mura | 0 : 3 | Domžale |
Z |
Bravo Mastercard | 2 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 1 : 0 | Koper |
P |
Mura | 0 : 3 | Triglav Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 12 | 4 | 3 | 5 | 19 | ||
Mura | 12 | 5 | 3 | 4 | 20 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | ||
Mura | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | ||
Mura | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 |
23/24 | 26.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 22.04.2024, ob 16.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 3:1 | (0:0) |
23/24 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 06.10.2023, ob 15.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:1 | (0:1) |
22/23 | 20.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 12.04.2023, ob 14.30 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 3:3 | (2:0) |
22/23 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 10.09.2022, ob 14.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:0 | (2:0) |
21/22 | 25.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 14.05.2022, ob 14.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 3:2 | (0:1) |
21/22 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 04.12.2021, ob 13.00 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:2 | (0:1) |
20/21 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 19.09.2020, ob 16.00 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 1:2 | (1:1) |
19/20 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 28.11.2019, ob 14.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 2:3 | (2:1) |
18/19 | 21.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 20.04.2019, ob 16.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 0:1 | (0:1) |
18/19 | 8.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 29.09.2018, ob 15.30 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 18.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 14.03.2018, ob 15.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:0) |
17/18 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 09.09.2017, ob 16.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:0 | (1:0) |
6. krog | ||
---|---|---|
Gorica | 0 : 1 | Koper |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 3 | Domžale |
Olimpija Ljubljana | 1 : 2 | Mura |
Maribor | 3 : 0 | A2S Celje |
Drava Ptuj | 2 : 2 | Aluminij |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Brinje Grosuplje |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Bravo Mastercard |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 32 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 13 | 28 | |
3 | Maribor | 13 | 27 | |
4 | Kalcer Radomlje | 13 | 24 | |
5 | Triglav Kranj | 13 | 22 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 19 | |
7 | Mura | 13 | 19 | |
8 | Koper | 13 | 17 | |
9 | A2S Celje | 13 | 16 | |
10 | Brinje Grosuplje | 13 | 14 | |
11 | Aluminij | 13 | 13 | |
12 | Bravo Mastercard | 13 | 11 | |
13 | Drava Ptuj | 13 | 11 | |
14 | Gorica | 13 | 5 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 16 |
2. | Albin Ahmetaj | 8 |
Gašper Černe | 8 | |
4. | Nick Perc | 7 |
5. | Tom Kljun | 6 |
Alen Čaušević | 6 | |
Domen Ujčič | 6 | |
Emir Saitoski | 6 | |
Nejc Medved | 6 | |
Vito Štrakl | 6 | |
Nik Fortuna | 6 | |
12. | Nikola Jovićević | 5 |
Damis Šabić | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Marko Brest | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 | |
Toni Lun Bončina | 5 | |
18. | Haris Sadiković | 4 |
Lazar Ikač | 4 | |
Ognjen Bakić | 4 |