Sodniki: | Mihelič Niko (glavni sodnik), Barovič Nejc (1. pomoč), Vajda Tadej (2. pomoč) |
Delegat: | Ul Bojan |
Št. gledalcev: | 100 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
N |
Mura | 2 : 2 | Domžale |
P |
Gorica | 4 : 2 | Mura |
P |
Mura | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Mura | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
Z |
Maribor | 3 : 2 | Bravo Publikum |
N |
Koper | 2 : 2 | Maribor |
P |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 0 | Triglav Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 13 | 3 | 2 | 8 | 17 | ||
Maribor | 13 | 8 | 2 | 3 | 38 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | ||
Maribor | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | ||
Maribor | 6 | 6 | 0 | 0 | 26 |
23/24 | 27.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 26.04.2024, ob 16.00 | Maribor | - | Mura | 3:0 | (2:0) |
23/24 | 12.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 15.10.2023, ob 15.00 | Mura | - | Maribor | 3:0 | (0:0) |
22/23 | 23.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 26.04.2023, ob 17.00 | Maribor | - | Mura | 4:1 | (4:0) |
22/23 | 10.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 12.10.2022, ob 15.00 | Mura | - | Maribor | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 26.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 21.05.2022, ob 17.00 | Maribor | - | Mura | 5:1 | (4:0) |
21/22 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.11.2021, ob 13.00 | Mura | - | Maribor | 2:4 | (2:2) |
20/21 | 7.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 27.09.2020, ob 16.00 | Mura | - | Maribor | 2:1 | (2:1) |
19/20 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 07.03.2020, ob 13.00 | Maribor | - | Mura | 3:1 | (1:1) |
19/20 | 4.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 02.10.2019, ob 15.30 | Mura | - | Maribor | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 17.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 09.03.2019, ob 15.00 | Mura | - | Maribor | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 4.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 01.09.2018, ob 17.00 | Maribor | - | Mura | 3:2 | (1:0) |
17/18 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 12.11.2017, ob 14.00 | Maribor | - | Mura | 8:1 | (4:0) |
17/18 | 1.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.09.2017, ob 15.30 | Mura | - | Maribor | 1:6 | (0:5) |
4. krog | ||
---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 2 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Aluminij | 1 : 0 | Koper |
Kalcer Radomlje | 1 : 3 | Gorica |
Krško | 2 : 1 | Triglav Kranj |
Mura | 2 : 0 | Maribor |
Bravo Publikum | 5 : 0 | Rudar Velenje |
VOC Celje | 1 : 1 | Domžale |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 17 | 37 | |
2 | Domžale | 15 | 31 | |
3 | Mura | 17 | 29 | |
4 | Maribor | 16 | 28 | |
5 | Bravo Publikum | 16 | 26 | |
6 | Koper | 16 | 25 | |
7 | Triglav Kranj | 17 | 24 | |
8 | Gorica | 17 | 24 | |
9 | Aluminij | 17 | 22 | |
10 | VOC Celje | 17 | 20 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 17 | |
12 | Rudar Velenje | 17 | 15 | |
13 | Kalcer Radomlje | 17 | 14 | |
14 | Krško | 16 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kai Cipot | 19 |
2. | Žan Vipotnik | 15 |
3. | Albin Ahmetaj | 12 |
4. | Tian Pantelić | 10 |
5. | Edison Destani | 9 |
6. | Luka Mesarič | 8 |
David Flakus Bosilj | 8 | |
8. | Luka Hren | 7 |
Gal Žinič | 7 | |
Aljaž Antolin | 7 | |
Luka Vuković | 7 | |
Anže Pucihar | 7 | |
Vanja Panić | 7 | |
14. | Sandro Jovanović | 6 |
Mark Golob | 6 | |
Simon Rogina | 6 | |
Svit Sešlar | 6 | |
18. | Gašper Koritnik | 5 |
Rok Maher | 5 | |
Damir Smajlović | 5 |