2. krog |  Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje |  19.08.2023 ob 18.00

Korotan Prevalje

0 : 3

Drava Ptuj


Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik), Špur Staša (1. pomoč), Filipič Rene (2. pomoč)
Delegat: Mijatovič Goran
Št. gledalcev: 300
Korotan Prevalje
97 Blaž Boštjan V
4 Matija Jezernik
5 Denis Zavolovšek
8 Matic Pipuš
10 Nejc Plesec
11 Dejan Jevšnik
18 Kan Kovač K
21 Urh Grešovnik
26 Faris Buljubašić
30 Klemen Kozjak
37 Andraž Bijol


Rezervni igralci
12 Amadej Vršič V
6 Valentin Štaleker
7 Armin Kahvedžić
9 Blaž Kovač
17 Teo Tešić
19 Luka Pišek
29 Nejc Mori

Drava Ptuj
1 Luka Janžekovič V
4 Niko Drevenšek
8 Roko Begonja
9 Niko Šalamun
10 Nik Erhatič K
11 Klemen Mlakar
13 Dino Dukađin
16 Filip Janežič
19 Nikola Daniel Jadric
23 Din Begović
26 Vito Marot


Rezervni igralci
12 Matija Horvat V
2 Valentin Vogrinec
3 Nejc Đuran
15 Žan Vidovič
17 Marcel Blaj
20 Marko Domagoj Jadrić
25 Tai Kmetec

Trener
Tin Küzma

Trener
Simon Dvoršak

Sodnik
Slavko Nemet

Zadetki
Din Begović 0 : 1 28'
Roko Begonja 0 : 2 50'
Valentin Vogrinec 0 : 3 91'

Dogodki
Dejan Jevšnik 26'
Niko Šalamun 26'
Denis Zavolovšek 45'
Dino Dukađin 45'
Denis Zavolovšek 56'
Menjava Kovač /  Bijol 64'
Menjava Kahvedžić /  Kozjak 64'
Menjava Jadrić /  Šalamun 66'
Menjava Kmetec /  Dukađin 66'
Roko Begonja 69'
Kan Kovač 74'
Filip Janežič 77'
Menjava Pišek /  Plesec 78'
Menjava Tešić /  Pipuš 78'
Menjava Blaj /  Mlakar 85'
Menjava Vogrinec /  Erhatič 89'
Menjava Vidovič /  Begonja 89'
Matija Jezernik 91'

2. krog
Avto Rajh Ljutomer 2 : 1 Šmartno 1928
IBLO Podvinci 1 : 0 Hajdina
Rače 0 : 2 ZASE Videm
Korotan Prevalje 0 : 3 Drava Ptuj
Premium Dobrovce 0 : 2 Koroška Dravograd
Brežice 1919 Terme Čatež 3 : 2 Krško
Šampion 1 : 1 Zavrč

LESTVICA
1 Drava Ptuj 14 33
2 ZASE Videm 14 31
3 Krško 14 24
4 Korotan Prevalje 14 24
5 Avto Rajh Ljutomer 14 24
6 IBLO Podvinci 14 22
7 Brežice 1919 Terme Čatež 14 21
8 Hajdina 14 19
9 Zavrč 14 19
10 Šampion 14 18
11 Šmartno 1928 14 15
12 Rače 14 14
13 Premium Dobrovce 14 11
14 Koroška Dravograd 14 3

STRELCI
1. Miklos Barnabas Tanyi 19
2. Žiga Ribič 13
3. Jernej Orovič 12
4. Robert Kurež 11
5. Jetmir Torra 10
6. Nejc Plesec 9
Roko Begonja 9
8. Luka Petrinec 7
Semin Omerovič 7
Kan Kovač 7
Žiga Jurečič 7
12. Mario Skuhala 6
Denis Potočnik 6
Urh Grešovnik 6
Jan Klarić 6
Peter Kogelnik 6
Dino Dukađin 6
Marcel Blaj 6
19. Nik Erhatič 5
Aldin Demiri 5

DELI NA