Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Domžale 1 : 2 Triglav Kranj
Sobota, 28.avgust 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 1 : 6 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 28.avgust 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Jadran Dekani 1 : 3 Slovan
Sobota, 28.avgust 2021 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Primorje 1 : 2 Bilje
Sobota, 28.avgust 2021 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 6 : 1 Getris Šenčur
Nedelja, 29.avgust 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
SIJ Acroni Jesenice 0 : 7 Krka
Nedelja, 29.avgust 2021 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Koper 2 : 1 Bravo Generali
Nedelja, 29.avgust 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
2. krog
Getris Šenčur 1 : 0 Brinje Grosuplje
Sobota, 4.september 2021 | Šenčur, Športni park Šenčur
Triglav Kranj 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Sobota, 4.september 2021 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Generali 1 : 0 Primorje
Sobota, 4.september 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Krka 1 : 0 Jadran Dekani
Sobota, 4.september 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Bilje 12 : 0 SIJ Acroni Jesenice
Sobota, 4.september 2021 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Nedelja, 5.september 2021 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
Jadran Železničar 0 : 2 Slovan
Nedelja, 5.september 2021 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
3. krog
Koper 2 : 2 Getris Šenčur
Sobota, 11.september 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Primorje 1 : 5 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 11.september 2021 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Slovan 4 : 1 Krka
Sobota, 11.september 2021 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Domžale 3 : 0 Jadran Železničar
Sobota, 11.september 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Jadran Dekani 1 : 1 Bilje
Sobota, 11.september 2021 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
SIJ Acroni Jesenice 0 : 15 Bravo Generali
Nedelja, 12.september 2021 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Brinje Grosuplje 1 : 3 Triglav Kranj
Nedelja, 12.september 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
4. krog
Getris Šenčur Primorje
| Šenčur, Športni park Šenčur
Domžale 2 : 0 Olimpija Ljubljana
Sobota, 18.september 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Bravo Generali 3 : 0 Jadran Dekani
Sobota, 18.september 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 20 : 0 SIJ Acroni Jesenice
Sobota, 18.september 2021 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
Bilje 2 : 0 Slovan
Nedelja, 19.september 2021 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
Jadran Železničar 18:30 Krka
Sreda, 29.september 2021 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Triglav Kranj 18:00 Koper
Sreda, 27.oktober 2021 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
5. krog
Brinje Grosuplje 0 : 4 Domžale
Sreda, 22.september 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Slovan 2 : 3 Bravo Generali
Sobota, 25.september 2021 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Krka 2 : 0 Bilje
Sobota, 25.september 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Olimpija Ljubljana 9 : 0 Jadran Železničar
Nedelja, 26.september 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Jadran Dekani 16:30 Ilirija Extra-Lux
Sreda, 29.september 2021 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Primorje 18:30 Triglav Kranj
Sreda, 29.september 2021 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
SIJ Acroni Jesenice 16:30 Getris Šenčur
Sreda, 6.oktober 2021 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
6. krog
Getris Šenčur 11:00 Jadran Dekani
Sobota, 2.oktober 2021 | Šenčur, Športni park Šenčur
Triglav Kranj 11:00 SIJ Acroni Jesenice
Sobota, 2.oktober 2021 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Domžale 11:00 Koper
Sobota, 2.oktober 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 11:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 2.oktober 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Jadran Železničar 11:00 Bilje
Nedelja, 3.oktober 2021 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Bravo Generali 13:00 Krka
Nedelja, 3.oktober 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 13:00 Slovan
Nedelja, 3.oktober 2021 | Ljubljana, Stadion Ilirija
7. krog
Brinje Grosuplje 11:00 Jadran Železničar
Sobota, 9.oktober 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Primorje 11:00 Domžale
Sobota, 9.oktober 2021 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Jadran Dekani 11:00 Triglav Kranj
Sobota, 9.oktober 2021 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Slovan 11:00 Getris Šenčur
Sobota, 9.oktober 2021 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Krka 11:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 9.oktober 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Koper 15:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 9.oktober 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Bilje 15:30 Bravo Generali
Nedelja, 10.oktober 2021 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
8. krog
Getris Šenčur 11:00 Krka
Sobota, 16.oktober 2021 | Šenčur, Športni park Šenčur
Triglav Kranj 11:00 Slovan
Sobota, 16.oktober 2021 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Domžale 11:00 SIJ Acroni Jesenice
Sobota, 16.oktober 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 11:00 Primorje
Sobota, 16.oktober 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Brinje Grosuplje 11:00 Koper
Sobota, 16.oktober 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Jadran Železničar 11:00 Bravo Generali
Nedelja, 17.oktober 2021 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Ilirija Extra-Lux 11:00 Bilje
Nedelja, 17.oktober 2021 | Ljubljana, Stadion Ilirija
9. krog
Primorje 11:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 23.oktober 2021 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Jadran Dekani 11:00 Domžale
Sobota, 23.oktober 2021 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Krka 11:00 Triglav Kranj
Sobota, 23.oktober 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Bravo Generali 11:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 23.oktober 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper 14:00 Jadran Železničar
Sobota, 23.oktober 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
SIJ Acroni Jesenice 11:00 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 24.oktober 2021 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Bilje 14:00 Getris Šenčur
Nedelja, 24.oktober 2021 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
10. krog
Getris Šenčur 11:00 Bravo Generali
Sobota, 30.oktober 2021 | Šenčur, Športni park Šenčur
Triglav Kranj 11:00 Bilje
Sobota, 30.oktober 2021 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Domžale 11:00 Slovan
Sobota, 30.oktober 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 11:00 Jadran Dekani
Sobota, 30.oktober 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Brinje Grosuplje 11:00 SIJ Acroni Jesenice
Sobota, 30.oktober 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Koper 14:00 Primorje
Sobota, 30.oktober 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Jadran Železničar 11:00 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 31.oktober 2021 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
11. krog
Primorje 14:00 Jadran Železničar
Sobota, 6.november 2021 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
SIJ Acroni Jesenice 14:00 Koper
Sobota, 6.november 2021 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Jadran Dekani 14:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 6.november 2021 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Slovan 14:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 6.november 2021 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Krka 14:00 Domžale
Sobota, 6.november 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Bravo Generali 14:00 Triglav Kranj
Sobota, 6.november 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 14:00 Getris Šenčur
Sobota, 6.november 2021 | Ljubljana, Stadion Ilirija
12. krog
Jadran Železničar 13:30 Getris Šenčur
Sobota, 13.november 2021 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Triglav Kranj 13:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 13.november 2021 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Domžale 13:30 Bilje
Sobota, 13.november 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 13:30 Krka
Sobota, 13.november 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Brinje Grosuplje 13:30 Slovan
Sobota, 13.november 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Koper 13:30 Jadran Dekani
Sobota, 13.november 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Primorje 13:30 SIJ Acroni Jesenice
Sobota, 13.november 2021 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
13. krog
SIJ Acroni Jesenice 15:00 Jadran Železničar
Sobota, 19.marec 2022 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Jadran Dekani 15:00 Primorje
Sobota, 19.marec 2022 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Slovan 15:00 Koper
Sobota, 19.marec 2022 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Krka 15:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 19.marec 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Bilje 15:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 19.marec 2022 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
Bravo Generali 15:00 Domžale
Sobota, 19.marec 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Getris Šenčur 15:00 Triglav Kranj
Sobota, 19.marec 2022 | Šenčur, Športni park Šenčur
14. krog
Jadran Železničar 16:00 Triglav Kranj
Sobota, 26.marec 2022 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Domžale 16:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 26.marec 2022 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 16:00 Bravo Generali
Sobota, 26.marec 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Brinje Grosuplje 16:00 Bilje
Sobota, 26.marec 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Koper 16:00 Krka
Sobota, 26.marec 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Primorje 16:00 Slovan
Sobota, 26.marec 2022 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
SIJ Acroni Jesenice 16:00 Jadran Dekani
Sobota, 26.marec 2022 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
15. krog
Jadran Dekani 16:30 Jadran Železničar
Sobota, 2.april 2022 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Slovan 16:30 SIJ Acroni Jesenice
Sobota, 2.april 2022 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Krka 16:30 Primorje
Sobota, 2.april 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Bilje 16:30 Koper
Sobota, 2.april 2022 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
Bravo Generali 16:30 Brinje Grosuplje
Sobota, 2.april 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 16:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 2.april 2022 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Getris Šenčur 16:30 Domžale
Sobota, 2.april 2022 | Šenčur, Športni park Šenčur



DELI NA