2. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT |  29.08.2021 ob 11.00

ŽNK Radomlje

3 : 2

ŽNK Ledine


Sodniki: Gyergyek Miha (glavni sodnik), (1. pomoč), (2. pomoč)
Delegat:
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK Radomlje
Z
ŽNK Radomlje 7 : 0 Renče - Primorje
P
ŽNK Ledine 1 : 0 ŽNK Radomlje
Z
ŽNK Radomlje 6 : 0 MB Tabor
Z
ŽNK Radomlje 3 : 0 ŽNK Radlje
Z
ŽNK Žalec 0 : 3 ŽNK Radomlje
ŽNK Ledine
Z
ŽNK Ledine 1 : 0 ŽNK Radomlje
N
ŽNK Krim 1 : 1 ŽNK Ledine
P
ŽNK Cerklje 4 : 0 ŽNK Ledine
N
ŽNK Ledine 0 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
Z
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 5 ŽNK Ledine


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Radomlje 3 2 0 1 7
NK Ledine 3 1 0 2 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Radomlje 2 2 0 0 7
NK Ledine 2 0 0 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Radomlje 1 0 0 1 0
NK Ledine 1 1 0 0 1



Vse medsebojne tekme

21/22  11.krog  Idrija, Mestni stadion Idrija, 31.10.2021, ob 14.00  ŽNK Ledine - ŽNK Radomlje 1:0  (0:0) 
21/22  2.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 29.08.2021, ob 11.00  ŽNK Radomlje - ŽNK Ledine 3:2  (0:1) 
20/21  6.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 08.10.2020, ob 15.00  ŽNK Radomlje - ŽNK Ledine 4:0  (2:0) 

2. krog
ŽNK Cerklje 2 : 0 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
ŽNK Krim 0 : 0 Renče - Primorje
ŽNK Radomlje 3 : 2 ŽNK Ledine
ŽNK Radlje 3 : 1 MB Tabor
ŽNK Žalec 0 : 3 ŽNK Olimpija T.B.

LESTVICA
1 ŽNK Radomlje 12 33
2 ŽNK Cerklje 11 30
3 Renče - Primorje 12 17
4 ŽNK Ledine 11 16
5 ŽNK Radlje 11 16
6 ŽNK Žalec 12 14
7 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 12 12
8 ŽNK Krim 12 10
9 ŽNK Olimpija T.B. 11 8
10 MB Tabor 12 8

STRELCI
1. Varja Špiler 20
2. Ana Marija Kršljin Stojič 13
Taja Strgar 13
4. Sara Vegelj 12
5. Maja Madon 10
6. Špela Gerbec 9
7. Stela Babič 8
Ajda Zajc 8
Taia Doles 8
10. Ela Abram 7
11. Kaja Prelovšek 6
Anja Lukežič 6
Angelika Rukav 6
14. Metka Markočič 5
Nami Tanjić 5
16. Tjaša Brus 4
Ana Golob 4
Hana Serec 4
19. Alicija Brinovec 3
Tija Krivc 3

DELI NA