Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Šentjernej 0 : 10 ŽNK Radomlje
Nedelja, 3.september 2023 | Šentjernej, Igrišče O.Š. Šentjernej
Primorje Gaia Naturelle 7 : 0 Krim
Nedelja, 3.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Gažon Koinstal 0 : 3 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 3.september 2023 | Koper, Igrišče Gažon
WFC Koper Obala 0 : 1 ŽNK Cerklje
Nedelja, 3.september 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
2. krog
ŽNK Olimpija Ljubljana 8 : 2 WFC Koper Obala
Nedelja, 10.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Šentjernej 0 : 20 Primorje Gaia Naturelle
Nedelja, 10.september 2023 | Šentjernej, Igrišče O.Š. Šentjernej
Krim 5 : 1 ŽNK Gažon Koinstal
Nedelja, 10.september 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Radomlje 4 : 1 ŽNK Cerklje
Nedelja, 10.september 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
3. krog
ŽNK Gažon Koinstal 8 : 0 Šentjernej
Nedelja, 17.september 2023 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Cerklje 2 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 17.september 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
WFC Koper Obala 1 : 4 Krim
Nedelja, 17.september 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Primorje Gaia Naturelle 1 : 0 ŽNK Radomlje
Sreda, 27.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
4. krog
Krim 0 : 2 ŽNK Cerklje
Nedelja, 24.september 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
Šentjernej 1 : 4 WFC Koper Obala
Nedelja, 24.september 2023 | Šentjernej, Igrišče O.Š. Šentjernej
Primorje Gaia Naturelle 8 : 0 ŽNK Gažon Koinstal
Nedelja, 24.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Radomlje 1 : 1 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 24.september 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
5. krog
WFC Koper Obala 1 : 10 Primorje Gaia Naturelle
Sobota, 7.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
ŽNK Cerklje 15 : 0 Šentjernej
Nedelja, 8.oktober 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Olimpija Ljubljana 3 : 1 Krim
Nedelja, 8.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
ŽNK Gažon Koinstal 2 : 8 ŽNK Radomlje
Nedelja, 8.oktober 2023 | Koper, Igrišče Gažon
6. krog
Šentjernej 0 : 14 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 15.oktober 2023 | Šentjernej, Igrišče O.Š. Šentjernej
ŽNK Gažon Koinstal 2 : 1 WFC Koper Obala
Nedelja, 15.oktober 2023 | Koper, Igrišče Gažon
Primorje Gaia Naturelle 1 : 2 ŽNK Cerklje
Nedelja, 15.oktober 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Radomlje 0 : 1 Krim
Nedelja, 15.oktober 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
7. krog
ŽNK Cerklje 10 : 1 ŽNK Gažon Koinstal
Nedelja, 22.oktober 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Olimpija Ljubljana 1 : 3 Primorje Gaia Naturelle
Nedelja, 22.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Krim 11 : 0 Šentjernej
Nedelja, 22.oktober 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
WFC Koper Obala 0 : 2 ŽNK Radomlje
Nedelja, 22.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
8. krog
Krim 2 : 4 Primorje Gaia Naturelle
Sreda, 25.oktober 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Olimpija Ljubljana 2 : 1 ŽNK Gažon Koinstal
Nedelja, 29.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
ŽNK Cerklje 9 : 0 WFC Koper Obala
Nedelja, 29.oktober 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Radomlje 9 : 0 Šentjernej
Nedelja, 29.oktober 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
9. krog
ŽNK Gažon Koinstal 0 : 11 Krim
Nedelja, 5.november 2023 | Koper, Igrišče Gažon
Primorje Gaia Naturelle 12 : 2 Šentjernej
Nedelja, 5.november 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
WFC Koper Obala 1 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 5.november 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
ŽNK Cerklje 0 : 0 ŽNK Radomlje
Sreda, 8.november 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
10. krog
ŽNK Radomlje TBD Primorje Gaia Naturelle
Nedelja, 24.marec 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Šentjernej TBD ŽNK Gažon Koinstal
Nedelja, 24.marec 2024 | Šentjernej, Igrišče O.Š. Šentjernej
Krim TBD WFC Koper Obala
Nedelja, 24.marec 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Olimpija Ljubljana TBD ŽNK Cerklje
Nedelja, 24.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
11. krog
ŽNK Olimpija Ljubljana TBD ŽNK Radomlje
Sobota, 30.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
ŽNK Cerklje TBD Krim
Sobota, 30.marec 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
WFC Koper Obala TBD Šentjernej
Sobota, 30.marec 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
ŽNK Gažon Koinstal TBD Primorje Gaia Naturelle
Sobota, 30.marec 2024 | Koper, Igrišče Gažon
12. krog
ŽNK Radomlje TBD ŽNK Gažon Koinstal
Nedelja, 7.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Primorje Gaia Naturelle TBD WFC Koper Obala
Nedelja, 7.april 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Šentjernej TBD ŽNK Cerklje
Nedelja, 7.april 2024 | Šentjernej, Igrišče O.Š. Šentjernej
Krim TBD ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 7.april 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
13. krog
Krim TBD ŽNK Radomlje
Nedelja, 14.april 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Olimpija Ljubljana TBD Šentjernej
Nedelja, 14.april 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
ŽNK Cerklje TBD Primorje Gaia Naturelle
Nedelja, 14.april 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
WFC Koper Obala TBD ŽNK Gažon Koinstal
Nedelja, 14.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
14. krog
ŽNK Radomlje TBD WFC Koper Obala
Nedelja, 28.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Gažon Koinstal TBD ŽNK Cerklje
Nedelja, 28.april 2024 | Koper, Igrišče Gažon
Primorje Gaia Naturelle TBD ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 28.april 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Šentjernej TBD Krim
Nedelja, 28.april 2024 | Šentjernej, Igrišče O.Š. Šentjernej



DELI NA