Sodniki: | Kapun Matej (glavni sodnik), Herženjak Patrik (1. pomoč), Forjanič Danjel (2. pomoč) |
Delegat: | Mežnar Tadej |
Št. gledalcev: | 50 |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 5 : 1 | Mura |
P |
Nova KBM Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
Z |
Maribor | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Radomlje | 5 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 1 | Bravo Mastercard |
Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
Krka | 0 : 3 | Radomlje |
N |
Radomlje | 2 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Domžale | 1 : 3 | Radomlje |
Z |
Radomlje | 5 : 1 | Maribor |
N |
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Maribor | 12 | 7 | 2 | 3 | 27 | ||
Kalcer Radomlje | 12 | 3 | 2 | 7 | 22 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | ||
Kalcer Radomlje | 7 | 3 | 1 | 3 | 16 |
23/24 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 29.11.2023, ob 13.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 4:1 | (2:1) |
23/24 | 1.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 28.07.2023, ob 18.30 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 3:1 | (2:0) |
22/23 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 04.03.2023, ob 15.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 3:1 | (0:0) |
22/23 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 21.08.2022, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 3:1 | (2:1) |
21/22 | 23.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 05.05.2022, ob 14.00 | Radomlje | - | Maribor | 5:1 | (3:0) |
21/22 | 10.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 23.10.2021, ob 14.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 2:2 | (2:0) |
20/21 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 19.08.2020, ob 17.00 | Radomlje | - | Maribor | 2:3 | (1:1) |
19/20 | 6.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 22.09.2019, ob 16.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 1:1 | (1:1) |
18/19 | 19.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 06.04.2019, ob 16.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 2:3 | (1:0) |
18/19 | 6.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 16.09.2018, ob 16.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 2:0 | (2:0) |
17/18 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 16.05.2018, ob 17.30 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 3:2 | (1:0) |
17/18 | 11.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 21.10.2017, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 0:3 | (0:0) |
10. krog | ||
---|---|---|
Triglav Kranj | 3 : 2 | Nova KBM Aluminij |
Brinje Grosuplje | 2 : 1 | Drava Ptuj |
Maribor | 2 : 2 | Radomlje |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Domžale | 3 : 0 | Bravo Mastercard |
Krka | 1 : 6 | Koper |
A2S Celje | 1 : 1 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |