G | 11m | |||
---|---|---|---|---|
1. | Lana Šernek | ŽNK Mura Nona | 28 | |
2. | Angelika Rukav | Novogradnje MB Tabor | 17 | (1) |
Ema Malgaj | ŽNK Cerklje Ambrož team | 17 | ||
3. | Lana Lesjak | ŽNK Radlje | 14 | (1) |
4. | Eva Muratović | DNK Trbovlje | 13 | |
5. | Sara Medić | ŽNK Olimpija Ljubljana | 12 | |
Zala Omerza | ŽNK Olimpija Ljubljana | 12 | (1) | |
6. | Ela Velišček | Primorje Gaia Naturelle | 11 | |
7. | Ula Osolnik | ŽNK Radomlje Medex | 10 | |
Zoja Šrot | ŽNK Radlje | 10 | ||
8. | Nella Gjergjek | ŽNK Mura Nona | 9 | |
Jerca Plevel | ŽNK Cerklje Ambrož team | 9 | ||
Ana Makovec | Krim | 9 | ||
Nuša Škrobar | ŽNK Mura Nona | 9 | ||
9. | Hana Serec | ŽNK Mura Nona | 8 | |
Neja Selan | ŽNK Olimpija Ljubljana | 8 | ||
Maša Šegatin | ŽNK Olimpija Ljubljana | 8 | ||
Natalia Blagojević | Krim | 8 | ||
10. | Kaja Prelovšek | ŽNK Cerklje Ambrož team, ŽNK Radomlje Medex | 7 | |
Maja Marić | Krim | 7 | ||
Špela Gerbec | ŽNK Radomlje Medex | 7 | ||
Ana Marija Kršljin Stojič | ŽNK Mura Nona | 7 | ||
Nami Tanjić | Primorje Gaia Naturelle | 7 | ||
Zoja Potočnik | ŽNK Žalec | 7 | (1) | |
Naida Hadžić | Novogradnje MB Tabor | 7 | ||
Pika Lamovšek | ŽNK Olimpija Ljubljana | 7 | ||
11. | Vita Kolar | Krim | 6 | |
Barbara Krivec | ŽNK Aluminij | 6 | ||
Alena Shala | DNK Trbovlje | 6 | ||
Nina Popušek | ŽNK Aluminij | 6 | ||
Ema Demjanovič | ŽNK Cerklje Ambrož team | 6 | (1) | |
Lana Kavaš | ŽNK Mura Nona | 6 | (4) | |
Mia Dečman | ŽNK Aluminij | 6 | ||
Neža Trost | Krim | 6 | (1) | |
Natalija Globočnik | ŽNK Cerklje Ambrož team | 6 | ||
Taja Jakopič | ŽNK Radomlje Medex | 6 | (1) | |
12. | Vita Mamić | Primorje Gaia Naturelle | 5 | |
Anja Lukežič | Primorje Gaia Naturelle | 5 | ||
Taia Doles | ŽNK Radomlje Medex | 5 | ||
Nia Planer | Novogradnje MB Tabor | 5 | ||
Sara Vegelj | Primorje Gaia Naturelle | 5 | ||
Neža Kržič | ŽNK Gažon | 5 | (1) | |
Neža Žagar | ŽNK Radomlje Medex | 5 | ||
Nika Humar | ŽNK Cerklje Ambrož team | 5 | ||
Pia Zupančič | ŽNK Olimpija Ljubljana | 5 | ||
13. | Živa Rupar | ŽNK Cerklje Ambrož team | 4 | |
Eli Bezjak | ŽNK Aluminij, Mons Claudius | 4 | ||
Lana Sešek | Novogradnje MB Tabor | 4 | ||
Nika Slapnik | ŽNK Radomlje Medex | 4 | ||
Kiara Košir | Krim | 4 | ||
Nicole Blatnik | ŽNK Žalec | 4 | ||
Ela Abram | Primorje Gaia Naturelle | 4 | ||
Laura Kure | ŽNK Radlje | 4 | ||
14. | Lia Jasenc | ŽNK Olimpija Ljubljana | 3 | |
Ajda Vita Kumer | ŽNK Radlje | 3 | ||
Tanja Vukman | ŽNK Olimpija Ljubljana | 3 | ||
Gaja Zahar | ŽNK Gažon | 3 | ||
Brina Šprajc | DNK Trbovlje | 3 | ||
Lina Wolf | Novogradnje MB Tabor | 3 | (1) | |
Tija Lederer | Novogradnje MB Tabor | 3 | ||
Žana Breščak | Primorje Gaia Naturelle | 3 | ||
Žana Osvald | ŽNK Radlje | 3 | ||
Lazar Lana | ŽNK Goričko Stanjevci | 3 | ||
Lara Knaflič | ŽNK Cerklje Ambrož team | 3 | ||
15. | Maša Gradišek | ŽNK Žalec | 2 | |
Sara Kopatin | Primorje Gaia Naturelle | 2 | ||
Veronika Furlan | Primorje Gaia Naturelle | 2 | ||
Anamari Lia Turk | Mons Claudius | 2 | ||
Ema Smrajc | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2 | ||
Zoja Bratina | Primorje Gaia Naturelle | 2 | ||
Nejla Kajtazović | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2 | ||
Katja Urankar | ŽNK Radomlje Medex | 2 | ||
Tia Matanović | ŽNK Cerklje Ambrož team | 2 | ||
Žana Stojaković | ŽNK Žalec | 2 | ||
Sara Nadlučnik | Krim | 2 | ||
Tajda Mujezinović | ŽNK Radomlje Medex | 2 | ||
Aneli Kutin Prešeren | ŽNK Radomlje Medex | 2 | ||
Samanta Knific | ŽNK Žalec | 2 | ||
Špela Novoselec | ŽNK Radlje | 2 | ||
16. | Ella Majcenovič | Novogradnje MB Tabor | 1 | |
Kaja Kralj | ŽNK Mura Nona | 1 | ||
Lucia Butolen | ŽNK Aluminij | 1 | (1) | |
Živa Srčnik | Krim | 1 | ||
Manca Kavšek | Krim | 1 | (1) | |
Sanja Lipič | ŽNK Aluminij | 1 | ||
Sara Muratović | DNK Trbovlje | 1 | ||
Maša Vračko | ŽNK Radlje | 1 | ||
Maja Madon | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 | (1) | |
Barbara Pšeničnik | ŽNK Radlje | 1 | ||
Lana Jakšič | ŽNK Mura Nona | 1 | ||
Alicija Brinovec | ŽNK Radomlje Medex | 1 | ||
Monika Globočnik | ŽNK Cerklje Ambrož team | 1 | ||
Pia Lozinšek | ŽNK Aluminij | 1 | ||
Lana Tatarovac | ŽNK Radomlje Medex | 1 | ||
Eva Hvala | Primorje Gaia Naturelle | 1 | ||
Teodora Granula | ŽNK Cerklje Ambrož team | 1 | ||
Kaja Stojnšek | Mons Claudius | 1 | ||
Katinka Skaza Pevnik | ŽNK Mura Nona | 1 | ||
Dunja Ilikič | ŽNK Radomlje Medex | 1 | ||
Pia Zlodej | ŽNK Radlje | 1 | ||
Anja Čoha | Primorje Gaia Naturelle | 1 | ||
Iza Kuralt Per | Krim | 1 | (1) | |
Nena Časar | ŽNK Goričko Stanjevci | 1 | ||
Saša Trunk | ŽNK Aluminij | 1 | ||
Sara Glavač | DNK Trbovlje | 1 | ||
Eglantina Lumi | ŽNK Cerklje Ambrož team | 1 | ||
Janja Majhenič | ŽNK Radomlje Medex | 1 | ||
Katarina Imperl | ŽNK Žalec | 1 | ||
Nika Pirtovšek | ŽNK Radlje | 1 | ||
Gaja Ambrožič | ŽNK Gažon | 1 | ||
Neli Turnšek | Mons Claudius | 1 | ||
Zala Novak | Mons Claudius | 1 | ||
Klara But | ŽNK Cerklje Ambrož team | 1 | ||
Angelina Brčerević | ŽNK Mura Nona | 1 | ||
Maruša Raško | ŽNK Žalec | 1 |
1. | Nina Časar | ŽNK Goričko Stanjevci | 2 | |
Nena Časar | ŽNK Goričko Stanjevci | 2 | ||
2. | Zoja Sukič | ŽNK Goričko Stanjevci | 1 | |
Katja Vukosavljević | ŽNK Goričko Stanjevci | 1 | ||
Ariana Kovačič | ŽNK Žalec | 1 | ||
Marta Cernaz | ŽNK Gažon | 1 | ||
Danaja Sikur | ŽNK Gažon | 1 | ||
Lina Leben | Krim | 1 | ||
Ella Majcenovič | Novogradnje MB Tabor | 1 | ||
Maša Vegelj | Primorje Gaia Naturelle | 1 | ||
Lia Jasenc | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 |