18. krog |  Rogaška Slatina, ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT |  18.03.2023 ob 11.00

Rogaška

2 : 2

Rudar Velenje


Sodniki: Lončar Gašper (glavni sodnik), Plevčak Dejan (1. pomoč), Krašovic Gašper (2. pomoč)
Delegat: Mužar Miroslav
Št. gledalcev: 50
Rogaška
1 Maj Ungar V
6 David Jereb
7 Alen Krč
8 Jaka Drozg
9 Gal Herček
10 Luka Žerjav
13 Marin Cvek
17 Lan Kitak K
22 Luka Šipec
23 Vid Prah
24 Luka Vidaković


Rezervni igralci
12 Nik Strašek Bračun V
14 Luka Kores
15 Bor Krumpak
20 Nejc Lončarič
21 Jaka Hrup

Rudar Velenje
12 Adis Huseinović V
3 Anej Rodić
5 David Čizmić
6 Tjan Turinek
9 Vid Krenker
10 Janej Čebular
11 Nace Primožič
16 Amar Ećimović
18 Kristijan Hojnik
30 Dejan Aćimović
77 Gašper Slemenšek K


Rezervni igralci
13 Lan Kos V
2 Tim Štruc
7 Florijan Mežnar
14 Luka Bednjićki
17 Tjaš Klemenčič Florjanc

Trener
Urh Kobilšek

Trener
Franci Oblak

Sodnik
Gašper Lončar

Zadetki
Kristijan Hojnik 0 : 1 54'
Florijan Mežnar 0 : 2 69'
Luka Vidaković 1 : 2 72'
Gal Herček (11m) 2 : 2 78'

Dogodki
Menjava Mežnar /  Krenker 41'
Dejan Aćimović 64'
Luka Žerjav 68'
Menjava Lončarič /  Vidaković 73'
Menjava Bednjićki /  Hojnik 76'
Adis Huseinović 77'

18. krog
Krško Šentjernej 2 : 1 A2S Celje
Rogaška 2 : 2 Rudar Velenje
Mura 6 : 0 Jarenina
Maribor 0 : 0 Aluminij
Dravograd 0 : 1 Šampion
Brežice 1919 1 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Roho VBO 2 : 2 Drava Ptuj

LESTVICA
1 Maribor 26 69
2 Mura 26 65
3 Aluminij 26 62
4 Krško Šentjernej 26 60
5 A2S Celje 26 52
6 Rogaška 26 41
7 Roho VBO 26 36
8 Rudar Velenje 26 36
9 Dravograd 26 28
10 Šampion 26 21
11 Drava Ptuj 26 20
12 Kety Emmi&Impol Bistrica 26 13
13 Jarenina 26 13
14 Brežice 1919 26 9

STRELCI
1. Vid Tramšek 29
2. Tilen Letonja 28
3. Tian Nai Koren 27
4. Jaša Maričić 26
5. Gal Napečnik 24
6. Timotej Pucelj 23
7. Gal Herček 20
8. Florijan Mežnar 18
Nejc Viher 18
10. Alin Mujaković 16
Maks Horvat 16
12. Jan Kovačič 15
Tai Luka Modrič 15
Jure Kosi 15
Rok Dvojmoč 15
16. Peter Rahle 14
17. Anže Rakovec 13
Žan Meško 13
19. Nejc Bencak 12
Luka Adrinek 12

DELI NA