6. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT |  12.09.2020 ob 11.30

Bravo

1 : 1

Olimpija Ljubljana

Sodniki: Nadarevič Denis (glavni sodnik), Beširevič Elvin (1. pomoč), Intihar Matic (2. pomoč)
Delegat: Ileršič Igor
Št. gledalcev: 1
Bravo
1 Nik Strmec V
4 Val Kraševec
5 Dominik Drobnič
6 Jure Judež
7 Jaša Kožman
8 Matevž Parte K
10 Luka Močiler
11 Kobi Bajc
13 Tais Šabotić
16 Sead Hušić
23 Eroll Šabanaj


Rezervni igralci
22 Matic Dečman V
2 Jaša Tomše
3 Aleksandar Slijepčević
9 Edi Midžan
15 Anej Skukan
18 Matic Nedić
20 Tijan Lakić

Olimpija Ljubljana
1 Val Čepin V
4 Lev Bohinc K
5 Igor Babič
6 David Vitamvas
7 Leo Rimac
8 Adriano Rizvić
9 Marcel Petrov
10 Žiga Pečjak
11 Mateo Aćimović
15 Maks Vehovec
17 Jan Cedilnik


Rezervni igralci
12 Val Matija Zakrajšek V
2 Szabolcs Kövesdi
3 Elmin Šljivar
13 Arijan Ramčilović
16 Renato Čaušević Ferhatović
18 Jaka Čibej

Trener
Jurij Hostnik

Trener
Klemen Avbelj

Sodnik
Denis Nadarevič

Zadetki
Luka Močiler 1 : 0 32'
Adriano Rizvić 1 : 1 55'

Dogodki
Marcel Petrov 20'
Menjava Kövesdi /  Vehovec 36'
Menjava Čaušević Ferhatović /  Aćimović 36'
Leo Rimac 40'
Adriano Rizvić 40'
Menjava Midžan /  Šabotić 42'
Menjava Nedić /  Močiler 54'
Menjava Šljivar /  Pečjak 64'
Menjava Lakić /  Bajc 66'
Menjava Slijepčević /  Hušić 69'
Menjava Tomše /  Parte 73'

6. krog
Tinex Šenčur 1 : 0 Triglav Kranj
Krka 2 : 2 Primorje
Sij Acroni Jesenice 0 : 3 Ilirija Extra-Lux
Jadran Dekani 0 : 1 Brinje Grosuplje
Bravo 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Koper 4 : 0 Slovan
Jadran Železničar 0 : 5 Domžale

LESTVICA
1 Domžale 8 24
2 Koper 9 22
3 Olimpija Ljubljana 8 20
4 Brinje Grosuplje 8 18
5 Bravo 9 17
6 Ilirija Extra-Lux 8 15
7 Gorica 8 13
8 Tinex Šenčur 9 13
9 Slovan 8 8
10 Triglav Kranj 8 7
11 Jadran Železničar 8 6
12 Krka 9 5
13 Jadran Dekani 9 5
14 Primorje 8 5
15 Sij Acroni Jesenice 9 3
16 Ilirska Bistrica 0 0

STRELCI
1. Luka Mlakar 21
2. Mark Šerbec 12
Marcel Petrov 12
4. Jakob Raspet 9
5. David Pejičić 8
6. Hanis Kadunić 7
7. Luka Čižmek 6
Luka Dovžan Karahodžić 6
Jaša Kožman 6
Luka Tunanović 6
Tomaž Novak 6
12. Matjaž Veber 5
Denis Hamulić 5
Taj Rožič Šuligoj 5
15. Luka Perković 4
David Brajko 4
Aldin Jakupović 4
Kenan Kurtović 4
Luka Žavbi 4
Žiga Pečjak 4

DELI NA