2. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT |  06.09.2020 ob 14.30

NŠ Dravograd

1 : 2

Vipoll Veržej


Sodniki: Turanović Armin (glavni sodnik), Brglez Miha (1. pomoč), Šepec Anže (2. pomoč)
Delegat: Gostenčnik Gregor
Št. gledalcev: 1
NŠ Dravograd
1 Nejc Slatinšek V
2 Nejc Izak
3 Tilen Smode
4 Jan Lampret
5 Tjan Marko Vidmar
6 Gašper Gaberšek Rotovnik K
7 Boštjan Smrečnik
9 Aljaž Previšić
11 Luka Schöndorfer
14 Miha Lakovšek
16 Amadej Plazovnik


Rezervni igralci
12 Jošt Kadiš V
8 Lun Grizold
10 Žiga Par
13 Jaka Konečnik
15 Nik Čede
17 Klemen Kovač
18 Gal Kovše

Vipoll Veržej
1 Niko Draškovič V
2 Nejc Slokan
5 Gregor Petek
6 Andy Fras
7 Žiga Ozbetič
8 Marcel Petek
10 Matic Donša K
11 Alen Vertačnik
15 Domen Marinič
17 Marck Ropoša
19 Alen Sretenovič


Rezervni igralci
12 Mai Kurbus Jelen V
3 Tilen Grlec
4 Aljaž Črček
9 Jure Pajek
13 Domen Ledinšek
14 Sven Lebar
20 David Šandor

Trener
Marko Pšeničnik

Trener
Robert Černela

Sodnik
Armin Turanović

Zadetki
Luka Schöndorfer 1 : 0 5'
Žiga Ozbetič 1 : 1 63'
Tjan Marko Vidmar (ag) 1 : 2 69'

Dogodki
Tilen Smode 18'
Gašper Gaberšek Rotovnik 24'
Marck Ropoša 32'
Andy Fras 33'
Menjava Grizold /  Lakovšek 41'
Menjava Lebar /  Slokan 57'
Menjava Črček /  Fras 57'
Aljaž Črček 65'
Menjava Kovač /  Plazovnik 68'
Marck Ropoša 70'
Menjava Pajek /  Vertačnik 71'
Menjava Konečnik  /  Vidmar 71'
Menjava Grlec /  Sretenovič 74'
Sven Lebar 74'
Jaka Konečnik 76'
Menjava Kovše /  Previšić 77'
Menjava Ledinšek /  Petek 78'
Tilen Smode 79'

2. krog
Jarenina 1 : 3 Rudar Velenje
MB Tabor 3 : 0 Kety Emmi Bistrica
Šmartno 1928 2 : 2 Nafta 1903
Krško 12 : 0 ONŠ Hajdina
NŠ Dravograd 1 : 2 Vipoll Veržej
Šampion 2 : 0 Miklavž

LESTVICA
1 Šampion 8 21
2 Rudar Velenje 8 21
3 Krško 8 16
4 Vipoll Veržej 8 15
5 Miklavž 8 15
6 MB Tabor 8 12
7 NŠ Dravograd 8 10
8 Jarenina 8 8
9 Kety Emmi Bistrica 8 6
10 ONŠ Hajdina 8 6
11 Šmartno 1928 8 5
12 Nafta 1903 8 4

STRELCI
1. Niki Radovič 10
2. Jure Zupan 7
3. Alen Romih 6
Maj Drobne 6
5. Adam Marcen 5
Jan Patrik Gabrovec 5
7. Nik Jančič 4
Žiga Ozbetič 4
Aljaž Verlak 4
Luka Schöndorfer 4
val Mihalič Rader 4
Elmir Avdić 4
13. Alen Vertačnik 3
Matic Donša 3
Marko Čuček Bezjak 3
Amadej Škraban 3
Tarik Abbas 3
Noa Ivančić 3
19. Patrik Sakelšek 2
Timotej Jagodič 2

DELI NA