1. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  15.08.2020 ob 17.00

TKK Tolmin

3 : 1

Arol Škofja Loka

Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik), Todorović Nedeljko (1. pomoč), Kos Damjan (2. pomoč)
Delegat: Komel Otmar
Št. gledalcev: 30
TKK Tolmin
1 Matej Mavrič V
2 Tim Kutin
3 Gregor Kos
4 Jani Šturm
5 Tine Zornik K
8 Bine Kavčič
9 Matic Perše
10 Tine Kravanja
11 Žiga Jančič
17 Nejc Kumer
21 Dani Perše


Rezervni igralci
12 Jaka Konec V
6 Danjel Rakušček
7 Nejc Kolman
15 Boban Kucalović
18 Luka Rutar
19 Uroš Rutar
20 Klemen Jarc

Arol Škofja Loka
1 Anže Povirk V
3 Savo Bojić
6 Tadej Stanonik K
9 Zoran Obrenovič
10 Luka Janežič
11 Matija Nosan
13 Aleks Šmitran
21 Blaž Poljanec
22 Blaž Dobnikar
93 Hanan Sijamhodžić
99 Janez Marinko


Rezervni igralci
5 Tilen Avguštin
8 Gašper Kalan
14 Maks Lebar
15 Tilen Dolenc
20 Anže Rožman
77 Nermin Beganović

Trener
Jan Kragelj

Trener
Andrej Janežič

Sodnik
Amel Begič

Zadetki
Zoran Obrenovič 0 : 1 17'
Tim Kutin 1 : 1 26'
Tine Zornik 2 : 1 45'
Tine Kravanja 3 : 1 90'

Dogodki
Dani Perše 36'
Menjava Avguštin /  Šmitran 43'
Menjava Dolenc /  Obrenovič 46'
Menjava Rožman /  Bojić 63'
Menjava Kucalović /  Zornik 69'
Menjava Rakušček /  Jančič 69'
Hanan Sijamhodžić 73'
Menjava Lebar /  Marinko 74'
Menjava Kalan /  Sijamhodžić 74'
Matej Mavrič 86'
Menjava Rutar /  Perše 87'
Tine Kravanja 89'
Menjava Jarc /  Perše 91'

1. krog
Adria 0 : 1 Elta Izola
TKK Tolmin 3 : 1 Arol Škofja Loka
Žiri 2 : 4 Tinex Šenčur
Ilirija 1911 4 : 0 Zagorje
Postojna 5 : 1 Šobec Lesce
Brinje Grosuplje 3 : 0 Svoboda Ljubljana
Fama Vipava  :  Sava Kranj

LESTVICA
1 Ilirija 1911 6 16
2 TKK Tolmin 6 13
3 Postojna 6 13
4 Tinex Šenčur 6 12
5 Svoboda Ljubljana 6 12
6 Brinje Grosuplje 6 11
7 Elta Izola 6 10
8 Fama Vipava 5 10
9 Adria 6 7
10 Arol Škofja Loka 6 4
11 Sava Kranj 5 3
12 Šobec Lesce 6 3
13 Žiri 6 2
14 Zagorje 6 1

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 8
2. Romario Cekaj 6
3. Ladislav Stanko 5
Samo Kokalj 5
Al Mahič 5
6. David Darmanović 4
Ogochukwu Prince Akpomudia 4
Tine Kravanja 4
Milan Đajič 4
Dejan Djermanović 4
Matic Povh 4
12. Armin Pašić 3
Gregor Kos 3
Lan Žibert 3
Izidor Erazem Kamšek 3
16. Branko Tutuš 2
Din Gutić 2
Matic Perše 2
Jakob Panič Nardin 2
Bine Kavčič 2

DELI NA