25. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT | 

Dravograd

  :  

A2S Celje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dravograd
N
Vipoll Veržej 1 : 1 Dravograd
Z
Dravograd 2 : 0 Fortis Jarenina
Z
Dravograd 2 : 1 Aluvar Gančani Beltinci
Z
Dravograd 4 : 1 MB Tabor
P
A2S Celje 3 : 0 Dravograd
A2S Celje
N
Šampion 1 : 1 A2S Celje
Z
A2S Celje 5 : 0 Drava Dakinda Ptuj
P
Rudar Velenje 3 : 0 A2S Celje
Z
Vipoll Veržej 0 : 3 A2S Celje
Z
A2S Celje 3 : 0 Dravograd


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 35 7 4 24 34
Celje 35 24 4 7 102
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 17 5 3 9 20
Celje 17 9 3 5 36
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 18 2 1 15 14
Celje 18 15 1 2 66



Vse medsebojne tekme

19/20  12.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 26.10.2019, ob 11.00  A2S Celje - Dravograd 3:0  (1:0) 
18/19  15.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 17.11.2018, ob 11.00  Dravograd - A2S Celje 1:2  (0:0) 
18/19  2.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 25.08.2018, ob 10.00  A2S Celje - Dravograd 6:2  (4:2) 
17/18  18.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 24.03.2018, ob 11.00  Koroška Dravograd - Celje 0:2  (0:1) 
17/18  5.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 02.09.2017, ob 11.00  Celje - Koroška Dravograd 6:2  (2:1) 
16/17  24.krog  Celje, Olimp, 13.05.2017, ob 17.30  Celje - Dravograd-Avto Grubelnik 7:0  (4:0) 
16/17  11.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 19.10.2016, ob 16.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Celje 0:0  (0:0) 
15/16  15.krog  Celje, Olimp, umetna trava, 21.11.2015, ob 9.30  - 3:2  (3:2) 
15/16  2.krog  Dravograd športni center, umetna trava, 22.08.2015, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  19.krog  Dravograd, ŠC Dravograd-umetna trava, 04.04.2015, ob 11.00  - 0:4  (0:2) 
14/15  6.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 01.10.2014, ob 18.30  - 1:0  (1:0) 
13/14  16.krog  Dravograd, ŠC Dravograd- umetna trava, 10.11.2013, ob 11.00  - 3:1  (3:0) 
13/14  1.krog  Celje, Olimp, 10.08.2013, ob 10.30  - 0:1  (0:0) 
12/13  24.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 04.05.2013, ob 11.00  - 1:4  (0:3) 
12/13  9.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 22.09.2012, ob 11.00  - 9:1  (3:1) 
11/12  19.krog  ŠC Dravograd, ŠC Dravograd - umetna trava, 24.03.2012, ob 11.00  - 0:9  (0:4) 
11/12  4.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 27.08.2011, ob 10.00  - 5:0  (1:0) 
10/11  20.krog  Celje, Olimp, 19.03.2011, ob 15.00  - 2:2  (2:1) 
10/11  5.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 04.09.2010, ob 11.00  - 1:1  (0:1) 
09/10  24.krog  Celje, Arena Petrol, 24.04.2010, ob 11.00  - 3:1  (1:0) 
09/10  9.krog  Dravograd, ŠPORTNI CENTER, 03.10.2009, ob 11.00  - 0:3  (0:2) 
08/09  19.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 21.03.2009, ob 11.00  - 1:2  (0:1) 
08/09  4.krog  Dravograd, ŠPORNI CENTER DRAVOGRAD, 30.08.2008, ob 11.00  - 3:1  (0:0) 
07/08  23.krog  Celje, OLIMP, 10.05.2008, ob 11.00  - 2:0  (2:0) 
07/08  10.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetne trava, 14.10.2007, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
06/07  26.krog  Dravograd, Dravograd, 26.05.2007, ob 16.30  - 1:0  (1:0) 
06/07  13.krog  Štadion Olimp-umetna trava, Štadion Olimp-umetna trava, 05.11.2006, ob 11.00  - 6:0  (2:0) 
05/06  25.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetna trava, 20.05.2006, ob 11.00  - 1:3  (1:2) 
05/06  12.krog  Štadion Olimp-umetna trava, 29.10.2005, ob 15.30  - 5:0  (4:0) 
04/05  20.krog  Arena Petrol - Celje, 22.04.2005, ob 18.00  - 2:1  (0:1) 
04/05  7.krog  Dravograd, 30.09.2004, ob 16.30  - 4:2  (2:1) 
03/04  17.krog  Igrišče NK Olimp, Celje, 03.04.2004, ob 16.00  - 2:0  (1:0) 
03/04  4.krog  Dravograd, 11.09.2003, ob 17.00  - 1:2  (1:1) 
02/03  14.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 09.11.2002, ob 12.00  - 3:0  (1:0) 
02/03  1.krog  Dravograd, 20.08.2002, ob 15.00  - 1:1  (1:0) 

25. krog
Maribor  :  Fortis Jarenina
Šampion  :  Krško
Drava Dakinda Ptuj  :  Mura
Rudar Velenje  :  Aluminij
Vipoll Veržej  :  Kety Emmi Bistrica
Dravograd  :  A2S Celje
Aluvar Gančani Beltinci  :  MB Tabor

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA