21. krog |  Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT | 

MB Tabor

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

MB Tabor
N
Drava Dakinda Ptuj 2 : 2 MB Tabor
P
MB Tabor 0 : 2 Rudar Velenje
P
Vipoll Veržej 1 : 0 MB Tabor
P
Dravograd 4 : 1 MB Tabor
P
MB Tabor 1 : 4 Aluvar Gančani Beltinci
Aluminij
Z
Krško 0 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 1 Maribor
Z
Šampion 0 : 3 Aluminij
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Aluminij
Z
Aluminij 6 : 2 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 5 0 1 4 4
Aluminij 5 4 1 0 20
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 2 0 1 1 0
Aluminij 2 1 1 0 3
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 3 0 0 3 4
Aluminij 3 3 0 0 17



Vse medsebojne tekme

19/20  8.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 28.09.2019, ob 11.00  Aluminij - MB Tabor 6:0  (1:0) 
18/19  26.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 25.05.2019, ob 11.00  Aluminij - MB Tabor 5:0  (2:0) 
18/19  13.krog  Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT, 04.11.2018, ob 11.00  MB Tabor - Aluminij 0:0  (0:0) 
15/16  25.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 21.05.2016, ob 11.00  - 6:4  (5:0) 
15/16  12.krog  Maribor, ŠP Tabor, 31.10.2015, ob 14.00  - 0:3  (0:2) 

21. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Fortis Jarenina
Rudar Velenje  :  Šampion
Vipoll Veržej  :  Maribor
Dravograd  :  Krško
Aluvar Gančani Beltinci  :  Mura
MB Tabor  :  Aluminij
A2S Celje  :  Kety Emmi Bistrica

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA