11. krog |  Gančani, ŠRC Aluvar Gančani |  19.10.2019 ob 15.00

Aluvar Gančani Beltinci

1 : 2

A2S Celje

Sodniki: Tratnjek Andrej (glavni sodnik), Cifer Nina (1. pomoč), Zakal Pavel (2. pomoč)
Delegat: Fartek Boštjan
Št. gledalcev: 70
Aluvar Gančani Beltinci
69 Jakob Virag V
2 Rok Šinko
4 Žiga Hozjan K
5 Sergej Šnurer
7 Anej Horvat
8 Alen Sretenovič
9 Oliver Ignjič
10 Gašper Recek
11 Aljaž Vogrinčič
15 Gašper Lebar
18 Žan Horvat


Rezervni igralci
3 Klemen Zver
13 Gal Vereš
17 Tilen Kuzma
19 Miha Kreslin
20 Luka Sabo

A2S Celje
1 Urban Brecl Ojsteršek V
5 Maks Markelc
7 Luka Mlakar
8 Domen Brumec
9 Enej Šarlah
10 Florjan Jevšenak K
11 Sen Džumhur
14 Jakob Krajnc
17 Gašper Cugmas
18 Matevž Rezar
20 Niko Grlić


Rezervni igralci
12 Žan Seidl V
3 Ben Dobovičnik
6 Matevž Benedejčič
16 Nik Gašper Hodnik

Trener

Trener

Sodnik
Andrej Tratnjek

Zadetki
Luka Mlakar 0 : 1 16'
Gašper Recek 1 : 1 30'
Enej Šarlah 1 : 2 42'

Dogodki
Matevž Rezar 34'
Menjava Hodnik /  Grlić 36'
Menjava Kreslin /  Šnurer 42'
Menjava Sabo /  Horvat 50'
Menjava Benedejčič /  Džumhur 55'
Aljaž Vogrinčič 67'
Menjava Dobovičnik /  Brumec 69'

11. krog
MB Tabor 1 : 1 Fortis Jarenina
Dravograd 4 : 1 Kety Emmi Bistrica
Šampion 0 : 4 Maribor
Aluvar Gančani Beltinci 1 : 2 A2S Celje
Vipoll Veržej 0 : 2 Aluminij
Drava Dakinda Ptuj 2 : 4 Krško
Rudar Velenje 2 : 1 Mura

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA