8. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  28.09.2019 ob 11.00

Mura

6 : 0

Aluvar Gančani Beltinci

Sodniki: Misja Tjaša (glavni sodnik), Casar Kaja (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč)
Delegat: Vučko Darko
Št. gledalcev: 80
Mura
1 Niko Draškovič V
6 Jan Rajh
7 Niko Kasalo
8 Jan Husar
9 Niko Graj
11 Niko Zamuda
13 Domen Donko K
14 Andrej Trajber
15 Marck Ropoša
17 Žiga Ozbetič
18 Aljaž Lukač


Rezervni igralci
44 Maj Dervarič V
2 Amadej Škraban
3 Nejc Slokan
4 Nino Kuzma
19 David Vidmajer
20 Tilen Grlec
21 Jaka Bukovec

Aluvar Gančani Beltinci
1 Jakob Virag V
2 Rok Šinko
4 Gašper Recek
5 Sergej Šnurer
7 Anej Horvat K
8 Alen Sretenovič
9 Oliver Ignjič
11 Aljaž Vogrinčič
14 Nejc Sečkar
15 Gašper Lebar
16 Jakob Nejc Ružič


Rezervni igralci
3 Klemen Zver
6 Sergej Ščančar
17 Tilen Kuzma
18 Žan Horvat
19 Miha Kreslin
20 Luka Sabo

Trener
Simon Štrakl

Trener
Andrej Pozderec

Sodnik
Tjaša Misja

Zadetki
Jan Husar 1 : 0 4'
Domen Donko 2 : 0 9'
Andrej Trajber 3 : 0 12'
Domen Donko 4 : 0 60'
Niko Kasalo 5 : 0 62'
Niko Kasalo 6 : 0 70'

Dogodki
Menjava Vidmajer /  Ozbetič 36'
Menjava Bukovec /  Ropoša 36'
Menjava Horvat /  Šnurer 42'
Menjava Grlec /  Zamuda 54'
Nejc Sečkar 57'
Menjava Slokan /  Husar 58'
Menjava Škraban /  Trajber 62'
Menjava Zver /  Sečkar 67'
Menjava Kreslin /  Ružič 67'
Menjava Kuzma /  Ignjič 67'
Menjava Sabo /  Šinko 69'
Gašper Recek 70'

8. krog
Fortis Jarenina 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Šampion 1 : 1 Rudar Velenje
Maribor 6 : 0 Vipoll Veržej
Mura 6 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Aluminij 6 : 0 MB Tabor
Kety Emmi Bistrica 1 : 1 A2S Celje
Krško 3 : 0 Dravograd

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Žan Antič Kurbus 11
Nejc Krivec 11
7. Niko Kasalo 10
8. Maj Drobne 9
Luka Brodnjak 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Gal Kranjčič 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
16. Nejc Nedeljko 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
Damjan Vukolić 6
20. Dejan Fink 5

DELI NA